VHT-75-T
Er rijden momenteel 579 Iveco 35C's rond in Nederland. Deze 35C komt uit het jaar 2018 en is nu 7 jaren, 6 maanden en 6 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 6 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35C JPM kipper rijden er nog 371 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 1999 en augustus 2023. De nieuwwaarde ligt tussen de € 32.320 en € 73.155, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 53.603 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 35C JPM bedraagt € 39.948 incl. BTW en BPM, deze Iveco 35C JPM is daardoor € 13.655 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Iveco geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 160 km/uur. Deze Iveco 35C JPM is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 40.3% snellere bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 13 januari 2021. Het voertuig was toen 2 jaren, 1 maand en 26 dagen oud.
Bekijk ook alle Iveco 35C voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35C JPM | 2018
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35C JPM |
| Breedte | 2,09 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 6 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 39.948 |
| Bruto BPM | € 9.698 |
| Inrichting | kipper |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 100 kW (136 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 november 2018 |
| Leeftijd | 7 jaren, 6 maanden en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 13 januari 2021. Het voertuig was toen 2 jaren, 1 maand en 26 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 8 oktober 2026. Het voertuig moet over 4 maanden en 16 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.657 kg |
| Massa rijklaar | 2.757 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 743 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type IS35CI2AA | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.8 l/100km (1 liter op 12,8km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 206 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 Y | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*136/2014Y | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VHT-75-T | 8-10-2025 | 14:08 | periodieke controle | 8-10-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VHT-75-T | 1-04-2025 | 11:53 | periodieke controle | 25-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VHT-75-T | 29-03-2024 | 14:05 | periodieke controle | 25-05-2025 | Nee |
| VHT-75-T | 25-05-2023 | 09:49 | periodieke controle | 25-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 8-10-2025 | 14:08 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 1-04-2025 | 11:53 | 147 | 5.*.12 | 1 | Bedrading ondeugdelijk bevestigd |
| 1-04-2025 | 11:53 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 1-04-2025 | 11:53 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2023 | |||||
| 25-05-2023 | 09:49 | 205 | 5.*.27 | 6 | Band onvoldoende profiel |
Vergeet ook niet alle Iveco 35C voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VHT-75-T - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VHT-75-T
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VHT-70-T | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 45.263 | 14-12-2020 | 5,4 jaar |
| VHT-72-T | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 59.317 | 19-01-2021 | 9,8 jaar |
| VHT-74-T | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 38.884 | 21-12-2020 | 11,2 jaar |
| VHT-75-F | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 63.118 | 11-12-2020 | 5,5 jaar |
| VHT-75-G | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 48.183 | 09-12-2020 | 5,7 jaar |
| VHT-75-H | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 07-12-2020 | 16,9 jaar |
| VHT-75-J | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 38.948 | 04-01-2021 | 5,4 jaar |
| VHT-75-K | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 60.797 | 10-12-2020 | 5,5 jaar |
| VHT-75-L | Fiat | Talento | Gesloten opbouw | € 34.373 | 17-12-2020 | 5,4 jaar |
| VHT-75-N | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 25.657 | 26-01-2021 | 5,3 jaar |
| VHT-75-P | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 45.625 | 02-07-2021 | 13,2 jaar |
| VHT-75-R | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 58.357 | 19-01-2021 | 5,3 jaar |
| VHT-75-S | StreetScooter | Work | Gesloten opbouw | € 49.549 | 15-12-2020 | 5,4 jaar |
| VHT-75-T | Iveco | 35C | Kipper | € 39.948 | 13-01-2021 | 7,5 jaar |
| VHT-75-V | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 61.365 | 04-01-2021 | 5,4 jaar |
| VHT-75-X | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 64.427 | 08-01-2021 | 5,4 jaar |
| VHT-75-Z | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 61.488 | 17-12-2020 | 5,4 jaar |
| VHT-78-T | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 37.726 | 16-12-2020 | 8,5 jaar |
| VHT-79-T | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 52.088 | 04-01-2021 | 11 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 53.603 en/of breedte van 209 cm en/of een gewicht van ± 2.657 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Master | € 53.300 | 719 cm | 219 cm | 2.920 kg |
| Volkswagen Crafter | € 53.700 | 697 cm | 218 cm | 2.890 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 53.900 | 786 cm | 218 cm | 2.890 kg |
| Ford F 150 | € 54.800 | 591 cm | 216 cm | 2.680 kg |
| Ford Transit | € 53.400 | 657 cm | 216 cm | 2.660 kg |
| RAM RAM1500 | € 50.700 | 591 cm | 204 cm | 2.710 kg |
| Chevrolet Avalanche | € 55.600 | - | 202 cm | 2.660 kg |
| Fiat Ducato | € 52.800 | 608 cm | 219 cm | 2.550 kg |
| Dodge RAM1500 | € 52.800 | 583 cm | 203 cm | 2.670 kg |
| HVM Master BOX | € 53.600 | 635 cm | 210 cm | 2.650 kg |
| Maxus eDeliver 7 | € 53.000 | 525 cm | 203 cm | 2.390 kg |
| Dodge Ram | € 56.000 | 600 cm | 207 cm | 2.910 kg |
| Fuso Canter | € 49.500 | 695 cm | 212 cm | 2.540 kg |
| Dodge Dodge | € 54.800 | 592 cm | 207 cm | 2.760 kg |
| STX Master | € 51.300 | 632 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| STX Movano Horsebox | € 52.200 | 626 cm | 210 cm | 2.670 kg |
| Sommer Gmbh TIM | € 54.400 | 592 cm | 214 cm | 2.460 kg |
| Opel Movano | € 50.100 | 779 cm | 215 cm | 2.650 kg |
| Renault Infowheels | € 52.900 | 712 cm | 214 cm | 2.420 kg |
| Nissan Titan | € 50.500 | - | 200 cm | 2.540 kg |
| Chevrolet Express | € 50.900 | - | 203 cm | 2.660 kg |
| Citroën Jumper | € 55.500 | 608 cm | 211 cm | 2.490 kg |
| Toyota Tundra | € 51.100 | 583 cm | 203 cm | 2.550 kg |
| Maxus EV80 | € 58.700 | 595 cm | 210 cm | 2.850 kg |
| Ford F 350 | € 57.500 | 624 cm | 212 cm | 2.890 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.