V-330-BB
Er rijden momenteel 568 Iveco 40C17's rond in Nederland. Deze 40C17 komt uit het jaar 2016 en is nu 9 jaren, 7 maanden en 15 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 40C17 opleggertrekker rijden er nog 487 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2005 en april 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 24.078 en € 93.906, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 55.356 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 40C17 bedraagt € 55.231 incl. BTW en BPM, deze Iveco 40C17 is daardoor € 125 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Iveco 40C17 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 40C17 | 2016
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 40C17 |
| Breedte | 2,04 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 55.231 |
| Bruto BPM | € 13.328 |
| Inrichting | opleggertrekker |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 125 kW (170 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 11 oktober 2016 |
| Leeftijd | 9 jaren, 7 maanden en 15 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 2 november 2024. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.085 kg |
| Massa rijklaar | 2.185 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.315 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 4.200 kg |
| Maximum massa samenstelling | 8.760 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 3.100 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N2 | |
| Type IS52CI2BA | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*143/2013M | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| V-330-BB | 20-10-2023 | 16:59 | periodieke controle | 2-11-2024 | Ja, bekijk hier. |
| V-330-BB | 2-11-2022 | 16:25 | periodieke controle | 2-11-2023 | Ja, bekijk hier. |
| V-330-BB | 1-11-2022 | 14:34 | periodieke controle | 1-11-2024 | Nee |
| V-330-BB | 13-10-2021 | 14:06 | periodieke controle | 13-10-2022 | Ja, bekijk hier. |
| V-330-BB | 29-01-2021 | 12:00 | periodieke controle | 29-01-2023 | Nee |
| V-330-BB | 18-09-2020 | 16:59 | periodieke controle | 11-10-2021 | Nee |
| V-330-BB | 19-08-2019 | 14:14 | periodieke controle | 11-10-2020 | Nee |
| V-330-BB | 12-02-2019 | 13:09 | periodieke controle | 12-02-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 20-10-2023 | 16:59 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 20-10-2023 | 16:59 | 688 | 5.*.78 | 1 | Bevestigingsmiddelen en gordels beschadigd |
2022 | |||||
| 2-11-2022 | 16:25 | 117 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| 2-11-2022 | 16:25 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 2-11-2022 | 16:25 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 2-11-2022 | 16:25 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 2-11-2022 | 16:25 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 2-11-2022 | 16:25 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
2021 | |||||
| 13-10-2021 | 14:06 | 430 | 5.*.48 | 1 | Wielafscherming ontbreekt |
| 13-10-2021 | 14:06 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 13-10-2021 | 14:06 | 310 | 5.*.31 | 1 | Remslang schuurt langs enig deel |
| 13-10-2021 | 14:06 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 13-10-2021 | 14:06 | 145 | 5.*.12 | 1 | Accu ondeugdelijk bevestigd |
| 13-10-2021 | 14:06 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 13-10-2021 | 14:06 | 205 | 5.*.27 | 6 | Band onvoldoende profiel |
| 13-10-2021 | 14:06 | 571 | 5.*.55 | 2 | Richtingaanwijzer werkt niet (goed) |
| 13-10-2021 | 14:06 | 566 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzers en glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| 13-10-2021 | 14:06 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 13-10-2021 | 14:06 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 13-10-2021 | 14:06 | 346 | 5.*.37 | 1 | Druk in voorraad-/commandoleiding wijkt af |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| V-330-BB | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| V-330-BB | 12-02-2019 | Tachograaf | CONTINENTAL1381 |
Vergeet ook niet alle Iveco 40C17 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-330-BB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-330-BB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-330-BB | Iveco | 40C17 | Opleggertrekker | € 55.231 | 11-10-2016 | 9,6 jaar |
| V-330-BD | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 40.739 | 25-10-2016 | 9,6 jaar |
| V-330-BH | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 47.868 | 31-10-2016 | 11,1 jaar |
| V-330-BJ | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 37.780 | 24-11-2016 | 9,5 jaar |
| V-330-BK | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 29.088 | 15-11-2016 | 9,5 jaar |
| V-330-BL | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 32.267 | 28-11-2016 | 9,5 jaar |
| V-330-BN | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 38.467 | 29-11-2016 | 9,5 jaar |
| V-330-BP | G.m.c. | Sierra | Pick-up truck | € 56.771 | 23-11-2016 | 10,2 jaar |
| V-330-BT | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 48.874 | 04-01-2017 | 9,6 jaar |
| V-330-BV | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 38.440 | 12-12-2016 | 9,5 jaar |
| V-331-BB | Iveco | 40C17 | Opleggertrekker | € 55.231 | 11-10-2016 | 9,6 jaar |
| V-333-BB | Mercedes-Benz | Sprinter | Voor vervoer voertuigen | Onbekend | 17-10-2016 | 24,6 jaar |
| V-335-BB | Mercedes-Benz | Sprinter | Detailhandel/expositiedoel. | € 81.445 | 14-10-2016 | 9,6 jaar |
| V-336-BB | BMW | X5 | Gesloten opbouw | € 117.456 | 17-10-2016 | 13,3 jaar |
| V-339-BB | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 47.216 | 20-10-2016 | 12,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 55.356 en/of breedte van 204 cm en/of een gewicht van ± 2.085 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Master | € 52.500 | 761 cm | 211 cm | 2.250 kg |
| Ford Transit | € 57.200 | 592 cm | 212 cm | 2.200 kg |
| Fiat Ducato | € 52.700 | 713 cm | 213 cm | 2.290 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 55.000 | 613 cm | 210 cm | 2.290 kg |
| Volkswagen Crafter | € 52.500 | 734 cm | 211 cm | 2.260 kg |
| Opel Movano | € 55.800 | 747 cm | 211 cm | 2.260 kg |
| Volkswagen ID. Buzz Cargo | € 60.100 | 471 cm | 199 cm | 2.250 kg |
| Volkswagen Amarok | € 55.900 | 520 cm | 195 cm | 2.180 kg |
| Ford Transit Custom | € 54.100 | 534 cm | 203 cm | 2.220 kg |
| Nissan Interstar | € 56.500 | 609 cm | 208 cm | 2.110 kg |
| Toyota ProAce | € 50.600 | 515 cm | 195 cm | 2.190 kg |
| Citroën Jumper | € 50.300 | 643 cm | 212 cm | 2.180 kg |
| Ford Tourneo Custom | € 57.400 | 532 cm | 203 cm | 2.290 kg |
| Hyundai Staria | € 55.400 | 525 cm | 200 cm | 1.950 kg |
| Allied Vehicles LTD Ford Independence RE | € 51.300 | 529 cm | 203 cm | 2.200 kg |
| Farizon SV | € 59.000 | 541 cm | 198 cm | 2.240 kg |
| MAN TGE | € 58.200 | 741 cm | 212 cm | 2.190 kg |
| Lancia Voyager | € 54.600 | 522 cm | 200 cm | 2.040 kg |
| Peugeot Expert | € 52.200 | 513 cm | 195 cm | 2.080 kg |
| Volkswagen Transporter | € 57.800 | 550 cm | 199 cm | 1.920 kg |
| Ford F 150 | € 58.300 | 584 cm | 200 cm | 2.210 kg |
| Fiat Scudo | € 50.100 | 529 cm | 195 cm | 2.220 kg |
| Nissan NV400 | € 50.400 | 627 cm | 210 cm | 2.250 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.