VPS-19-B
Er rijden momenteel 11.054 Citroën Jumper's rond in Nederland. Deze Jumper komt uit het jaar 2020 en is nu 6 jaren en 15 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Citroën Citroen Jumper veewagen rijden er nog 3.128 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1994 en januari 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 23.410 en € 81.021, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 42.526 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Citroen Jumper bedraagt € 45.898 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Citroën Citroen Jumper € 3.372 duurder dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 11 april 2022. Het voertuig was toen 1 jaar, 11 maanden en 12 dagen oud.
Bekijk ook alle Citroën Jumper voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Citroën Citroen Jumper | 2020
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Citroën |
| Handelsbenaming | Citroen Jumper |
| Lengte | 6,01 m |
| Breedte | 2,35 m |
| Hoogte | 3,50 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 45.898 |
| Bruto BPM | € 11.111 |
| Inrichting | veewagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1997cc (2,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 april 2020 |
| Leeftijd | 6 jaren en 15 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 11 april 2022. Het voertuig was toen 1 jaar, 11 maanden en 12 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 14 mei 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.400 kg |
| Massa rijklaar | 2.500 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.650 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N2 | |
| Type Y | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. voorwielscherm by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 9.8 l/100km (1 liter op 10,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 9.8 l/100km (1 liter op 10,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 259 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 259 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 Y | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2015/45Y | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VPS-19-B | 14-05-2025 | 13:37 | periodieke controle | 14-05-2026 | Nee |
| VPS-19-B | 14-03-2024 | 14:08 | periodieke controle | 30-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VPS-19-B | 28-04-2023 | 15:35 | periodieke controle | 30-04-2024 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 14-03-2024 | 14:08 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Vergeet ook niet alle Citroën Jumper voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VPS-19-B - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VPS-19-B
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VPS-10-B | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 80.934 | 29-04-2022 | 4 jaar |
| VPS-11-B | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 68.223 | 25-04-2022 | 4,1 jaar |
| VPS-12-B | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 68.223 | 25-04-2022 | 4,1 jaar |
| VPS-13-B | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 48.334 | 29-04-2022 | 4 jaar |
| VPS-14-B | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 31.329 | 25-04-2022 | 4,1 jaar |
| VPS-15-B | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 30.155 | 23-05-2022 | 4 jaar |
| VPS-16-B | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 61.982 | 16-05-2022 | 4 jaar |
| VPS-17-B | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 79.127 | 24-05-2022 | 4 jaar |
| VPS-18-B | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 28.957 | 31-05-2022 | 4 jaar |
| VPS-19-B | Citroën | Jumper | Veewagen | € 45.898 | 11-04-2022 | 6 jaar |
| VPS-19-F | Renault | Express | Gesloten opbouw | € 21.038 | 21-04-2022 | 11,9 jaar |
| VPS-19-H | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 52.456 | 29-04-2022 | 4 jaar |
| VPS-19-J | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 48.751 | 28-04-2022 | 4 jaar |
| VPS-19-K | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 31.027 | 26-04-2022 | 6,2 jaar |
| VPS-19-L | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 44.891 | 19-07-2022 | 5,3 jaar |
| VPS-19-N | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 31.783 | 03-05-2022 | 4 jaar |
| VPS-19-P | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 50.713 | 20-08-2022 | 7,7 jaar |
| VPS-19-R | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 55.342 | 17-06-2022 | 3,9 jaar |
| VPS-19-T | Paragan | Eurobox-r-xxl | Gesloten opbouw | € 67.403 | 11-05-2022 | 4,1 jaar |
| VPS-19-V | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 31.949 | 28-04-2022 | 4 jaar |
| VPS-19-X | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 43.477 | 14-07-2022 | 10,5 jaar |
| VPS-19-Z | Ford | Transit Courier | Gesloten opbouw | € 27.300 | 13-05-2022 | 4 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 12 mei 2026.