95-VTX-4
Er rijden momenteel 279 Iveco 50C's rond in Nederland. Deze 50C komt uit het jaar 2006 en is nu 19 jaren, 8 maanden en 2 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 50C 14 Euro 3 gesloten opbouw rijden er nog 264 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 1999 en december 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 62.888 en € 64.015, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 63.452 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Iveco 50C 14 Euro 3 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 22 augustus 2008. Het voertuig was toen 1 jaar, 10 maanden en 25 dagen oud.
Bekijk ook alle Iveco 50C voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 50C 14 Euro 3 | 2006
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 50C 14 Euro 3 |
| Breedte | 2,18 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 11.830 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 100 kW (136 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 september 2006 |
| Leeftijd | 19 jaren, 8 maanden en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 22 augustus 2008. Het voertuig was toen 1 jaar, 10 maanden en 25 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 29 augustus 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.920 kg |
| Massa rijklaar | 3.020 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 480 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,75 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,69 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 95-VTX-4 | 29-08-2024 | 11:47 | periodieke controle | 29-08-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 95-VTX-4 | 10-07-2023 | 09:24 | periodieke controle | 10-07-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 95-VTX-4 | 10-07-2023 | 09:22 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 95-VTX-4 | 31-05-2022 | 13:18 | periodieke controle | 7-07-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 95-VTX-4 | 7-07-2021 | 15:21 | periodieke controle | 7-07-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 95-VTX-4 | 17-09-2019 | 14:41 | periodieke controle | 1-10-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 29-08-2024 | 11:47 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 29-08-2024 | 11:47 | 673 | 5.*.71 | 1 | Claxon werkt niet/ontbreekt |
| 29-08-2024 | 11:47 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
2023 | |||||
| 10-07-2023 | 09:24 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 10-07-2023 | 09:24 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 10-07-2023 | 09:24 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 10-07-2023 | 09:22 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2022 | |||||
| 31-05-2022 | 13:18 | 355 | 5.*.39 | 1 | Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| 31-05-2022 | 13:18 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 31-05-2022 | 13:18 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
2021 | |||||
| 7-07-2021 | 15:21 | 285 | 5.*.31 | 1 | Bewegingsmogelijkheden remonderdeel beperkt |
| 7-07-2021 | 15:21 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 7-07-2021 | 15:21 | 281 | 5.*.31 | 1 | Onderdeel reminrichting niet juist bevestigd |
| 7-07-2021 | 15:21 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
2019 | |||||
| 17-09-2019 | 14:41 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 17-09-2019 | 14:41 | 355 | 5.*.39 | 1 | Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| 17-09-2019 | 14:41 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 17-09-2019 | 14:41 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
Vergeet ook niet alle Iveco 50C voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 95-VTX-4 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
95-VTX-4
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 95-VTD-4 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 04-07-2008 | 17,9 jaar |
| 95-VTJ-4 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 12-08-2008 | 20,6 jaar |
| 95-VTS-4 | Peugeot | Bipper | Gesloten opbouw | € 19.194 | 11-08-2008 | 17,8 jaar |
| 95-VTX-1 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 04-08-2008 | 18,2 jaar |
| 95-VTX-3 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 28-08-2008 | 17,8 jaar |
| 95-VTX-4 | Iveco | 50C | Gesloten opbouw | Onbekend | 22-08-2008 | 19,7 jaar |
| 95-VTX-5 | Renault | Express | Gesloten opbouw | Onbekend | 12-08-2008 | 17,8 jaar |
| 95-VTZ-4 | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 27.714 | 20-08-2008 | 17,8 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 63.452 en/of breedte van 218 cm en/of een gewicht van ± 2.920 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 61.700 | 713 cm | 227 cm | 3.070 kg |
| Volkswagen Crafter | € 65.700 | 741 cm | 224 cm | 2.970 kg |
| Renault Master | € 61.000 | 701 cm | 223 cm | 2.990 kg |
| MAN TGE | € 65.300 | 714 cm | 224 cm | 2.920 kg |
| Ford Transit | € 62.400 | 665 cm | 219 cm | 2.780 kg |
| Ford F 150 | € 59.800 | - | 218 cm | 2.670 kg |
| Maxus eDeliver 9 | € 67.700 | 665 cm | 221 cm | 2.810 kg |
| MTM Sprinter | € 59.800 | 669 cm | 217 cm | 2.810 kg |
| Maxus EV80 | € 60.400 | 572 cm | 209 cm | 3.020 kg |
| Ford F 350 | € 57.500 | 624 cm | 212 cm | 2.890 kg |
| Maxus V80 | € 60.100 | 639 cm | 221 cm | 2.950 kg |
| HVM Master BOX | € 57.500 | 631 cm | 210 cm | 2.630 kg |
| Renault/izotermy TIM Master | € 60.100 | 683 cm | 221 cm | 2.630 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.