V-95-LJN
Er rijden momenteel 191 G.m.c. Savana's rond in Nederland. Deze Savana komt uit het jaar 2023 en is nu 2 jaren, 6 maanden en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 mei 2026, dus sinds 24 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op benzine & lpg en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze G.m.c. Gmc Savana 2500 gesloten opbouw rijden er nog 86 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1996 en maart 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 27.676 en € 72.508, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 37.902 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Gmc Savana 2500 bedraagt € 38.392 incl. BTW en BPM, daardoor is deze G.m.c. Gmc Savana 2500 € 490 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze G.m.c. geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 160 km/uur. Deze G.m.c. Gmc Savana 2500 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 40.3% snellere bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 6 mei 2026. Het voertuig was toen 2 jaren, 5 maanden en 13 dagen oud.
Bekijk ook alle G.m.c. Savana voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
G.m.c. Gmc Savana 2500 | 2023
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | G.m.c. |
| Handelsbenaming | Gmc Savana 2500 |
| Lengte | 5,69 m |
| Breedte | 2,10 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 38.392 |
| Bruto BPM | € 8.142 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 295 kW (401 pk) |
| Brandstof | Benzine & LPG |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 6588cc (6,6 liter motor) |
| Type gasinstallatie | 115R gasinstallatie |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 november 2023 |
| Leeftijd | 2 jaren, 6 maanden en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 6 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 6 mei 2026. Het voertuig was toen 2 jaren, 5 maanden en 13 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 6 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 7 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.531 kg |
| Massa rijklaar | 2.631 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 869 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.860 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.860 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.431 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.431 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,45 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 365 gr/km | 0 gr/km (schoon) (zeer vervuilend) 365 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| V-95-LJN | 6-05-2026 | 16:14 | periodieke controle | 6-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| V-95-LJN | 22-04-2025 | 16:57 | inbouw | onbekend | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 6-05-2026 | 16:14 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 6-05-2026 | 16:14 | 988 | 5.*.61 | 1 | Verlichting niet juist aangebracht |
| 6-05-2026 | 16:14 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle G.m.c. Savana voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-95-LJN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-95-LJN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-90-LJN | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 55.636 | 14-04-2025 | 1,1 jaar |
| V-91-LJN | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 83.612 | 06-11-2025 | 0,6 jaar |
| V-92-LJN | Mercedes-Benz | eSprinter | Gesloten opbouw | € 71.472 | 05-03-2025 | 1,2 jaar |
| V-93-LJN | Mercedes-Benz | eSprinter | Gesloten opbouw | € 83.062 | 28-02-2025 | 1,2 jaar |
| V-94-LJN | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 55.818 | 27-02-2025 | 1,9 jaar |
| V-95-LJB | Mercedes-Benz | V-klasse | Gesloten opbouw | € 103.260 | 23-02-2025 | 6,6 jaar |
| V-95-LJD | Renault | Master | Gecond. met temperatuurreg. | € 58.547 | 24-02-2025 | 2,2 jaar |
| V-95-LJF | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 32.045 | 21-01-2026 | 6 jaar |
| V-95-LJG | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 45.526 | 04-03-2025 | 1,2 jaar |
| V-95-LJH | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 37.567 | 07-06-2025 | 8,9 jaar |
| V-95-LJJ | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 53.373 | 24-02-2025 | 2 jaar |
| V-95-LJK | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 53.913 | 07-03-2025 | 7 jaar |
| V-95-LJL | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 77.622 | 30-05-2025 | 1 jaar |
| V-95-LJN | G.m.c. | Savana | Gesloten opbouw | € 38.392 | 06-05-2026 | 2,5 jaar |
| V-95-LJP | Nissan | Townstar | Gesloten opbouw | € 43.547 | 28-02-2025 | 1,2 jaar |
| V-95-LJR | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 58.899 | 04-07-2025 | 1,4 jaar |
| V-95-LJS | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 40.831 | 27-02-2025 | 1,2 jaar |
| V-95-LJT | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 43.311 | 18-03-2025 | 1,2 jaar |
| V-95-LJV | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 42.598 | 10-03-2025 | 1,2 jaar |
| V-95-LJX | Mercedes-Benz | Ecitan | Gesloten opbouw | € 47.485 | 29-08-2025 | 0,8 jaar |
| V-95-LJZ | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 59.193 | 31-03-2025 | 1,2 jaar |
| V-96-LJN | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 81.235 | 22-12-2025 | 1,7 jaar |
| V-97-LJN | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 56.214 | 11-03-2025 | 3 jaar |
| V-98-LJN | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 75.220 | 26-02-2025 | 1,4 jaar |
| V-99-LJN | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 73.433 | 30-12-2025 | 1,6 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 37.902 en/of een afmeting van 569 x 210 cm en/of een gewicht van ± 2.531 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Transit | € 34.200 | 576 cm | 214 cm | 2.290 kg |
| Chevrolet Express | € 41.300 | 578 cm | 200 cm | 2.670 kg |
| Renault Maxity | € 41.500 | 575 cm | 200 cm | 2.380 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.