BS-PP-12
Er rijden momenteel 529 DAF FA CF75's rond in Nederland. Deze FA CF75 komt uit het jaar 2006 en is nu 19 jaren, 5 maanden en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 maart 2015, dus sinds 11 jaren, 2 maanden en 5 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze DAF FA CF75 gesloten opbouw rijden er nog 296 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2006 en mei 2013. De nieuwwaarde van deze DAF FA CF75 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle DAF FA CF75 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF FA CF75 | 2006
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | FA CF75 |
| Lengte | 9,59 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 188 kW (256 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 9186cc (9,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 december 2006 |
| Leeftijd | 19 jaren, 5 maanden en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 maart 2015 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 jaren, 2 maanden en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 15 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 18 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 9.480 kg |
| Massa rijklaar | 9.749 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 9749 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 8.851 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 18.600 kg |
| Technische max massa voertuig | 18.600 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 7.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 7.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 5,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk t.p.v. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BS-PP-12 | 15-04-2026 | 16:26 | periodieke controle | 15-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| BS-PP-12 | 28-03-2025 | 15:31 | periodieke controle | 30-03-2026 | Ja, bekijk hier. |
| BS-PP-12 | 28-03-2024 | 11:30 | periodieke controle | 30-03-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BS-PP-12 | 29-03-2023 | 12:20 | periodieke controle | 30-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BS-PP-12 | 29-03-2023 | 12:16 | periodieke controle | 29-03-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BS-PP-12 | 29-03-2023 | 12:13 | manipulatie tacho | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| BS-PP-12 | 14-03-2022 | 15:07 | periodieke controle | 30-03-2023 | Ja, bekijk hier. |
| BS-PP-12 | 12-03-2021 | 15:35 | periodieke controle | 30-03-2022 | Nee |
| BS-PP-12 | 12-03-2021 | 15:33 | periodieke controle | 12-03-2023 | Nee |
| BS-PP-12 | 30-03-2020 | 16:57 | periodieke controle | 30-03-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BS-PP-12 | 29-03-2019 | 15:25 | periodieke controle | 29-03-2020 | Nee |
| BS-PP-12 | 29-03-2019 | 15:24 | periodieke controle | 29-03-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 15-04-2026 | 16:26 | RA7 | RA7 | 1 | Waarschuwingsinrichting elektronisch remsysteem geeft defect |
| 15-04-2026 | 16:26 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 15-04-2026 | 16:26 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 15-04-2026 | 16:26 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
2025 | |||||
| 28-03-2025 | 15:31 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 28-03-2025 | 15:31 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 28-03-2025 | 15:31 | RA7 | RA7 | 1 | Waarschuwingsinrichting elektronisch remsysteem geeft defect |
2024 | |||||
| 28-03-2024 | 11:30 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2023 | |||||
| 29-03-2023 | 12:20 | RA6 | RA6 | 1 | Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
| 29-03-2023 | 12:20 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 29-03-2023 | 12:20 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 29-03-2023 | 12:13 | 939 | 1 | Onderbreking stroomvoorziening meer dan 5 minuten | |
2022 | |||||
| 14-03-2022 | 15:07 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 14-03-2022 | 15:07 | 256 | 5.*.29 | 2 | Slang stuurbekrachtiger beschadigd |
| 14-03-2022 | 15:07 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
2020 | |||||
| 30-03-2020 | 16:57 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 30-03-2020 | 16:57 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
| 30-03-2020 | 16:57 | 414 | 5.*.47 | 1 | Gordel beschadigd |
| 30-03-2020 | 16:57 | 226 | 5.*.28 | 2 | Onderdeel veersysteem ondeugdelijk (bevestigd) |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BS-PP-12 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| BS-PP-12 | 29-03-2019 | Tachograaf | SIEMENS VDO |
Vergeet ook niet alle DAF FA CF75 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BS-PP-12 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
BS-PP-12
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BS-PP-11 | DAF | Far XF105 | Geconditioneerd voertuig | Onbekend | 21-12-2006 | 19,4 jaar |
| BS-PP-12 | DAF | FA CF75 | Gesloten opbouw | Onbekend | 21-12-2006 | 19,4 jaar |
| BS-PP-16 | DAF | FA XF105 | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 21-12-2006 | 19,4 jaar |
| BS-PP-17 | Iveco | 440STx | Opleggertrekker | Onbekend | 29-12-2006 | 19,4 jaar |
| BS-PP-19 | Iveco | 440STx | Opleggertrekker | Onbekend | 04-01-2007 | 19,4 jaar |
| BS-PR-12 | DAF | FA LF45G12 | Voor vervoer voertuigen | Onbekend | 22-12-2006 | 19,4 jaar |
| BS-PT-12 | MAN | Tga 18.320 4X2 LL | Gesloten opbouw | Onbekend | 28-12-2006 | 19,4 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 959 x 255 cm een gewicht van ± 9.480 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volvo FE | 962 cm | 255 cm | 9.990 kg |
| MAN TGM | 966 cm | 260 cm | 10.010 kg |
| Scania P280 | 963 cm | 255 cm | 10.140 kg |
| Mercedes-Benz Actros | 967 cm | 253 cm | 10.060 kg |
| Scania P220 | 956 cm | 255 cm | 9.320 kg |
| MAN TGX | 967 cm | 253 cm | 10.370 kg |
| Iveco AD190S-p | 969 cm | 255 cm | 9.590 kg |
| Renault T | 965 cm | 254 cm | 9.970 kg |
| Scania P250 | 962 cm | 255 cm | 9.640 kg |
| Volvo FL | 949 cm | 259 cm | 9.020 kg |
| Volvo FH | 961 cm | 255 cm | 9.660 kg |
| Iveco 190EL | 962 cm | 257 cm | 9.950 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.