65-BT-ZH
Er rijden momenteel 279 Iveco 50C's rond in Nederland. Deze 50C komt uit het jaar 2003 en is nu 23 jaren, 2 maanden en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 september 2005, dus sinds 20 jaren, 8 maanden en 11 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 7 zitplaatsen.
Van deze Iveco 50C gesloten opbouw rijden er nog 264 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 1999 en december 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 62.888 en € 64.015, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 63.452 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Iveco 50C is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 16 september 2005. Het voertuig was toen 2 jaren, 5 maanden en 22 dagen oud.
Bekijk ook alle Iveco 50C voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 50C | 2003
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 50C |
| Breedte | 2,25 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2800cc (2,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 maart 2003 |
| Leeftijd | 23 jaren, 2 maanden en 1 dag |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 23 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 16 september 2005 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 jaren, 8 maanden en 11 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 16 september 2005. Het voertuig was toen 2 jaren, 5 maanden en 22 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 3 september 2026. Het voertuig moet over 3 maanden en 10 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.930 kg |
| Massa rijklaar | 3.030 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 470 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,75 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,69 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 65-BT-ZH | 3-09-2025 | 12:15 | periodieke controle | 3-09-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 65-BT-ZH | 9-11-2023 | 16:56 | periodieke controle | 9-11-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 65-BT-ZH | 23-08-2022 | 14:58 | periodieke controle | 23-08-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 65-BT-ZH | 8-04-2021 | 10:33 | periodieke controle | 8-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 65-BT-ZH | 11-03-2020 | 16:42 | periodieke controle | 14-03-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 65-BT-ZH | 14-03-2019 | 14:07 | periodieke controle | 14-03-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 3-09-2025 | 12:15 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 3-09-2025 | 12:15 | 355 | 5.*.39 | 1 | Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| 3-09-2025 | 12:15 | 494 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting ondeugdelijk (bevestigd) |
| 3-09-2025 | 12:15 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 3-09-2025 | 12:15 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 3-09-2025 | 12:15 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2023 | |||||
| 9-11-2023 | 16:56 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 9-11-2023 | 16:56 | 589 | 5.*.55 | 2 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 9-11-2023 | 16:56 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 9-11-2023 | 16:56 | 210 | 5.*.27 | 6 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2022 | |||||
| 23-08-2022 | 14:58 | 210 | 5.*.27 | 6 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 23-08-2022 | 14:58 | 145 | 5.*.12 | 1 | Accu ondeugdelijk bevestigd |
2021 | |||||
| 8-04-2021 | 10:33 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
| 8-04-2021 | 10:33 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 8-04-2021 | 10:33 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 8-04-2021 | 10:33 | 487 | 5.*.55 | 1 | Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
2020 | |||||
| 11-03-2020 | 16:42 | 297 | 5.*.31 | 1 | Remvloeistoflekkage reminrichting |
| 11-03-2020 | 16:42 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 11-03-2020 | 16:42 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2019 | |||||
| 14-03-2019 | 14:07 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 14-03-2019 | 14:07 | 524 | 5.*.56 | 1 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| 14-03-2019 | 14:07 | 314 | 5.*.31 | 1 | Rem- of parkeerremkabel / buitenkabel ondeugdelijk |
| 14-03-2019 | 14:07 | 200 | 5.*.26 | 1 | Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
Vergeet ook niet alle Iveco 50C voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 65-BT-ZH - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
65-BT-ZH
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 65-BK-ZH | Cadillac | Escalade | Open wagen | Onbekend | 02-01-2004 | 22,4 jaar |
| 65-BT-ZD | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 02-08-2005 | 20,8 jaar |
| 65-BT-ZG | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 30.989 | 03-08-2005 | 20,8 jaar |
| 65-BT-ZH | Iveco | 50C | Gesloten opbouw | Onbekend | 16-09-2005 | 23,2 jaar |
| 65-BT-ZJ | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 17.945 | 30-08-2005 | 20,8 jaar |
| 65-BT-ZP | Fiat | 230 | Kampeerwagen | Onbekend | 12-08-2005 | 29,1 jaar |
| 65-BV-ZH | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | Onbekend | 25-01-2006 | 20,3 jaar |
| 65-BZ-ZH | Toyota | Landcruiser (100 Series) | Gesloten opbouw | Onbekend | 04-10-2006 | 19,7 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 63.452 en/of breedte van 225 cm en/of een gewicht van ± 2.930 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 62.200 | 730 cm | 234 cm | 3.070 kg |
| Volkswagen Crafter | € 65.700 | 741 cm | 224 cm | 2.970 kg |
| Renault Master | € 60.800 | 701 cm | 233 cm | 2.990 kg |
| Ford Transit | € 62.400 | 665 cm | 219 cm | 2.780 kg |
| MAN TGE | € 67.500 | 714 cm | 224 cm | 2.920 kg |
| Junge Fahrzeugbau GmbH Sprinter | € 60.400 | 699 cm | 231 cm | 2.930 kg |
| Maxus eDeliver 9 | € 67.600 | 665 cm | 221 cm | 2.730 kg |
| MTM Sprinter | € 59.800 | 669 cm | 217 cm | 2.810 kg |
| Maxus V80 | € 60.100 | 639 cm | 221 cm | 2.950 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.