3-VHS-04
Er rijden momenteel 406 Iveco 50C15's rond in Nederland. Deze 50C15 komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 22 april 2025, dus sinds 1 jaar, 1 maand en 9 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 50C15 Euro 4 LD open wagen rijden er nog 299 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2002 en november 2019. De nieuwwaarde ligt tussen de € 34.000 en € 100.561, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 64.266 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Iveco 50C15 Euro 4 LD is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Iveco 50C15 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 50C15 Euro 4 LD | 2010
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 50C15 Euro 4 LD |
| Breedte | 2,17 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 13.735 |
| Inrichting | open wagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 mei 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 22 april 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 1 maand en 9 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 1 juni 2027. Het voertuig moet over 1 jaar en 1 dag gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 3.085 kg |
| Massa rijklaar | 3.185 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 315 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,75 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,70 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 3-VHS-04 | 20-05-2026 | 14:26 | periodieke controle | 1-06-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 3-VHS-04 | 20-05-2025 | 15:38 | periodieke controle | 1-06-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 3-VHS-04 | 2-05-2024 | 12:32 | periodieke controle | 1-06-2025 | Nee |
| 3-VHS-04 | 24-05-2023 | 12:38 | periodieke controle | 1-06-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 3-VHS-04 | 1-06-2022 | 14:34 | periodieke controle | 1-06-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 3-VHS-04 | 18-05-2021 | 11:30 | periodieke controle | 29-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 3-VHS-04 | 28-04-2020 | 09:58 | periodieke controle | 29-05-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 3-VHS-04 | 30-04-2019 | 08:31 | periodieke controle | 29-05-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 20-05-2026 | 14:26 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 20-05-2026 | 14:26 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 20-05-2026 | 14:26 | 522 | 5.*.56 | 2 | Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| 20-05-2026 | 14:26 | 205 | 5.*.27 | 4 | Band onvoldoende profiel |
2025 | |||||
| 20-05-2025 | 15:38 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 20-05-2025 | 15:38 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 20-05-2025 | 15:38 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 20-05-2025 | 15:38 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2023 | |||||
| 24-05-2023 | 12:38 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 24-05-2023 | 12:38 | 210 | 5.*.27 | 6 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2022 | |||||
| 1-06-2022 | 14:34 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 1-06-2022 | 14:34 | 401 | 5.*.45 | 1 | Spiegelglas beschadigd of verweerd |
2021 | |||||
| 18-05-2021 | 11:30 | 486 | 5.*.55 | 1 | Achteruitrijlichten schakelaar ondeugdelijk |
| 18-05-2021 | 11:30 | 487 | 5.*.55 | 1 | Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| 18-05-2021 | 11:30 | 542 | 5.*.55 | 1 | Retroreflector vertoont gebrek |
| 18-05-2021 | 11:30 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2020 | |||||
| 28-04-2020 | 09:58 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2019 | |||||
| 30-04-2019 | 08:31 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 3-VHS-04 | 31-05-2010 | Tachograaf | ACTIA |
Vergeet ook niet alle Iveco 50C15 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 3-VHS-04 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
3-VHS-04
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3-VHB-04 | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 18.452 | 30-03-2010 | 16,2 jaar |
| 3-VHD-04 | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 31.222 | 30-03-2010 | 16,2 jaar |
| 3-VHG-04 | Iveco | 35 S10V | Gesloten opbouw | Onbekend | 27-04-2010 | 18,8 jaar |
| 3-VHJ-04 | Land Rover | Defender | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 06-05-2010 | 16,2 jaar |
| 3-VHP-04 | Renault | Master | Veewagen | € 46.193 | 17-05-2010 | 16 jaar |
| 3-VHS-00 | Ford | F 150 | Open wagen | € 50.420 | 04-06-2010 | 16 jaar |
| 3-VHS-03 | Ford | F 250 | Open wagen | Onbekend | 28-05-2010 | 25,9 jaar |
| 3-VHS-04 | Iveco | 50C15 | Open wagen | Onbekend | 28-05-2010 | 16 jaar |
| 3-VHS-05 | Chevrolet | Silverado | Open wagen | Onbekend | 04-06-2010 | 45,9 jaar |
| 3-VHS-07 | Iveco | 50C17 | Voor vervoer voertuigen | Onbekend | 27-05-2010 | 16 jaar |
| 3-VHT-04 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 25.749 | 07-06-2010 | 16 jaar |
| 3-VHV-04 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 49.170 | 15-06-2010 | 16 jaar |
| 3-VHX-04 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 36.546 | 28-12-2010 | 15,4 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 64.266 en/of breedte van 217 cm en/of een gewicht van ± 3.085 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 61.200 | 704 cm | 227 cm | 3.370 kg |
| Volkswagen Crafter | € 65.900 | 741 cm | 223 cm | 2.970 kg |
| MAN TGE | € 65.300 | 714 cm | 224 cm | 2.920 kg |
| Fuso Canter | € 59.300 | 636 cm | 217 cm | 3.280 kg |
| Renault Master | € 65.400 | 701 cm | 223 cm | 2.990 kg |
| Ford Transit | € 66.100 | 665 cm | 219 cm | 2.840 kg |
| Dodge Ram | € 63.000 | 596 cm | 207 cm | 2.980 kg |
| Maxus EV80 | € 60.400 | 593 cm | 209 cm | 3.020 kg |
| Maxus eDeliver 9 | € 67.700 | 638 cm | 209 cm | 2.810 kg |
| MTM Sprinter | € 59.800 | 669 cm | 217 cm | 2.810 kg |
| Maxus V80 | € 60.100 | 639 cm | 221 cm | 2.950 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.