67-VTS-4
Er rijden momenteel 3.874 Iveco 40C18's rond in Nederland. Deze 40C18 komt uit het jaar 2008 en is nu 17 jaren, 10 maanden en 3 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 40C12 Euro 4 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (ICF1A40C) nog 29 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2008 en juni 2009. De nieuwwaarde van deze Iveco 40C12 Euro 4 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Iveco 40C18 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 40C12 Euro 4 | 2008
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 40C12 Euro 4 |
| Breedte | 2,35 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 12.944 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 85 kW (116 pk) |
| Continue vermogen | 85 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AE0481G*B |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 juli 2008 |
| Leeftijd | 17 jaren, 10 maanden en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 3.000 kg |
| Massa rijklaar | 3.100 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 400 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,70 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant ICF1A40C | |
| Uitvoering 12E4R1B | |
| Typegoedkeuringsnummer nl*2001/116*0144*01 | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2021 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 67-VTS-4 | 25-11-2021 | 15:14 | periodieke controle | 25-11-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 67-VTS-4 | 5-08-2019 | 12:11 | periodieke controle | 5-08-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2021 | |||||
| 25-11-2021 | 15:14 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2019 | |||||
| 5-08-2019 | 12:11 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 5-08-2019 | 12:11 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
Vergeet ook niet alle Iveco 40C18 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 67-VTS-4 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
67-VTS-4
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 67-VTG-4 | Land Rover | Discovery | Gesloten opbouw | Onbekend | 15-07-2008 | 17,9 jaar |
| 67-VTK-4 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 34.716 | 09-07-2008 | 17,9 jaar |
| 67-VTL-4 | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | Onbekend | 11-07-2008 | 17,9 jaar |
| 67-VTN-4 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | Onbekend | 17-10-2008 | 17,6 jaar |
| 67-VTP-4 | Fiat | 230 | Kampeerwagen | Onbekend | 26-07-2008 | 29,3 jaar |
| 67-VTS-4 | Iveco | 40C18 | Gesloten opbouw | Onbekend | 22-07-2008 | 17,9 jaar |
| 67-VTS-7 | Toyota | HiAce | Gesloten opbouw | € 27.405 | 14-08-2008 | 17,8 jaar |
| 67-VTS-8 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 49.733 | 28-07-2008 | 17,8 jaar |
| 67-VTS-9 | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | Onbekend | 30-07-2008 | 17,8 jaar |
| 67-VTT-4 | Renault | Master | Gesloten opbouw | Onbekend | 27-08-2008 | 17,8 jaar |
| 67-VTV-4 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 01-08-2008 | 17,8 jaar |
| 67-VTZ-4 | Dodge | RAM1500 | Open wagen | Onbekend | 08-08-2008 | 17,8 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met breedte van 235 cm een gewicht van ± 3.000 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Renault Master | 826 cm | 233 cm | 3.280 kg |
| Fiat Ducato | 733 cm | 236 cm | 3.210 kg |
| Saxas Nutzfahr. Werdau AG Mkd 43-l | 669 cm | 226 cm | 2.770 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | 730 cm | 244 cm | 2.950 kg |
| Volkswagen Crafter | 721 cm | 226 cm | 3.070 kg |
| Dodge Ram | 638 cm | 244 cm | 3.280 kg |
| Junge Fahrzeugbau GmbH Sprinter | 699 cm | 231 cm | 2.930 kg |
| Fiat 230 | 750 cm | 236 cm | 3.150 kg |
| Fiat 244 | 686 cm | 240 cm | 3.170 kg |
| Ford Transit | 673 cm | 228 cm | 3.100 kg |
| Mitsubishi Canter | - | 244 cm | 2.770 kg |
| MAN TGE | 696 cm | 241 cm | 2.930 kg |
| Mercedes-Benz 711 D | 729 cm | 231 cm | 3.240 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.