VR-952-Z
Er rijden momenteel 279 Iveco 50C's rond in Nederland. Deze 50C komt uit het jaar 2015 en is nu 10 jaren, 7 maanden en 3 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 50C-35 gecond. met temperatuurreg. rijden er nog 264 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 1999 en december 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 62.888 en € 64.015, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 63.452 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 50C-35 bedraagt € 62.888 incl. BTW en BPM, deze Iveco 50C-35 is daardoor € 564 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Iveco 50C voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 50C-35 | 2015
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 50C-35 |
| Breedte | 2,18 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 62.888 |
| Bruto BPM | € 15.147 |
| Inrichting | gecond. met temperatuurreg. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 125 kW (170 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 oktober 2015 |
| Leeftijd | 10 jaren, 7 maanden en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 10 augustus 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.041 kg |
| Massa rijklaar | 2.141 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.359 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,45 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,70 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type IS52CI2AA | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.5 l/100km (1 liter op 10,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 8.1 l/100km (1 liter op 12,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.6 l/100km (1 liter op 11,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 227 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*143/2013M | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VR-952-Z | 24-07-2024 | 11:11 | periodieke controle | 10-08-2025 | Nee |
| VR-952-Z | 10-08-2023 | 13:53 | periodieke controle | 10-08-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VR-952-Z | 17-10-2022 | 11:35 | periodieke controle | 27-10-2023 | Ja, bekijk hier. |
| VR-952-Z | 13-10-2021 | 16:15 | periodieke controle | 27-10-2022 | Ja, bekijk hier. |
| VR-952-Z | 3-09-2020 | 09:37 | periodieke controle | 27-10-2021 | Nee |
| VR-952-Z | 25-10-2019 | 09:35 | periodieke controle | 27-10-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 10-08-2023 | 13:53 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 10-08-2023 | 13:53 | 578 | 5.*.55 | 2 | Richtingaanwijzers niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
| 10-08-2023 | 13:53 | 393 | 5.*.43 | 2 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed |
| 10-08-2023 | 13:53 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 10-08-2023 | 13:53 | 186 | 5.*.19 | 2 | Fusee(kogel) te veel speling |
| 10-08-2023 | 13:53 | 117 | 5.*.11 | 2 | Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
2022 | |||||
| 17-10-2022 | 11:35 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 17-10-2022 | 11:35 | 210 | 5.*.27 | 6 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2021 | |||||
| 13-10-2021 | 16:15 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 13-10-2021 | 16:15 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 13-10-2021 | 16:15 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 13-10-2021 | 16:15 | 589 | 5.*.55 | 2 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2019 | |||||
| 25-10-2019 | 09:35 | 216 | 5.*.27 | 2 | Loadindex band kleiner dan maximum aslast |
Vergeet ook niet alle Iveco 50C voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VR-952-Z - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VR-952-Z
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VR-950-Z | Mercedes-Benz | Sprinter | Gecond. met temperatuurreg. | € 57.243 | 27-10-2015 | 10,6 jaar |
| VR-952-B | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 21.867 | 12-08-2015 | 10,8 jaar |
| VR-952-D | Ford | Transit Courier | Gesloten opbouw | € 19.279 | 20-08-2015 | 10,8 jaar |
| VR-952-F | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 39.095 | 27-08-2015 | 10,8 jaar |
| VR-952-G | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 30.020 | 31-08-2015 | 10,8 jaar |
| VR-952-J | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 45.233 | 10-09-2015 | 10,7 jaar |
| VR-952-K | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 37.487 | 25-04-2016 | 10,8 jaar |
| VR-952-L | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 55.404 | 21-09-2015 | 10,7 jaar |
| VR-952-P | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 31.984 | 22-10-2015 | 10,6 jaar |
| VR-952-R | Mercedes-Benz | E-klasse | Gesloten opbouw | Onbekend | 13-10-2011 | 46,2 jaar |
| VR-952-S | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 48.786 | 21-10-2015 | 10,6 jaar |
| VR-952-V | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 25.105 | 31-10-2015 | 10,6 jaar |
| VR-952-X | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 43.347 | 29-10-2015 | 10,6 jaar |
| VR-952-Z | Iveco | 50C | Gecond. met temperatuurreg. | € 62.888 | 27-10-2015 | 10,6 jaar |
| VR-956-Z | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 51.263 | 28-10-2015 | 10,6 jaar |
| VR-958-Z | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 47.382 | 30-10-2015 | 14,9 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 63.452 en/of breedte van 218 cm en/of een gewicht van ± 2.041 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Master | € 63.600 | 597 cm | 208 cm | 2.070 kg |
| Volkswagen Crafter | € 62.100 | 662 cm | 211 cm | 2.170 kg |
| MAN TGE | € 64.300 | 741 cm | 212 cm | 2.190 kg |
| Ford Transit | € 58.400 | 572 cm | 212 cm | 2.200 kg |
| Nissan Interstar | € 57.900 | 609 cm | 208 cm | 2.110 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.