77-BRH-3
Er rijden momenteel 259 DAF XF 510 FT's rond in Nederland. Deze XF 510 FT komt uit het jaar 2014 en is nu 11 jaren, 7 maanden en 21 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 februari 2021, dus sinds 5 jaren, 3 maanden en 12 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze DAF XF 510 FT opleggertrekker rijden er nog 52 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2013 en februari 2018. De nieuwwaarde van deze DAF XF 510 FT is helaas onbekend.
Dit voertuig van DAF haalt een maximumsnelheid van 90 km/uur. Van alle Nederlandse bedrijfsauto's behoort deze DAF XF 510 FT tot de 18.7% traagste bedrijfsauto's.
Het voertuig is geïmporteerd op 16 februari 2021. Het voertuig was toen 6 jaren, 4 maanden en 9 dagen oud.
Bekijk ook alle DAF XF 510 FT voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF XF 510 FT | 2014
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | XF 510 FT |
| Lengte | 5,90 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 90 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | opleggertrekker |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 375 kW (510 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 12900cc (12,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 10 oktober 2014 |
| Leeftijd | 11 jaren, 7 maanden en 21 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 februari 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 3 maanden en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 16 februari 2021. Het voertuig was toen 6 jaren, 4 maanden en 9 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 24 februari 2027. Het voertuig moet over 8 maanden en 27 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 7.965 kg |
| Massa rijklaar | 8.065 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 8065 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 11.435 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 19.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 20.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 8.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 8.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 12.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,80 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 91 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 91 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 77-BRH-3 | 3-02-2026 | 16:43 | periodieke controle | 24-02-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 77-BRH-3 | 12-03-2025 | 12:22 | periodieke controle | 12-03-2027 | Nee |
| 77-BRH-3 | 30-01-2025 | 11:59 | periodieke controle | 24-02-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 77-BRH-3 | 11-09-2024 | 16:52 | inbouw | 11-09-2026 | Nee |
| 77-BRH-3 | 6-02-2024 | 12:44 | periodieke controle | 24-02-2025 | Nee |
| 77-BRH-3 | 15-02-2023 | 14:51 | periodieke controle | 15-02-2025 | Nee |
| 77-BRH-3 | 15-02-2023 | 11:42 | periodieke controle | 24-02-2024 | Nee |
| 77-BRH-3 | 24-02-2022 | 10:36 | periodieke controle | 24-02-2023 | Nee |
| 77-BRH-3 | 10-05-2021 | 11:29 | periodieke controle | 10-05-2023 | Nee |
| 77-BRH-3 | 18-02-2021 | 13:22 | periodieke controle | 18-02-2022 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 3-02-2026 | 16:43 | 475 | 5.*.55 | 3 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2025 | |||||
| 30-01-2025 | 11:59 | 321 | 5.*.31 | 1 | Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
| 30-01-2025 | 11:59 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 77-BRH-3 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| 77-BRH-3 | 11-09-2024 | Tachograaf | Onbekend |
Vergeet ook niet alle DAF XF 510 FT voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 77-BRH-3 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
77-BRH-3
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 77-BRB-3 | DAF | XF 480 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 30-11-2020 | 5,5 jaar |
| 77-BRF-3 | Volvo | FM | Opleggertrekker | Onbekend | 21-01-2021 | 5,4 jaar |
| 77-BRG-3 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 12-02-2021 | 5,3 jaar |
| 77-BRH-1 | DAF | CF 430 FAS | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 05-02-2021 | 5,3 jaar |
| 77-BRH-2 | Iveco | 70 W | Neerklapbare zijschotten | Onbekend | 11-03-2021 | 5,2 jaar |
| 77-BRH-3 | DAF | XF 510 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 16-02-2021 | 11,6 jaar |
| 77-BRH-4 | Scania | R410 | Opleggertrekker | Onbekend | 09-03-2021 | 5,6 jaar |
| 77-BRH-5 | Scania | S520 | Opleggertrekker | Onbekend | 26-02-2021 | 7,8 jaar |
| 77-BRH-6 | DAF | CF 460 FA | Gecond. met temperatuurreg. | Onbekend | 18-02-2021 | 11 jaar |
| 77-BRH-8 | Scania | R500 | Voertuig met haakarm | Onbekend | 23-02-2021 | 5,3 jaar |
| 77-BRJ-3 | DAF | XF 480 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 07-04-2021 | 5,2 jaar |
| 77-BRL-3 | Volvo | FM | Neerklapbare zijschotten | Onbekend | 29-04-2021 | 6,3 jaar |
| 77-BRR-3 | DAF | CF 300 FA | Containercarrier | Onbekend | 03-06-2021 | 5 jaar |
| 77-BRS-3 | DAF | XF 450 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 21-06-2021 | 6,7 jaar |
| 77-BRT-3 | Scania | R410 | Opleggertrekker | Onbekend | 17-08-2021 | 4,8 jaar |
| 77-BRV-3 | Scania | P280 | Gecond. met temperatuurreg. | Onbekend | 06-08-2021 | 11,5 jaar |
| 77-BRX-3 | Scania | R450 | Opleggertrekker | Onbekend | 06-09-2021 | 10,6 jaar |
| 77-BRZ-3 | DAF | XF 480 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 07-12-2021 | 4,5 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 590 x 255 cm een gewicht van ± 7.965 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volvo FM | 600 cm | 255 cm | 7.460 kg |
| Scania R450 | 599 cm | 255 cm | 8.340 kg |
| Scania S450 | 600 cm | 255 cm | 8.580 kg |
| Scania R410 | 599 cm | 255 cm | 7.980 kg |
| Scania R500 | 599 cm | 255 cm | 8.320 kg |
| Scania G410 | 597 cm | 255 cm | 7.470 kg |
| Scania G420 | 596 cm | 255 cm | 7.510 kg |
| Scania S410 | 598 cm | 255 cm | 8.390 kg |
| Scania P370 | 597 cm | 255 cm | 7.470 kg |
| Scania G370 | 597 cm | 255 cm | 7.580 kg |
| Ford F-max | 600 cm | 254 cm | 8.530 kg |
| Scania P410 | 596 cm | 255 cm | 7.790 kg |
| Scania R440 | 599 cm | 255 cm | 7.990 kg |
| Scania R420 | 597 cm | 255 cm | 7.680 kg |
| Scania G360 | 599 cm | 255 cm | 7.830 kg |
| Volvo FH12 4X2T FAL7.1 Rad-A4 | 599 cm | 248 cm | 7.210 kg |
| Volvo FH | 600 cm | 255 cm | 7.800 kg |
| Scania G450 | 599 cm | 255 cm | 7.780 kg |
| Mercedes-Benz Actros | 596 cm | 250 cm | 7.580 kg |
| MAN H06 | 596 cm | 250 cm | 7.170 kg |
| Scania P360 | 596 cm | 255 cm | 7.310 kg |
| MAN Tgx 18.440 4X2 BLS | 599 cm | 251 cm | 7.510 kg |
| Scania G460 | 597 cm | 255 cm | 7.520 kg |
| MAN H05 | 590 cm | 251 cm | 7.450 kg |
| Scania R143 | 592 cm | 251 cm | 7.430 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.