BR-VV-25
Er rijden momenteel 74 DAF AE85XC's rond in Nederland. Deze AE85XC komt uit het jaar 2006 en is nu 20 jaren, 1 maand en 19 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 29 maart 2018, dus sinds 8 jaren, 1 maand en 27 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze DAF Ae85xc afneembare bovenbouw rijden er nog 74 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 1998 en augustus 2007. De nieuwwaarde van deze DAF Ae85xc is helaas onbekend.
Bekijk ook alle DAF AE85XC voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF Ae85xc | 2006
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | Ae85xc |
| Lengte | 6,95 m |
| Breedte | 2,50 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | afneembare bovenbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 250 kW (340 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 12580cc (12,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 6 april 2006 |
| Leeftijd | 20 jaren, 1 maand en 19 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 29 maart 2018 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 jaren, 1 maand en 27 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 21 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 27 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 10.180 kg |
| Massa rijklaar | 10.372 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 10372 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 10.128 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 20.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 20.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,80 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk t.p.v. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 / EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BR-VV-25 | 11-05-2026 | 10:13 | inbouw | 11-05-2028 | Nee |
| BR-VV-25 | 21-04-2026 | 11:57 | periodieke controle | 21-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| BR-VV-25 | 2-04-2025 | 13:30 | periodieke controle | 16-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| BR-VV-25 | 16-04-2024 | 16:08 | periodieke controle | 16-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BR-VV-25 | 28-03-2023 | 15:41 | periodieke controle | 13-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BR-VV-25 | 4-04-2022 | 16:48 | periodieke controle | 13-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| BR-VV-25 | 4-04-2022 | 16:47 | periodieke controle | 4-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BR-VV-25 | 29-03-2021 | 13:55 | periodieke controle | 13-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BR-VV-25 | 24-03-2020 | 13:52 | periodieke controle | 13-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BR-VV-25 | 23-03-2020 | 14:04 | periodieke controle | 23-03-2022 | Nee |
| BR-VV-25 | 8-04-2019 | 10:00 | periodieke controle | 13-04-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 21-04-2026 | 11:57 | 487 | 5.*.55 | 1 | Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
2025 | |||||
| 2-04-2025 | 13:30 | 280 | 5.*.31 | 1 | Onderdeel reminrichting beschadigd, gescheurd of gebroken |
| 2-04-2025 | 13:30 | 307 | 5.*.31 | 1 | Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| 2-04-2025 | 13:30 | 311 | 5.*.31 | 1 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| 2-04-2025 | 13:30 | 475 | 5.*.55 | 2 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 2-04-2025 | 13:30 | 487 | 5.*.55 | 1 | Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| 2-04-2025 | 13:30 | 524 | 5.*.56 | 2 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| 2-04-2025 | 13:30 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2024 | |||||
| 16-04-2024 | 16:08 | 673 | 5.*.71 | 1 | Claxon werkt niet/ontbreekt |
| 16-04-2024 | 16:08 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
2023 | |||||
| 28-03-2023 | 15:41 | 281 | 5.*.31 | 1 | Onderdeel reminrichting niet juist bevestigd |
| 28-03-2023 | 15:41 | 261 | 5.*.29 | 1 | Verbinding stangenstelsel stuurinrichting te veel speling |
2022 | |||||
| 4-04-2022 | 16:48 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
| 4-04-2022 | 16:48 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
2021 | |||||
| 29-03-2021 | 13:55 | 053 | 5.*.4 | 1 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
2020 | |||||
| 24-03-2020 | 13:52 | 289 | 5.*.31 | 2 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 24-03-2020 | 13:52 | 259 | 5.*.29 | 2 | Stuurkogel te veel speling |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BR-VV-25 | 1-12-2009 | Roetfilter zwaar | DAF | ||
| BR-VV-25 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| BR-VV-25 | 3-04-2018 | Tachograaf | SIEMENS |
Vergeet ook niet alle DAF AE85XC voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BR-VV-25 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Normaal gesproken zijn er meer kentekens die lijken op
BR-VV-25
In dit geval zijn er nog maar enkele voertuigen over, dit komt doordat dit kenteken oud is waarbij de meeste andere voertuigen met bijna hetzelfde kenteken gesloopt zijn.
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BR-VT-25 | MAN | N15 | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 05-04-2006 | 20,2 jaar |
| BR-VV-24 | Mercedes-Benz | 970.21 | Gesloten opbouw | Onbekend | 24-04-2006 | 20,1 jaar |
| BR-VV-25 | DAF | AE85XC | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 06-04-2006 | 20,1 jaar |
| BR-VV-28 | Iveco | 160E/6.1 | Gesloten opbouw | Onbekend | 06-04-2006 | 20,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 695 x 250 cm een gewicht van ± 10.180 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volvo FH | 704 cm | 255 cm | 11.170 kg |
| Volvo FH16 | 705 cm | 254 cm | 11.180 kg |
| Scania R580 | 697 cm | 255 cm | 10.280 kg |
| Scania P320 | 700 cm | 253 cm | 10.510 kg |
| Scania P370 | 702 cm | 254 cm | 10.870 kg |
| MAN L79 | 696 cm | 248 cm | 9.860 kg |
| Volvo FM | 692 cm | 254 cm | 10.010 kg |
| Volvo FL | 700 cm | 247 cm | 10.590 kg |
| Renault D | 685 cm | 250 cm | 9.270 kg |
| Scania S580 | 687 cm | 253 cm | 10.120 kg |
| Scania S650 | 685 cm | 255 cm | 9.970 kg |
| MAN TGM | 698 cm | 249 cm | 9.530 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.