86-VGS-3
Er rijden momenteel 279 Iveco 50C's rond in Nederland. Deze 50C komt uit het jaar 2004 en is nu 21 jaren, 8 maanden en 13 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 30 januari 2026, dus sinds 3 maanden en 28 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 50C opleggertrekker rijden er nog 264 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 1999 en december 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 62.888 en € 64.015, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 63.452 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Iveco 50C is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 18 juni 2007. Het voertuig was toen 2 jaren, 9 maanden en 3 dagen oud.
Bekijk ook alle Iveco 50C voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 50C | 2004
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 50C |
| Breedte | 2,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | opleggertrekker |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2800cc (2,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 14 september 2004 |
| Leeftijd | 21 jaren, 8 maanden en 13 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 30 januari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 maanden en 28 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 18 juni 2007. Het voertuig was toen 2 jaren, 9 maanden en 3 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 13 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 17 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.120 kg |
| Massa rijklaar | 2.220 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.280 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,69 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk t.p.v. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 86-VGS-3 | 11-05-2026 | 08:35 | periodieke controle | 11-05-2028 | Nee |
| 86-VGS-3 | 7-05-2026 | 10:38 | periodieke controle | 13-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 86-VGS-3 | 13-05-2025 | 09:52 | periodieke controle | 13-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 86-VGS-3 | 2-07-2024 | 13:59 | periodieke controle | 3-08-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 86-VGS-3 | 19-04-2024 | 13:28 | inbouw | 19-04-2026 | Nee |
| 86-VGS-3 | 8-06-2023 | 16:54 | periodieke controle | 8-06-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 86-VGS-3 | 8-06-2023 | 12:20 | periodieke controle | 3-08-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 86-VGS-3 | 3-08-2022 | 11:53 | periodieke controle | 3-08-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 86-VGS-3 | 13-07-2021 | 16:53 | periodieke controle | 13-07-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 86-VGS-3 | 13-07-2021 | 14:25 | periodieke controle | 13-07-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 86-VGS-3 | 6-07-2020 | 16:55 | periodieke controle | 6-07-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 86-VGS-3 | 17-06-2019 | 16:41 | periodieke controle | 17-06-2021 | Nee |
| 86-VGS-3 | 17-06-2019 | 14:47 | periodieke controle | 17-06-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 7-05-2026 | 10:38 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 7-05-2026 | 10:38 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 7-05-2026 | 10:38 | 520 | 5.*.56 | 1 | Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
| 7-05-2026 | 10:38 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2025 | |||||
| 13-05-2025 | 09:52 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 13-05-2025 | 09:52 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 13-05-2025 | 09:52 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 13-05-2025 | 09:52 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2024 | |||||
| 2-07-2024 | 13:59 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 2-07-2024 | 13:59 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 2-07-2024 | 13:59 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
2023 | |||||
| 8-06-2023 | 12:20 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
2022 | |||||
| 3-08-2022 | 11:53 | 282 | 5.*.31 | 1 | Onderdeel reminrichting ondeugdelijk bevestigd |
| 3-08-2022 | 11:53 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 3-08-2022 | 11:53 | 307 | 5.*.31 | 1 | Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| 3-08-2022 | 11:53 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2021 | |||||
| 13-07-2021 | 14:25 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 13-07-2021 | 14:25 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
2020 | |||||
| 6-07-2020 | 16:55 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 6-07-2020 | 16:55 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 86-VGS-3 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| 86-VGS-3 | 19-04-2024 | Tachograaf | Onbekend |
Vergeet ook niet alle Iveco 50C voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 86-VGS-3 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Normaal gesproken zijn er meer kentekens die lijken op
86-VGS-3
In dit geval zijn er nog maar enkele voertuigen over, dit komt doordat dit kenteken oud is waarbij de meeste andere voertuigen met bijna hetzelfde kenteken gesloopt zijn.
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 86-VGD-3 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 16-04-2007 | 19,1 jaar |
| 86-VGF-3 | Citroën | Jumper | Gesloten opbouw | € 32.080 | 19-04-2007 | 19,1 jaar |
| 86-VGH-3 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 25-04-2007 | 19,1 jaar |
| 86-VGS-3 | Iveco | 50C | Opleggertrekker | Onbekend | 18-06-2007 | 21,7 jaar |
| 86-VGS-7 | Iveco | 35S12B33A | Gesloten opbouw | Onbekend | 02-07-2007 | 21 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 63.452 en/of breedte van 200 cm en/of een gewicht van ± 2.120 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 62.500 | 712 cm | 205 cm | 2.330 kg |
| Volkswagen Crafter | € 63.200 | 700 cm | 210 cm | 2.320 kg |
| Ford Transit | € 57.400 | 592 cm | 206 cm | 2.200 kg |
| Ford Transit Custom | € 63.000 | 544 cm | 203 cm | 2.200 kg |
| Volkswagen Transporter | € 61.700 | 550 cm | 203 cm | 2.150 kg |
| Volkswagen ID. Buzz Cargo | € 61.400 | 471 cm | 199 cm | 2.290 kg |
| Renault Master | € 64.900 | 655 cm | 208 cm | 2.310 kg |
| Opel Movano | € 58.200 | 576 cm | 206 cm | 2.100 kg |
| Mercedes-Benz eVito | € 66.300 | 525 cm | 193 cm | 2.230 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 60.500 | 528 cm | 193 cm | 2.230 kg |
| Volkswagen Kombi | € 58.300 | 530 cm | 190 cm | 2.240 kg |
| Ford Ranger | € 66.800 | 537 cm | 192 cm | 2.280 kg |
| Volkswagen Amarok | € 61.800 | 550 cm | 195 cm | 2.200 kg |
| Ford Business VAN | € 66.700 | 541 cm | 203 cm | 2.020 kg |
| MAN TGE | € 69.100 | 657 cm | 210 cm | 2.310 kg |
| Volkswagen Multivan | € 68.400 | 490 cm | 190 cm | 2.210 kg |
| Ssangyong Rexton | € 65.700 | 485 cm | 196 cm | 2.020 kg |
| Mercedes-Benz Viano | € 63.600 | 522 cm | 190 cm | 2.050 kg |
| Ford Tourneo Custom | € 63.300 | 543 cm | 203 cm | 2.290 kg |
| Volvo XC90 | € 68.500 | 481 cm | 192 cm | 2.050 kg |
| Nissan Interstar | € 60.600 | 609 cm | 208 cm | 2.280 kg |
| Nissan Patrol | € 58.300 | - | 193 cm | 2.290 kg |
| Mercedes-Benz 280 | € 69.600 | - | 192 cm | 2.170 kg |
| Farizon SV | € 59.000 | 541 cm | 198 cm | 2.240 kg |
| Volkswagen Blix-3M | € 64.200 | 530 cm | 190 cm | 2.050 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.