60-BT-PX
Er rijden momenteel 279 Iveco 50C's rond in Nederland. Deze 50C komt uit het jaar 2005 en is nu 20 jaren, 10 maanden en 28 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 50C 50C14V/35 Euro 3 gesloten opbouw rijden er nog 264 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 1999 en december 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 62.888 en € 64.015, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 63.452 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Iveco 50C 50C14V/35 Euro 3 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Iveco 50C voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 50C 50C14V/35 Euro 3 | 2005
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 50C 50C14V/35 Euro 3 |
| Breedte | 2,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 100 kW (136 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 29 juni 2005 |
| Leeftijd | 20 jaren, 10 maanden en 28 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 1 december 2026. Het voertuig moet over 6 maanden en 7 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.290 kg |
| Massa rijklaar | 2.390 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.110 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 14.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,30 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,70 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 / EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 60-BT-PX | 1-12-2025 | 13:08 | periodieke controle | 1-12-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 60-BT-PX | 2-11-2023 | 15:38 | periodieke controle | 2-11-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 60-BT-PX | 28-10-2022 | 15:51 | periodieke controle | 29-10-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 60-BT-PX | 29-10-2021 | 16:47 | periodieke controle | 29-10-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 60-BT-PX | 8-10-2020 | 16:50 | periodieke controle | 8-10-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 60-BT-PX | 25-09-2019 | 15:51 | periodieke controle | 7-10-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 1-12-2025 | 13:08 | AC3 | AC3 | 1 | Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| 1-12-2025 | 13:08 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2023 | |||||
| 2-11-2023 | 15:38 | 038 | 5.*.3 | 1 | Roestschade hulpbalk |
| 2-11-2023 | 15:38 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 2-11-2023 | 15:38 | 524 | 5.*.56 | 1 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| 2-11-2023 | 15:38 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 28-10-2022 | 15:51 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2021 | |||||
| 29-10-2021 | 16:47 | 393 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed |
| 29-10-2021 | 16:47 | 038 | 5.*.3 | 1 | Roestschade hulpbalk |
| 29-10-2021 | 16:47 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
2020 | |||||
| 8-10-2020 | 16:50 | 576 | 5.*.53 | 2 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 8-10-2020 | 16:50 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 8-10-2020 | 16:50 | 401 | 5.*.45 | 1 | Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| 8-10-2020 | 16:50 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 8-10-2020 | 16:50 | 307 | 5.*.31 | 2 | Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| 8-10-2020 | 16:50 | 200 | 5.*.26 | 1 | Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
| 8-10-2020 | 16:50 | 038 | 5.*.3 | 1 | Roestschade hulpbalk |
| 8-10-2020 | 16:50 | 572 | 5.*.55 | 1 | Zijrichtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
| 8-10-2020 | 16:50 | AC3 | AC3 | 1 | Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
2019 | |||||
| 25-09-2019 | 15:51 | AC3 | AC3 | 1 | Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| 25-09-2019 | 15:51 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 25-09-2019 | 15:51 | 392 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| 25-09-2019 | 15:51 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
Vergeet ook niet alle Iveco 50C voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 60-BT-PX - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
60-BT-PX
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 60-BN-PX | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 21-05-2004 | 22 jaar |
| 60-BS-PX | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | Onbekend | 14-12-2020 | 21,2 jaar |
| 60-BT-PG | Volkswagen | Transporter | Open wagen | Onbekend | 21-06-2005 | 20,9 jaar |
| 60-BT-PR | Nissan | Kubistar | Gesloten opbouw | Onbekend | 28-06-2005 | 20,9 jaar |
| 60-BT-PX | Iveco | 50C | Gesloten opbouw | Onbekend | 29-06-2005 | 20,9 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 63.452 en/of breedte van 200 cm en/of een gewicht van ± 2.290 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 63.600 | 757 cm | 209 cm | 2.490 kg |
| Ford Transit | € 58.200 | 592 cm | 206 cm | 2.400 kg |
| Volkswagen ID. Buzz Cargo | € 61.400 | 471 cm | 199 cm | 2.290 kg |
| Mercedes-Benz eVito | € 66.100 | 537 cm | 193 cm | 2.480 kg |
| Opel Movano | € 58.200 | 576 cm | 206 cm | 2.100 kg |
| Renault Master | € 63.400 | 655 cm | 210 cm | 2.510 kg |
| Volkswagen Kombi | € 58.300 | 530 cm | 190 cm | 2.240 kg |
| Volkswagen Crafter | € 63.600 | 700 cm | 210 cm | 2.450 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 60.800 | 528 cm | 193 cm | 2.230 kg |
| Ford Ranger | € 65.600 | 540 cm | 192 cm | 2.490 kg |
| Volkswagen Amarok | € 61.800 | 550 cm | 195 cm | 2.200 kg |
| Ford F 150 | € 61.300 | 595 cm | 209 cm | 2.510 kg |
| MAN TGE | € 68.200 | 657 cm | 210 cm | 2.470 kg |
| Volkswagen Transporter | € 62.700 | 540 cm | 203 cm | 2.350 kg |
| Ford Transit Custom | € 63.200 | 544 cm | 203 cm | 2.200 kg |
| Ford Tourneo Custom | € 61.700 | 543 cm | 203 cm | 2.380 kg |
| Volkswagen Multivan | € 68.400 | 490 cm | 190 cm | 2.210 kg |
| Chevrolet Silverado | € 63.500 | 655 cm | 204 cm | 2.410 kg |
| Nissan Interstar | € 60.600 | 609 cm | 208 cm | 2.280 kg |
| Dodge Dodge | € 65.000 | 670 cm | 203 cm | 2.510 kg |
| Nissan Patrol | € 58.300 | - | 193 cm | 2.290 kg |
| Mercedes-Benz 280 | € 69.600 | - | 192 cm | 2.170 kg |
| Farizon SV | € 59.000 | 541 cm | 198 cm | 2.240 kg |
| Toyota Proace Max | € 64.700 | 584 cm | 205 cm | 2.320 kg |
| Chevrolet Suburban | € 62.600 | 663 cm | 201 cm | 2.490 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.