7-VGZ-41
Er rijden momenteel 25.205 Fiat Ducato's rond in Nederland. Deze Ducato komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren en 2 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 7 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Fiat Ducato gesloten opbouw rijden er nog 4.765 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 1982 en april 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.349 en € 95.860, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 46.920 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Ducato bedraagt € 35.616 incl. BTW en BPM, deze Fiat Ducato is daardoor € 11.304 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Fiat Ducato voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Fiat Ducato | 2010
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Fiat |
| Handelsbenaming | Ducato |
| Breedte | 2,22 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 35.616 |
| Bruto BPM | € 8.776 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 88 kW (120 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 maart 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren en 2 maanden |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 18 juli 2026. Het voertuig moet over 1 maand en 24 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.780 kg |
| Massa rijklaar | 2.880 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 610 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.490 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.490 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.990 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,98 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. voorwielscherm by voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 7-VGZ-41 | 18-07-2025 | 13:57 | periodieke controle | 18-07-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 7-VGZ-41 | 17-07-2025 | 16:55 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 7-VGZ-41 | 10-06-2024 | 13:43 | periodieke controle | 10-06-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 7-VGZ-41 | 31-03-2023 | 14:07 | periodieke controle | 31-03-2024 | Nee |
| 7-VGZ-41 | 16-03-2022 | 15:02 | periodieke controle | 27-03-2023 | Nee |
| 7-VGZ-41 | 26-03-2021 | 16:08 | periodieke controle | 27-03-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 7-VGZ-41 | 17-02-2020 | 14:46 | periodieke controle | 27-03-2021 | Nee |
| 7-VGZ-41 | 19-03-2019 | 15:43 | periodieke controle | 27-03-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 18-07-2025 | 13:57 | 311 | 5.*.31 | 1 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| 18-07-2025 | 13:57 | 392 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| 18-07-2025 | 13:57 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 18-07-2025 | 13:57 | 522 | 5.*.56 | 1 | Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| 18-07-2025 | 13:57 | 983 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting glas gerepareerd, bewerkt of verwij |
| 17-07-2025 | 16:55 | 983 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting glas gerepareerd, bewerkt of verwij |
| 17-07-2025 | 16:55 | 522 | 5.*.56 | 1 | Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| 17-07-2025 | 16:55 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 17-07-2025 | 16:55 | 392 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
2024 | |||||
| 10-06-2024 | 13:43 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2021 | |||||
| 26-03-2021 | 16:08 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 26-03-2021 | 16:08 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 26-03-2021 | 16:08 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2019 | |||||
| 19-03-2019 | 15:43 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
Vergeet ook niet alle Fiat Ducato voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 7-VGZ-41 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
7-VGZ-41
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7-VGF-41 | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 37.398 | 01-02-2010 | 16,3 jaar |
| 7-VGG-41 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 25.640 | 15-01-2010 | 16,4 jaar |
| 7-VGJ-41 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 50.946 | 27-01-2010 | 16,3 jaar |
| 7-VGK-41 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 37.103 | 01-04-2010 | 16,2 jaar |
| 7-VGZ-40 | Mercedes-Benz | Sprinter | Open wagen | Onbekend | 08-04-2010 | 20,4 jaar |
| 7-VGZ-41 | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 35.616 | 25-03-2010 | 16,2 jaar |
| 7-VGZ-46 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 47.168 | 22-07-2010 | 16,2 jaar |
| 7-VGZ-47 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 43.971 | 04-08-2010 | 16,2 jaar |
| 7-VGZ-49 | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 22.805 | 31-03-2010 | 16,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 46.920 en/of breedte van 222 cm en/of een gewicht van ± 2.780 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Master | € 47.800 | 659 cm | 220 cm | 2.790 kg |
| Volkswagen Crafter | € 47.500 | 715 cm | 231 cm | 2.920 kg |
| Opel Movano | € 47.700 | 686 cm | 221 cm | 2.610 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 47.900 | 745 cm | 224 cm | 3.060 kg |
| Fuso Canter | € 48.000 | 685 cm | 224 cm | 3.010 kg |
| Iveco 35C13 | € 49.000 | 679 cm | 220 cm | 2.760 kg |
| Iveco 40C15 Euro 4 | € 46.800 | 671 cm | 221 cm | 2.950 kg |
| Saxas Nutzfahr. Werdau AG Mkd 43-l | € 45.700 | 669 cm | 226 cm | 2.770 kg |
| Peugeot Boxer | € 46.800 | 644 cm | 215 cm | 2.710 kg |
| Iveco 35C15 | € 47.700 | 685 cm | 215 cm | 2.810 kg |
| Iveco 40C18 | € 45.400 | 776 cm | 222 cm | 3.010 kg |
| Iveco 35S13 | € 47.200 | 706 cm | 223 cm | 3.060 kg |
| Iveco 40C15 Euro 4 LD | € 46.500 | 889 cm | 224 cm | 2.890 kg |
| Ford Transit | € 42.700 | 693 cm | 222 cm | 2.680 kg |
| STX Transit | € 43.200 | 620 cm | 226 cm | 2.590 kg |
| Renault Maxity | € 45.800 | - | 214 cm | 2.590 kg |
| Iveco 40C15 | € 50.500 | 735 cm | 216 cm | 2.790 kg |
| Iveco 40C13 Euro 4 LD | € 43.900 | - | 221 cm | 2.860 kg |
| Iveco 40C17 | € 49.400 | - | 221 cm | 2.900 kg |
| Ford F 350 | € 44.900 | 634 cm | 216 cm | 2.930 kg |
| Iveco 35C12 | € 45.900 | 679 cm | 214 cm | 2.700 kg |
| Nissan NV400 | € 50.800 | - | 223 cm | 2.650 kg |
| Iveco 50C15 | € 46.000 | 567 cm | 220 cm | 2.720 kg |
| Iveco 50C18 | € 51.000 | 736 cm | 222 cm | 3.020 kg |
| Iveco 40C-35 | € 47.200 | - | 214 cm | 2.530 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Fiat DucatoGoogle op afbeeldingen van de Fiat Ducato
Google op reviews van de Fiat Ducato
Fiat Ducato Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Fiat Ducato nieuws
Fiat Ducato nieuws
Autovisie.nl
Alles over Fiat Ducato
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/fiat/ducato/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.