64-VDX-7
Er rijden momenteel 1.149 Iveco Daily's rond in Nederland. Deze Daily komt uit het jaar 2007 en is nu 19 jaren, 1 maand en 7 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 29L12V Euro 4 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (CVF1A29L) nog 44 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2007 en februari 2008. De nieuwwaarde van deze Iveco 29L12V Euro 4 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Iveco Daily voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 29L12V Euro 4 | 2007
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 29L12V Euro 4 |
| Breedte | 2,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 12.534 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 85 kW (116 pk) |
| Continue vermogen | 85 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AE0481G*B |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 april 2007 |
| Leeftijd | 19 jaren, 1 maand en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 6 juni 2024. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.970 kg |
| Massa rijklaar | 2.070 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.230 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.600 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.600 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,69 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant CVF1A29L | |
| Uitvoering 12E4R1A | |
| Typegoedkeuringsnummer nl*2001/116*0144*00 | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 64-VDX-7 | 6-06-2023 | 16:45 | periodieke controle | 6-06-2024 | Nee |
| 64-VDX-7 | 2-06-2022 | 15:55 | periodieke controle | 6-06-2023 | Nee |
| 64-VDX-7 | 3-06-2021 | 16:47 | periodieke controle | 6-06-2022 | Nee |
| 64-VDX-7 | 29-05-2020 | 09:41 | periodieke controle | 6-06-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 64-VDX-7 | 6-06-2019 | 10:07 | periodieke controle | 6-06-2020 | Ja, bekijk hier. |
| 64-VDX-7 | 15-05-2019 | 08:33 | periodieke controle | 19-05-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2020 | |||||
| 29-05-2020 | 09:41 | 186 | 5.*.19 | 2 | Fusee(kogel) te veel speling |
| 29-05-2020 | 09:41 | 036 | 5.*.3 | 1 | Roestschade dragende delen en verankeringen |
| 29-05-2020 | 09:41 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2019 | |||||
| 6-06-2019 | 10:07 | 033 | 5.*.3 | 2 | Roestschade, te veel dikteafname materiaal |
| 15-05-2019 | 08:33 | 043 | 5.*.3 | 1 | Roestschade wielkast |
| 15-05-2019 | 08:33 | 033 | 5.*.3 | 1 | Roestschade, te veel dikteafname materiaal |
Vergeet ook niet alle Iveco Daily voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 64-VDX-7 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
64-VDX-7
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 64-VDH-7 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 21-02-2007 | 19,3 jaar |
| 64-VDN-7 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 55.830 | 16-01-2007 | 19,4 jaar |
| 64-VDR-7 | Nissan | Primastar | Gesloten opbouw | Onbekend | 01-02-2007 | 19,3 jaar |
| 64-VDT-7 | Ford | Transit | Gesloten opbouw | Onbekend | 05-02-2007 | 19,3 jaar |
| 64-VDX-5 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 45.225 | 14-02-2007 | 19,3 jaar |
| 64-VDX-6 | Fiat | Scudo | Gesloten opbouw | Onbekend | 07-02-2007 | 19,3 jaar |
| 64-VDX-7 | Iveco | Daily | Gesloten opbouw | Onbekend | 19-04-2007 | 19,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met breedte van 200 cm een gewicht van ± 1.970 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | 563 cm | 203 cm | 2.170 kg |
| Ford Transit Custom | 544 cm | 203 cm | 2.170 kg |
| Mercedes-Benz Vito | 537 cm | 193 cm | 2.130 kg |
| Renault Trafic | 544 cm | 196 cm | 2.110 kg |
| Renault Master | 612 cm | 209 cm | 2.160 kg |
| Volkswagen Crafter | 712 cm | 210 cm | 2.160 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | 614 cm | 210 cm | 2.170 kg |
| Fiat Ducato | 570 cm | 209 cm | 2.130 kg |
| Peugeot Boxer | 596 cm | 210 cm | 2.150 kg |
| Opel Movano | 576 cm | 209 cm | 2.160 kg |
| Opel Vivaro | 540 cm | 197 cm | 2.110 kg |
| MAN TGE | 627 cm | 205 cm | 2.090 kg |
| Fiat Talento | 537 cm | 198 cm | 2.100 kg |
| Citroën Jumper | 654 cm | 210 cm | 2.160 kg |
| Ford Transit | 552 cm | 206 cm | 2.140 kg |
| Ford Transit-tourneo | 594 cm | 210 cm | 2.080 kg |
| Nissan Primastar | 544 cm | 196 cm | 1.820 kg |
| Volkswagen Kombi | 530 cm | 190 cm | 2.100 kg |
| Hyundai H-1 | 514 cm | 192 cm | 2.090 kg |
| Volkswagen Amarok | 536 cm | 195 cm | 2.170 kg |
| Nissan NV400 | 565 cm | 207 cm | 1.960 kg |
| Mercedes-Benz Viano | - | 191 cm | 2.140 kg |
| Kia PV5 | 470 cm | 190 cm | 1.860 kg |
| Mercedes-Benz T1 | 660 cm | 203 cm | 2.060 kg |
| Nissan Interstar | 609 cm | 208 cm | 2.110 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.