VLG-20-P
Er rijden momenteel 2.016 Iveco 35S18's rond in Nederland. Deze 35S18 komt uit het jaar 2021 en is nu 4 jaren, 9 maanden en 10 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35S18 gecond. met temperatuurreg. rijden er nog 560 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2008 en december 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 36.456 en € 122.209, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 76.251 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 35S18 bedraagt € 80.614 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Iveco 35S18 € 4.363 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van Iveco haalt een maximumsnelheid van 120 km/uur. Van alle Nederlandse bedrijfsauto's behoort deze Iveco 35S18 tot de 21.7% traagste bedrijfsauto's.
Bekijk ook alle Iveco 35S18 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35S18 | 2021
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35S18 |
| Breedte | 2,20 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 120 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 80.614 |
| Bruto BPM | € 19.358 |
| Inrichting | gecond. met temperatuurreg. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 132 kW (179 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 16 augustus 2021 |
| Leeftijd | 4 jaren, 9 maanden en 10 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 16 augustus 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 3.082 kg |
| Massa rijklaar | 3.182 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 318 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,70 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type IS35SI2AA | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 11.3 l/100km (1 liter op 8,8km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 11.3 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 8.2 l/100km (1 liter op 12,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 9.3 l/100km (1 liter op 10,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 244 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI D | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*2018/932D | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VLG-20-P | 30-07-2024 | 12:57 | periodieke controle | 16-08-2025 | Nee |
Vergeet ook niet alle Iveco 35S18 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VLG-20-P - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VLG-20-P
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VLG-20-B | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 72.459 | 11-08-2021 | 4,8 jaar |
| VLG-20-D | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 56.412 | 06-08-2021 | 5,2 jaar |
| VLG-20-F | Fiat | Ducato | Neerklapbare zijschotten | € 46.169 | 05-08-2021 | 4,8 jaar |
| VLG-20-G | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 38.098 | 26-08-2021 | 4,8 jaar |
| VLG-20-J | Iveco | 40C-35 | Neerklapbare zijschotten | € 85.336 | 30-07-2021 | 4,9 jaar |
| VLG-20-K | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 30.386 | 02-08-2021 | 4,8 jaar |
| VLG-20-L | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 41.313 | 25-08-2021 | 4,8 jaar |
| VLG-20-N | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 27.798 | 30-07-2021 | 4,8 jaar |
| VLG-20-P | Iveco | 35S18 | Gecond. met temperatuurreg. | € 80.614 | 16-08-2021 | 4,8 jaar |
| VLG-20-R | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 54.861 | 04-07-2022 | 3,9 jaar |
| VLG-20-S | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 47.961 | 04-08-2021 | 10,6 jaar |
| VLG-20-T | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 29.219 | 01-09-2021 | 4,7 jaar |
| VLG-20-V | Van Blitterswijk | G4 Eco-mobiliteit | Huifopbouw | € 40.000 | 05-08-2021 | 4,8 jaar |
| VLG-20-X | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 53.366 | 10-08-2021 | 4,8 jaar |
| VLG-20-Z | Fiat | Ducato | Detailhandel/expositiedoel. | € 53.754 | 12-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLG-21-P | Iveco | 35S14 | Neerklapbare zijschotten | € 69.211 | 13-08-2021 | 4,8 jaar |
| VLG-22-P | Chevrolet | Silverado | Pick-up truck | € 59.769 | 29-07-2021 | 11,9 jaar |
| VLG-23-P | Renault | Master | Veewagen | € 51.421 | 29-07-2021 | 5,2 jaar |
| VLG-24-P | BMW | X5 | Gesloten opbouw | Onbekend | 29-07-2021 | 20,6 jaar |
| VLG-25-P | Mercedes-Benz | X-klasse | Pick-up truck | € 69.298 | 27-08-2022 | 7,8 jaar |
| VLG-26-P | Land Rover | Defender | Gesloten opbouw | Onbekend | 24-09-2021 | 20,1 jaar |
| VLG-28-P | Mercedes-Benz | 350 | Gesloten opbouw | Onbekend | 12-04-2011 | 16,5 jaar |
| VLG-29-P | Mercedes-Benz | Sprinter | Speciale groep | € 79.739 | 06-08-2021 | 4,9 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 76.251 en/of breedte van 220 cm en/of een gewicht van ± 3.082 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| MAN TGE | € 75.300 | 717 cm | 224 cm | 3.110 kg |
| Volkswagen Crafter | € 71.100 | 721 cm | 226 cm | 3.070 kg |
| Ford Transit | € 70.500 | 673 cm | 215 cm | 2.840 kg |
| Renault Master | € 75.400 | 653 cm | 214 cm | 2.850 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.