VN-880-P
Er rijden momenteel 72 Iveco 35C11's rond in Nederland. Deze 35C11 komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren, 1 maand en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 november 2015, dus sinds 10 jaren, 6 maanden en 22 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35C11 niet nader aangeduid rijden er nog 60 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 1999 en april 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 33.450 en € 56.841, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.291 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 35C11 bedraagt € 52.580 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Iveco 35C11 € 4.289 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Iveco 35C11 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35C11 | 2015
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35C11 |
| Breedte | 2,02 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 52.580 |
| Bruto BPM | € 12.698 |
| Inrichting | niet nader aangeduid |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 78 kW (106 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 2 april 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren, 1 maand en 26 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 6 november 2015 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 jaren, 6 maanden en 22 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 4 november 2026. Het voertuig moet over 5 maanden en 9 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.875 kg |
| Massa rijklaar | 2.975 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 525 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,75 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,70 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type IS35CI2AA | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 8.8 l/100km (1 liter op 11,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 8 l/100km (1 liter op 12,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.3 l/100km (1 liter op 12,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 220 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*143/2013M | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VN-880-P | 14-10-2025 | 13:41 | periodieke controle | 4-11-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VN-880-P | 24-10-2023 | 14:23 | periodieke controle | 4-11-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VN-880-P | 2-11-2022 | 14:36 | periodieke controle | 4-11-2023 | Nee |
| VN-880-P | 4-11-2021 | 13:51 | periodieke controle | 4-11-2022 | Nee |
| VN-880-P | 13-04-2021 | 11:58 | periodieke controle | 13-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| VN-880-P | 17-03-2020 | 12:29 | periodieke controle | 2-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| VN-880-P | 20-03-2019 | 10:38 | periodieke controle | 2-04-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 14-10-2025 | 13:41 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
2023 | |||||
| 24-10-2023 | 14:23 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 24-10-2023 | 14:23 | 210 | 5.*.27 | 6 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2021 | |||||
| 13-04-2021 | 11:58 | 210 | 5.*.27 | 6 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 13-04-2021 | 11:58 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 13-04-2021 | 11:58 | 414 | 5.*.47 | 1 | Gordel beschadigd |
2020 | |||||
| 17-03-2020 | 12:29 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 17-03-2020 | 12:29 | 210 | 5.*.27 | 6 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2019 | |||||
| 20-03-2019 | 10:38 | 210 | 5.*.27 | 6 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 20-03-2019 | 10:38 | 053 | 5.*.4 | 5 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
Vergeet ook niet alle Iveco 35C11 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VN-880-P - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VN-880-P
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VN-880-D | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 44.827 | 04-03-2015 | 11,2 jaar |
| VN-880-F | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 50.171 | 04-03-2015 | 11,2 jaar |
| VN-880-K | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 28.464 | 30-03-2015 | 11,2 jaar |
| VN-880-L | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 30.734 | 01-04-2015 | 11,2 jaar |
| VN-880-N | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 41.287 | 09-07-2015 | 10,9 jaar |
| VN-880-P | Iveco | 35C11 | Niet nader aangeduid | € 52.580 | 02-04-2015 | 11,2 jaar |
| VN-880-R | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 44.589 | 15-04-2015 | 11,1 jaar |
| VN-880-V | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 48.057 | 01-05-2015 | 11,1 jaar |
| VN-880-Z | Iveco | 35S13 | Gesloten opbouw | € 34.756 | 11-05-2015 | 11,1 jaar |
| VN-881-P | RAM | RAM1500 | Open laadvloer | € 40.005 | 10-04-2015 | 11,1 jaar |
| VN-884-P | Mercedes-Benz | Sprinter | Kipper | € 49.721 | 02-04-2015 | 11,2 jaar |
| VN-885-P | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 24.029 | 15-04-2015 | 11,1 jaar |
| VN-886-P | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 23.116 | 07-04-2015 | 11,1 jaar |
| VN-888-P | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 34.103 | 07-04-2015 | 11,1 jaar |
| VN-889-P | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 22.967 | 08-04-2015 | 11,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.291 en/of breedte van 202 cm en/of een gewicht van ± 2.875 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| STX Master Horsebox | € 47.300 | 629 cm | 210 cm | 2.660 kg |
| Renault Master | € 48.800 | 674 cm | 211 cm | 3.070 kg |
| HVM Master BOX | € 49.700 | 635 cm | 210 cm | 2.650 kg |
| Fuso Canter | € 48.100 | 521 cm | 193 cm | 2.600 kg |
| Dodge Dodge | € 47.400 | 592 cm | 207 cm | 2.910 kg |
| Volkswagen Crafter | € 46.300 | 660 cm | 211 cm | 2.890 kg |
| HVM Master Horsebox | € 47.300 | 632 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| RAM RAM1500 | € 50.500 | 583 cm | 202 cm | 2.710 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 48.500 | 706 cm | 210 cm | 2.890 kg |
| STX Master | € 51.300 | 632 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| Dodge RAM1500 | € 48.800 | 592 cm | 204 cm | 2.670 kg |
| STX Movano Horsebox | € 52.200 | 626 cm | 210 cm | 2.670 kg |
| Chevrolet Avalanche | € 48.300 | 563 cm | 199 cm | 2.650 kg |
| Chevrolet Express | € 46.500 | 573 cm | 203 cm | 2.660 kg |
| Ford Transit | € 49.000 | 623 cm | 209 cm | 3.030 kg |
| Mercedes-Benz 518 CDI | € 50.300 | 591 cm | 210 cm | 2.750 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.