V-24-PLT
Er rijden momenteel 6.036 Fiat Scudo's rond in Nederland. Deze Scudo komt uit het jaar 2023 en is nu 2 jaren, 7 maanden en 20 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 mei 2026, dus sinds 3 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Fiat Scudo gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (F) nog 1.079 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2022 en mei 2025. De nieuwwaarde ligt tussen de € 31.304 en € 98.261, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 49.385 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Scudo bedraagt € 41.050 incl. BTW en BPM, deze Fiat Scudo is daardoor € 8.335 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Fiat geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 170 km/uur. Daardoor behoort deze Fiat Scudo tot de snelste 20% bedrijfsauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 13 mei 2026. Het voertuig was toen 2 jaren, 7 maanden en 17 dagen oud.
Bekijk ook alle Fiat Scudo voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Fiat Scudo | 2023
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Fiat |
| Handelsbenaming | Scudo |
| Lengte | 5,31 m |
| Breedte | 1,92 m |
| Hoogte | 1,94 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 170 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 41.050 |
| Bruto BPM | € 9.960 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 106 kW (144 pk) |
| Continue vermogen | 106 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | AH01 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1997cc (2,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 september 2023 |
| Leeftijd | 2 jaren, 7 maanden en 20 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 13 mei 2026. Het voertuig was toen 2 jaren, 7 maanden en 17 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Ja |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 29 oktober 2027. Het voertuig moet over 1 jaar, 5 maanden en 15 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.745 kg |
| Massa rijklaar | 1.845 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.185 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.030 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.030 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.800 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | 2.500 kg |
Wanneer je alleen het B-rijbewijs hebt, mag je met dit voertuig een geremde aanhanger, caravan of vouwwagen incl. belading tot 750 kg trekken en ook ongeremd tot 750 kg.
Met een BE-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 3.500 kg inclusief belading, maar met dit voertuig mag je een geremde aanhanger tot 2.500 kg trekken.
Met het B-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 750 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading). Of een aanhanger trekken van meer dan 750 kg als de auto en de aanhanger samen niet boven de 3.500 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading) uitkomen.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,28 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,63 m (voor) / 1,62 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type V | |
| Variant F | |
| Uitvoering EHTM-C2E21U | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0533*24 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 7.9 l/100km (1 liter op 12,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 206 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 AR | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2018/1832AR | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Vergeet ook niet alle Fiat Scudo voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-24-PLT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-24-PLT
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-20-PLT | Fiat | Scudo | Gesloten opbouw | € 48.517 | 13-05-2026 | 1,5 jaar |
| V-21-PLT | Fiat | Scudo | Gesloten opbouw | € 52.961 | 13-05-2026 | 1,5 jaar |
| V-22-PLT | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 89.737 | 13-05-2026 | 1,4 jaar |
| V-23-PLT | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 36.360 | 13-05-2026 | 2,1 jaar |
| V-24-PLB | Mercedes-Benz | eSprinter | Gesloten opbouw | € 84.505 | 13-05-2026 | Nieuw |
| V-24-PLD | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 47.128 | 06-05-2026 | 4,6 jaar |
| V-24-PLF | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 33.472 | 06-05-2026 | 1,9 jaar |
| V-24-PLH | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 67.268 | 07-05-2026 | 5,1 jaar |
| V-24-PLJ | Van Blitterswijk | G4 Eco-mobiliteit | Huifopbouw | € 47.558 | 13-05-2026 | Nieuw |
| V-24-PLT | Fiat | Scudo | Gesloten opbouw | € 41.050 | 13-05-2026 | 2,6 jaar |
| V-24-PLV | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 35.504 | 13-05-2026 | 2,3 jaar |
| V-25-PLT | Mercedes-Benz | T1 | Voor vervoer voertuigen | Onbekend | 13-05-2026 | 39 jaar |
| V-26-PLT | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 25.352 | 13-05-2026 | 14,8 jaar |
| V-27-PLT | Fiat | Scudo | Gesloten opbouw | € 51.533 | 13-05-2026 | 1,5 jaar |
| V-28-PLT | Opel/blyss | Movano | Chassis cabine | € 61.594 | 13-05-2026 | 2,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 49.385 en/of een afmeting van 531 x 192 cm en/of een gewicht van ± 1.745 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Trafic | € 46.600 | 532 cm | 196 cm | 1.780 kg |
| Mitsubishi L200 | € 46.100 | 527 cm | 182 cm | 1.900 kg |
| Isuzu D-Max | € 46.100 | 532 cm | 186 cm | 1.910 kg |
| Volkswagen Transporter | € 52.300 | 539 cm | 190 cm | 1.920 kg |
| Nissan NV300 | € 46.800 | 540 cm | 196 cm | 1.820 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.