V-39-DGR
Er rijden momenteel 2.016 Iveco 35S18's rond in Nederland. Deze 35S18 komt uit het jaar 2024 en is nu 1 jaar, 7 maanden en 10 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35S18 opleggertrekker rijden er nog 560 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2008 en december 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 36.456 en € 122.209, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 76.251 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 35S18 bedraagt € 91.731 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Iveco 35S18 € 15.480 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze Iveco geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 160 km/uur. Deze Iveco 35S18 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 40.3% snellere bedrijfsauto's in Nederland.
Bekijk ook alle Iveco 35S18 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35S18 | 2024
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35S18 |
| Lengte | 5,92 m |
| Breedte | 2,04 m |
| Hoogte | 3,20 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 91.731 |
| Bruto BPM | € 21.999 |
| Inrichting | opleggertrekker |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 129 kW (175 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 16 oktober 2024 |
| Leeftijd | 1 jaar, 7 maanden en 10 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.268 kg |
| Massa rijklaar | 2.368 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.132 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.240 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,70 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type IS35SI2AA | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 11.9 l/100km (1 liter op 8,4km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 11.923 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 313 gr/km | 0 gr/km (schoon) (zeer vervuilend) 313 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI E | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*2020/1181E | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| V-39-DGR | 17-10-2024 | Tachograaf | Onbekend |
Vergeet ook niet alle Iveco 35S18 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-39-DGR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-39-DGR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-30-DGR | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 74.821 | 24-04-2024 | 2,1 jaar |
| V-31-DGR | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 74.821 | 27-03-2024 | 2,2 jaar |
| V-32-DGR | Dodge | Dodge | Pick-up truck | € 125.829 | 08-03-2024 | 2,2 jaar |
| V-33-DGR | Dodge | Dodge | Pick-up truck | € 113.301 | 24-04-2024 | 2,1 jaar |
| V-34-DGR | Dodge | RAM1500 | Pick-up truck | € 167.012 | 27-12-2024 | 1,4 jaar |
| V-35-DGR | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 93.691 | 06-02-2024 | 2,3 jaar |
| V-36-DGR | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 74.821 | 27-03-2024 | 2,2 jaar |
| V-37-DGR | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 57.361 | 07-02-2024 | 9,9 jaar |
| V-38-DGR | Ford | Bronco | Gesloten opbouw | € 122.423 | 19-11-2024 | 3,6 jaar |
| V-39-DGB | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 24.935 | 30-01-2024 | 7,5 jaar |
| V-39-DGD | Opel | Combo-e | Gesloten opbouw | € 42.894 | 02-02-2024 | 2,3 jaar |
| V-39-DGF | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 34.790 | 30-01-2024 | 2,3 jaar |
| V-39-DGG | Dodge | Ram | Pick-up truck | € 124.379 | 25-01-2024 | 3,1 jaar |
| V-39-DGH | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 64.652 | 09-02-2024 | 2,3 jaar |
| V-39-DGJ | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 36.139 | 31-01-2024 | 2,3 jaar |
| V-39-DGK | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 48.676 | 23-02-2024 | 2,3 jaar |
| V-39-DGL | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 66.610 | 14-03-2024 | 2,2 jaar |
| V-39-DGN | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 79.146 | 22-03-2024 | 2,2 jaar |
| V-39-DGP | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 54.691 | 31-01-2024 | 2,3 jaar |
| V-39-DGR | Iveco | 35S18 | Opleggertrekker | € 91.731 | 16-10-2024 | 1,6 jaar |
| V-39-DGS | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 74.529 | 30-01-2024 | 2,3 jaar |
| V-39-DGT | Renault/motowektor | Master | Detailhandel/expositiedoel. | € 54.375 | 07-05-2024 | 7,7 jaar |
| V-39-DGV | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 81.598 | 27-06-2024 | 1,9 jaar |
| V-39-DGX | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 57.738 | 09-02-2024 | 2,3 jaar |
| V-39-DGZ | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 45.026 | 09-02-2024 | 2,3 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 76.251 en/of een afmeting van 592 x 204 cm en/of een gewicht van ± 2.268 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford F 150 | € 78.800 | 591 cm | 204 cm | 2.470 kg |
| RAM RAM1500 | € 82.700 | 592 cm | 207 cm | 2.470 kg |
| RAM 1500 | € 80.400 | 588 cm | 204 cm | 2.460 kg |
| Dodge Ram | € 69.600 | 583 cm | 204 cm | 2.410 kg |
| Dodge RAM1500 | € 77.700 | 587 cm | 207 cm | 2.490 kg |
| G.m.c. Sierra | € 70.900 | 587 cm | 199 cm | 2.280 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.