BR-FB-68
Er rijden momenteel 58 DAF AD85XC's rond in Nederland. Deze AD85XC komt uit het jaar 2005 en is nu 21 jaren en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 maart 2008, dus sinds 18 jaren, 2 maanden en 18 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze DAF Ad85xc afneembare bovenbouw rijden er nog 58 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1998 en februari 2008. De nieuwwaarde van deze DAF Ad85xc is helaas onbekend.
Bekijk ook alle DAF AD85XC voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF Ad85xc | 2005
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | Ad85xc |
| Lengte | 8,96 m |
| Breedte | 2,50 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 8 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | afneembare bovenbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 280 kW (381 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 12580cc (12,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 mei 2005 |
| Leeftijd | 21 jaren en 1 dag |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 7 maart 2008 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 jaren, 2 maanden en 18 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 24 maart 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 30 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 13.550 kg |
| Massa rijklaar | 13.650 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 13650 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 23.350 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 37.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 37.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 4 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 6,40 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk t.p.v. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 / EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BR-FB-68 | 24-03-2026 | 16:10 | periodieke controle | 24-03-2027 | Nee |
| BR-FB-68 | 18-03-2026 | 15:56 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| BR-FB-68 | 13-02-2025 | 16:44 | periodieke controle | 13-02-2026 | Ja, bekijk hier. |
| BR-FB-68 | 29-01-2025 | 10:41 | periodieke controle | 29-01-2027 | Ja, bekijk hier. |
| BR-FB-68 | 29-01-2025 | 10:41 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| BR-FB-68 | 24-02-2022 | 11:32 | periodieke controle | 24-02-2023 | Ja, bekijk hier. |
| BR-FB-68 | 24-02-2022 | 11:32 | periodieke controle | 24-02-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BR-FB-68 | 30-08-2019 | 14:21 | periodieke controle | 30-08-2020 | Ja, bekijk hier. |
| BR-FB-68 | 23-07-2019 | 16:15 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| BR-FB-68 | 23-07-2019 | 14:43 | periodieke controle | 23-07-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 18-03-2026 | 15:56 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 18-03-2026 | 15:56 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 18-03-2026 | 15:56 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
| 18-03-2026 | 15:56 | 358 | 5.*.38 | 1 | Bedrijfsrem werkt niet op alle wielen |
| 18-03-2026 | 15:56 | 421 | 5.*.47 | 1 | Oprolmechanisme gordel werkt niet |
| 18-03-2026 | 15:56 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 18-03-2026 | 15:56 | 555 | 5.*.55 | 1 | Remlichten (alle) werken niet |
2025 | |||||
| 13-02-2025 | 16:44 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 29-01-2025 | 10:41 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 29-01-2025 | 10:41 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 29-01-2025 | 10:41 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
| 29-01-2025 | 10:41 | 282 | 5.*.31 | 1 | Onderdeel reminrichting ondeugdelijk bevestigd |
| 29-01-2025 | 10:41 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
| 29-01-2025 | 10:41 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 29-01-2025 | 10:41 | 373 | 5.*.41 | 1 | Deur niet op normale wijze te openen |
| 29-01-2025 | 10:41 | 408 | 5.*.46 | 1 | Zitplaats of rugleuning ondeugdelijk bevestigd |
| 29-01-2025 | 10:41 | 434 | 5.*.48 | 1 | Gevaar losraken deel aan buitenzijde |
| 29-01-2025 | 10:41 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2022 | |||||
| 24-02-2022 | 11:32 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 24-02-2022 | 11:32 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2019 | |||||
| 30-08-2019 | 14:21 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 30-08-2019 | 14:21 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 23-07-2019 | 16:15 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 23-07-2019 | 16:15 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 23-07-2019 | 16:15 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 23-07-2019 | 16:15 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 23-07-2019 | 16:15 | 256 | 5.*.29 | 1 | Slang stuurbekrachtiger beschadigd |
| 23-07-2019 | 16:15 | 227 | 5.*.28 | 1 | Veerbevestiging ondeugdelijk |
| 23-07-2019 | 16:15 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
| 23-07-2019 | 16:15 | 540 | 5.*.51 | 1 | Retroreflector ontbreekt |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BR-FB-68 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| BR-FB-68 | 11-01-2016 | Tachograaf | KIENZLE |
Vergeet ook niet alle DAF AD85XC voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BR-FB-68 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Normaal gesproken zijn er meer kentekens die lijken op
BR-FB-68
In dit geval niet, dit komt doordat dit kenteken erg oud is waarbij alle andere voertuigen met bijna hetzelfde kenteken gesloopt zijn.
Swipe voor complete tabel
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 896 x 250 cm een gewicht van ± 13.550 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volvo FH | 901 cm | 255 cm | 13.750 kg |
| Mercedes-Benz Actros | 887 cm | 254 cm | 12.490 kg |
| Scania P370 | 888 cm | 255 cm | 13.370 kg |
| Scania R450 | 896 cm | 255 cm | 12.540 kg |
| MAN TGS | 904 cm | 255 cm | 14.900 kg |
| Scania R500 | 902 cm | 254 cm | 12.800 kg |
| Scania G450 | 904 cm | 255 cm | 14.900 kg |
| Scania G410 | 903 cm | 255 cm | 13.640 kg |
| MAN TGX | 905 cm | 255 cm | 12.590 kg |
| Renault T | 905 cm | 254 cm | 12.540 kg |
| Volvo FM | 899 cm | 254 cm | 12.640 kg |
| Scania R460 | 890 cm | 255 cm | 12.480 kg |
| Scania P320 | 888 cm | 254 cm | 14.160 kg |
| Scania R410 | 904 cm | 255 cm | 12.740 kg |
| Scania P410 | 895 cm | 254 cm | 13.280 kg |
| Scania G460 | 889 cm | 255 cm | 14.760 kg |
| Scania R520 | 889 cm | 255 cm | 13.010 kg |
| Scania R420 | 892 cm | 255 cm | 12.460 kg |
| Scania S500 | 906 cm | 255 cm | 13.110 kg |
| Scania S660 | 900 cm | 255 cm | 13.270 kg |
| Scania S650 | 903 cm | 255 cm | 13.520 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.