6-VGG-96
Er rijden momenteel 3.874 Iveco 40C18's rond in Nederland. Deze 40C18 komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 4 maanden en 6 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 50C15V Euro 4 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (CVF1C50C) nog 54 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2008 en oktober 2011. De nieuwwaarde ligt tussen de € 31.805 en € 65.169, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.996 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 50C15V Euro 4 bedraagt € 31.805 incl. BTW en BPM, deze Iveco 50C15V Euro 4 is daardoor € 17.191 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Iveco 40C18 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 50C15V Euro 4 | 2010
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 50C15V Euro 4 |
| Breedte | 2,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 31.805 |
| Bruto BPM | € 12.263 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Continue vermogen | 107 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1CE0481F*B |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 januari 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 4 maanden en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 17 februari 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.230 kg |
| Massa rijklaar | 2.330 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.170 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,70 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant CVF1C50C | |
| Uitvoering 15E4R1B | |
| Typegoedkeuringsnummer nl*2001/116*0144*01 | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 6-VGG-96 | 15-02-2024 | 16:17 | periodieke controle | 17-02-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VGG-96 | 17-02-2023 | 09:00 | periodieke controle | 17-02-2024 | Nee |
| 6-VGG-96 | 9-02-2022 | 09:28 | periodieke controle | 16-02-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VGG-96 | 10-02-2021 | 12:53 | periodieke controle | 16-02-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VGG-96 | 14-02-2020 | 12:58 | periodieke controle | 16-02-2021 | Nee |
| 6-VGG-96 | 25-01-2019 | 13:36 | periodieke controle | 16-02-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 15-02-2024 | 16:17 | 145 | 5.*.12 | 1 | Accu ondeugdelijk bevestigd |
| 15-02-2024 | 16:17 | 373 | 5.*.41 | 1 | Deur niet op normale wijze te openen |
| 15-02-2024 | 16:17 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 15-02-2024 | 16:17 | 673 | 5.*.71 | 1 | Claxon werkt niet/ontbreekt |
2022 | |||||
| 9-02-2022 | 09:28 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2021 | |||||
| 10-02-2021 | 12:53 | 471 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas gerepareerd of bewerkt |
| 10-02-2021 | 12:53 | 285 | 5.*.31 | 1 | Bewegingsmogelijkheden remonderdeel beperkt |
2019 | |||||
| 25-01-2019 | 13:36 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
Vergeet ook niet alle Iveco 40C18 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 6-VGG-96 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
6-VGG-96
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6-VGF-96 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 20.617 | 13-01-2010 | 16,4 jaar |
| 6-VGG-91 | Hyundai | H-1 | Gesloten opbouw | € 30.262 | 18-01-2010 | 16,4 jaar |
| 6-VGG-93 | Hyundai | H-1 | Gesloten opbouw | € 28.158 | 15-01-2010 | 16,4 jaar |
| 6-VGG-95 | Hyundai | H-1 | Gesloten opbouw | € 28.824 | 14-01-2010 | 16,4 jaar |
| 6-VGG-96 | Iveco | 40C18 | Gesloten opbouw | € 31.805 | 19-01-2010 | 16,4 jaar |
| 6-VGG-98 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 44.914 | 13-01-2010 | 16,4 jaar |
| 6-VGG-99 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 46.527 | 15-01-2010 | 16,4 jaar |
| 6-VGL-96 | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 41.351 | 09-04-2010 | 16,1 jaar |
| 6-VGP-96 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 22.183 | 26-04-2010 | 16,1 jaar |
| 6-VGT-96 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 49.450 | 12-03-2010 | 16,2 jaar |
| 6-VGV-96 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 29.972 | 16-03-2010 | 16,2 jaar |
| 6-VGX-96 | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 26.015 | 19-03-2010 | 16,2 jaar |
| 6-VGZ-96 | Volkswagen | Transporter | Open wagen | € 38.259 | 23-03-2010 | 16,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.996 en/of breedte van 200 cm en/of een gewicht van ± 2.230 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat Ducato | € 49.700 | 568 cm | 209 cm | 2.250 kg |
| Volkswagen Crafter | € 49.300 | 712 cm | 210 cm | 2.440 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 49.500 | 785 cm | 210 cm | 2.420 kg |
| Volkswagen Transporter | € 49.800 | 540 cm | 191 cm | 2.170 kg |
| Renault Master | € 50.300 | 752 cm | 210 cm | 2.410 kg |
| Ford Transit Custom | € 47.300 | 525 cm | 203 cm | 2.360 kg |
| Opel Movano | € 48.400 | 717 cm | 210 cm | 2.260 kg |
| Renault Trafic | € 46.500 | 535 cm | 196 cm | 2.040 kg |
| Maxus eDeliver 7 | € 53.000 | 525 cm | 203 cm | 2.390 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 45.500 | 517 cm | 192 cm | 2.090 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 47.200 | 651 cm | 200 cm | 2.230 kg |
| Opel Vivaro | € 47.900 | 516 cm | 197 cm | 2.210 kg |
| Peugeot Expert | € 50.700 | 513 cm | 195 cm | 2.450 kg |
| Ford F 150 | € 51.200 | - | 203 cm | 2.430 kg |
| Citroën Jumpy | € 44.600 | 510 cm | 195 cm | 2.130 kg |
| Allied Vehicles LTD Ford Independence RE | € 51.300 | 529 cm | 203 cm | 2.200 kg |
| Toyota ProAce | € 50.400 | 515 cm | 195 cm | 2.190 kg |
| Volkswagen Amarok | € 51.200 | - | 195 cm | 2.090 kg |
| Ford F 250 | € 45.600 | 627 cm | 200 cm | 2.220 kg |
| Ford Transit | € 47.200 | - | 197 cm | 2.110 kg |
| Peugeot Boxer | € 44.600 | 519 cm | 205 cm | 2.130 kg |
| Renault Trucks Master | € 45.700 | 597 cm | 209 cm | 2.120 kg |
| KG Mobility Musso | € 50.300 | 516 cm | 192 cm | 2.220 kg |
| Fiat Talento | € 45.700 | 537 cm | 196 cm | 2.040 kg |
| Toyota Tundra | € 48.500 | - | 204 cm | 2.300 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.