67-BKH-2
Er rijden momenteel 1.787 DAF XF 480 FTG's rond in Nederland. Deze XF 480 FTG komt uit het jaar 2018 en is nu 8 jaren, 1 maand en 21 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 mei 2021, dus sinds 5 jaren en 26 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze DAF XF 480 FTG opleggertrekker rijden er in dezelfde variant (TG280CD6ZZZ) nog 81 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2017 en februari 2026. De nieuwwaarde van deze DAF XF 480 FTG is helaas onbekend.
Bekijk ook alle DAF XF 480 FTG voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF XF 480 FTG | 2018
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | XF 480 FTG |
| Lengte | 6,31 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 8 |
| Topsnelheid | 80 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | opleggertrekker |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 355 kW (483 pk) |
| Continue vermogen | 355 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | MX-13 355 H2 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 12902cc (12,9 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 16 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 6 april 2018 |
| Leeftijd | 8 jaren, 1 maand en 21 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 1 mei 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren en 26 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 28 april 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 2 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 9.008 kg |
| Massa rijklaar | 9.108 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 9108 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 18.892 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 28.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 28.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 7.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,95 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type H4GN3 | |
| Variant TG280CD6ZZZ | |
| Uitvoering GAR280JMLRSNNKA3355H2 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2007/46*0002*18 | |
| Plaats chassisnummer op balk v. r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO VI C | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 595/2009*2016/1718C | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 67-BKH-2 | 20-03-2026 | 16:48 | periodieke controle | 28-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 67-BKH-2 | 20-03-2026 | 15:17 | periodieke controle | 20-03-2028 | Ja, bekijk hier. |
| 67-BKH-2 | 20-03-2026 | 14:43 | manipulatie tacho | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 67-BKH-2 | 28-04-2025 | 15:58 | periodieke controle | 28-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 67-BKH-2 | 21-03-2024 | 16:35 | periodieke controle | 28-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 67-BKH-2 | 21-03-2024 | 16:32 | inbouw | 21-03-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 67-BKH-2 | 21-03-2024 | 16:30 | manipulatie tacho | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 67-BKH-2 | 24-04-2023 | 13:38 | periodieke controle | 28-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 67-BKH-2 | 30-03-2022 | 16:54 | periodieke controle | 28-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 67-BKH-2 | 30-03-2022 | 14:04 | periodieke controle | 30-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 67-BKH-2 | 28-04-2021 | 15:42 | periodieke controle | 28-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 67-BKH-2 | 30-03-2020 | 15:55 | periodieke controle | 30-03-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 67-BKH-2 | 30-03-2020 | 11:21 | periodieke controle | 6-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 67-BKH-2 | 22-02-2019 | 09:13 | periodieke controle | 6-04-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 20-03-2026 | 16:48 | 141 | 5.*.11 | 1 | Roetfilter werkt niet goed, aantal deeltjes meer dan toegest |
| 20-03-2026 | 16:48 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 20-03-2026 | 14:43 | 940 | 1 | Fout in bewegingsgegevens | |
2025 | |||||
| 28-04-2025 | 15:58 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2024 | |||||
| 21-03-2024 | 16:35 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 21-03-2024 | 16:30 | 939 | 1 | Onderbreking stroomvoorziening meer dan 5 minuten | |
2023 | |||||
| 24-04-2023 | 13:38 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 24-04-2023 | 13:38 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2022 | |||||
| 30-03-2022 | 16:54 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2021 | |||||
| 28-04-2021 | 15:42 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 28-04-2021 | 15:42 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2020 | |||||
| 30-03-2020 | 11:21 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
2019 | |||||
| 22-02-2019 | 09:13 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 67-BKH-2 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| 67-BKH-2 | 6-04-2018 | Tachograaf | DCTO 1381 | ||
| 67-BKH-2 | 21-03-2024 | Tachograaf | Onbekend |
Vergeet ook niet alle DAF XF 480 FTG voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 67-BKH-2 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
67-BKH-2
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 67-BKB-2 | Scania | P360LA4X2MEb | Opleggertrekker | Onbekend | 16-10-2017 | 13,1 jaar |
| 67-BKD-2 | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 22-11-2017 | 8,5 jaar |
| 67-BKG-2 | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 05-01-2018 | 8,4 jaar |
| 67-BKH-2 | DAF | XF 480 FTG | Opleggertrekker | Onbekend | 06-04-2018 | 8,1 jaar |
| 67-BKH-3 | DAF | LF 180 FA | Gesloten opbouw | Onbekend | 19-12-2017 | 8,4 jaar |
| 67-BKH-4 | Scania | R450 | Opleggertrekker | Onbekend | 13-02-2018 | 8,3 jaar |
| 67-BKH-5 | DAF | CF 450 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 02-03-2018 | 8,2 jaar |
| 67-BKH-7 | DAF | XF 450 FT | Opleggertrekker | Onbekend | 07-02-2018 | 8,3 jaar |
| 67-BKH-8 | Scania | G370 | Opleggertrekker | Onbekend | 19-01-2018 | 8,4 jaar |
| 67-BKH-9 | DAF | CF 290 FAG | Vuilniswagen | Onbekend | 02-01-2018 | 8,4 jaar |
| 67-BKJ-2 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 02-02-2018 | 8,3 jaar |
| 67-BKK-2 | Volvo | FM | Voertuig met haakarm | Onbekend | 01-02-2018 | 8,3 jaar |
| 67-BKL-2 | DAF | XF 480 FAR | Gecond. met temperatuurreg. | Onbekend | 02-02-2018 | 8,3 jaar |
| 67-BKP-2 | MAN | Lion's Coach | Bus | Onbekend | 13-04-2018 | 8,1 jaar |
| 67-BKZ-2 | Volvo | FH | Opleggertrekker | Onbekend | 11-07-2018 | 7,9 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 631 x 255 cm een gewicht van ± 9.008 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volvo FH | 639 cm | 255 cm | 9.340 kg |
| Mercedes-Benz Actros | 633 cm | 254 cm | 8.340 kg |
| Scania R500 | 637 cm | 255 cm | 8.860 kg |
| Scania R410 | 639 cm | 255 cm | 8.790 kg |
| Volvo FM | 626 cm | 254 cm | 8.150 kg |
| Scania R440 | 636 cm | 255 cm | 8.700 kg |
| Scania G410 | 640 cm | 255 cm | 8.640 kg |
| Scania R143 | 641 cm | 250 cm | 8.140 kg |
| MAN TGX | 632 cm | 252 cm | 8.300 kg |
| Volvo FH16 | 623 cm | 254 cm | 8.690 kg |
| Scania P450 | 629 cm | 254 cm | 8.500 kg |
| Scania R420 | 631 cm | 250 cm | 8.310 kg |
| Mercedes-Benz Arocs | 631 cm | 252 cm | 8.660 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.