44-BVJ-6
Er rijden momenteel 95 DAF XG 480 FANs rond in Nederland. Deze XG 480 FAN komt uit het jaar 2023 en is nu 3 jaren en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze DAF XG 480 FAN afneembare bovenbouw rijden er nog 94 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2022 en mei 2026. De nieuwwaarde van deze DAF XG 480 FAN is helaas onbekend.
Dit voertuig van DAF haalt een maximumsnelheid van 90 km/uur. Van alle Nederlandse bedrijfsauto's behoort deze DAF XG 480 FAN tot de 18.7% traagste bedrijfsauto's.
Bekijk ook alle DAF XG 480 FAN voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF XG 480 FAN | 2023
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | XG 480 FAN |
| Lengte | 10,25 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 3,95 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 8 |
| Topsnelheid | 90 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | afneembare bovenbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 355 kW (483 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 12902cc (12,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 16 mei 2023 |
| Leeftijd | 3 jaren en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 16 mei 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren en 9 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 16 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 22 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 9.837 kg |
| Massa rijklaar | 9.937 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 9937 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 16.563 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 26.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 26.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 7.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 6,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type F53N3 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 87 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 87 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI E | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*2019/1939E | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 44-BVJ-6 | 22-04-2026 | 12:03 | periodieke controle | 16-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 44-BVJ-6 | 30-04-2025 | 13:20 | periodieke controle | 16-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 44-BVJ-6 | 30-04-2025 | 13:20 | inbouw | 30-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 44-BVJ-6 | 30-04-2025 | 10:52 | manipulatie tacho | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 44-BVJ-6 | 24-04-2024 | 08:34 | periodieke controle | 16-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 44-BVJ-6 | 30-05-2023 | 10:34 | inbouw | 30-05-2025 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 22-04-2026 | 12:03 | 430 | 5.*.48 | 4 | Wielafscherming ontbreekt |
| 22-04-2026 | 12:03 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 22-04-2026 | 12:03 | 589 | 5.*.55 | 2 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2025 | |||||
| 30-04-2025 | 13:20 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 30-04-2025 | 13:20 | 545 | 5.*.51 | 1 | Retroreflector (zijkant) niet juist aangebracht |
| 30-04-2025 | 13:20 | 475 | 5.*.55 | 3 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 30-04-2025 | 13:20 | 430 | 5.*.48 | 4 | Wielafscherming ontbreekt |
| 30-04-2025 | 13:20 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 30-04-2025 | 13:20 | 053 | 5.*.4 | 1 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| 30-04-2025 | 10:52 | 936 | 1 | Naw gegevens werkplaats | |
2024 | |||||
| 24-04-2024 | 08:34 | 430 | 5.*.48 | 4 | Wielafscherming ontbreekt |
| 24-04-2024 | 08:34 | 487 | 5.*.55 | 1 | Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| 24-04-2024 | 08:34 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 44-BVJ-6 | 30-05-2023 | Tachograaf | Onbekend |
Vergeet ook niet alle DAF XG 480 FAN voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 44-BVJ-6 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
44-BVJ-6
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44-BVB-6 | Scania | R460 | Opleggertrekker | Onbekend | 24-04-2023 | 3,1 jaar |
| 44-BVD-6 | Mercedes-Benz | Atego | Gecond. met temperatuurreg. | Onbekend | 14-03-2023 | 3,2 jaar |
| 44-BVF-6 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 12-04-2023 | 3,1 jaar |
| 44-BVG-6 | Iveco | 50C18 | Gesloten opbouw | Onbekend | 14-04-2023 | 3,1 jaar |
| 44-BVH-6 | Wierda Voertuig Techniek | Tgs 30.430 | Kipper | Onbekend | 03-05-2023 | 3,1 jaar |
| 44-BVJ-1 | MAN | TGS | Straatvgr,reiniger,rioolzgr | Onbekend | 09-05-2023 | 3 jaar |
| 44-BVJ-3 | Scania | G420 | Opleggertrekker | Onbekend | 13-07-2023 | 2,9 jaar |
| 44-BVJ-4 | Volvo | FL | Gesloten opbouw | Onbekend | 12-05-2023 | 3 jaar |
| 44-BVJ-6 | DAF | XG 480 FAN | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 16-05-2023 | 3 jaar |
| 44-BVJ-7 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 26-06-2023 | 2,9 jaar |
| 44-BVJ-8 | DAF | XG 480 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 07-06-2023 | 3 jaar |
| 44-BVJ-9 | Volvo | Fmx 540 | Open laadvloer | Onbekend | 04-07-2023 | 8,7 jaar |
| 44-BVK-6 | BYD | ETM6 | Gesloten opbouw | Onbekend | 01-06-2023 | 3 jaar |
| 44-BVL-6 | Ford | Transit | Gesloten opbouw | Onbekend | 27-07-2023 | 2,8 jaar |
| 44-BVN-6 | MAN | TGX | Opleggertrekker | Onbekend | 30-06-2023 | 3 jaar |
| 44-BVP-6 | MAN | TGX | Opleggertrekker | Onbekend | 21-07-2023 | 2,8 jaar |
| 44-BVR-6 | Scania | P250 | Gesloten opbouw | Onbekend | 28-07-2023 | 2,8 jaar |
| 44-BVS-6 | Scania | G460 | Opleggertrekker | Onbekend | 31-08-2023 | 2,7 jaar |
| 44-BVT-6 | Scania | P320 | Kipper | Onbekend | 27-11-2023 | 12,9 jaar |
| 44-BVV-6 | DAF | XF 480 FTG | Opleggertrekker | Onbekend | 27-09-2023 | 2,7 jaar |
| 44-BVX-6 | Volvo | FM | Opleggertrekker | Onbekend | 06-10-2023 | 2,6 jaar |
| 44-BVZ-6 | Scania | R450 | Opleggertrekker | Onbekend | 30-10-2023 | 5,9 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 1.025 x 255 cm een gewicht van ± 9.837 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Actros | 1023 cm | 260 cm | 10.280 kg |
| Volvo FE | 1034 cm | 260 cm | 10.050 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.