V-18-LVD
Er rijden momenteel 10.934 Citroën Jumper's rond in Nederland. Deze Jumper komt uit het jaar 2014 en is nu 11 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 juli 2026, dus sinds 1 maand en 9 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Citroën Citroen Jumper speciale groep rijden er nog 3.036 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1994 en juni 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 23.410 en € 81.021, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 42.802 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Citroen Jumper bedraagt € 36.852 incl. BTW en BPM, deze Citroën Citroen Jumper is daardoor € 5.950 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van Citroën haalt een maximumsnelheid van 145 km/uur. Deze Citroën Citroen Jumper is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 32.3% traagste bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 13 juni 2025. Het voertuig was toen 10 jaren, 8 maanden en 6 dagen oud.
Bekijk ook alle Citroën Jumper voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Citroën Citroen Jumper | 2014
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Citroën |
| Handelsbenaming | Citroen Jumper |
| Lengte | 4,96 m |
| Breedte | 2,05 m |
| Hoogte | 2,25 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 145 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 36.852 |
| Bruto BPM | € 8.962 |
| Inrichting | speciale groep |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 81 kW (110 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2198cc (2,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 7 oktober 2014 |
| Leeftijd | 11 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 juli 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 maand en 9 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 13 juni 2025. Het voertuig was toen 10 jaren, 8 maanden en 6 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 7 juli 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.975 kg |
| Massa rijklaar | 2.075 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 925 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.630 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.630 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,79 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Y | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.1 l/100km (1 liter op 14,1km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 187 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 K | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*195/2013K | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| V-18-LVD | 7-07-2025 | 12:18 | periodieke controle | 7-07-2026 | Nee |
Vergeet ook niet alle Citroën Jumper voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-18-LVD - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-18-LVD
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-10-LVD | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 52.042 | 12-08-2025 | 1,1 jaar |
| V-11-LVD | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 61.746 | 27-06-2025 | 1,2 jaar |
| V-12-LVD | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 67.615 | 06-10-2025 | 0,9 jaar |
| V-13-LVD | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 67.615 | 06-10-2025 | 0,9 jaar |
| V-14-LVD | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 60.367 | 30-06-2025 | 1,2 jaar |
| V-15-LVD | Ford | F 150 | Pick-up truck | € 132.238 | 13-06-2025 | 11,5 jaar |
| V-16-LVD | Renault/izotermy TIM | Master | Neerklapbare zijschotten | € 60.420 | 13-06-2025 | 2,2 jaar |
| V-17-LVD | Ford | F 150 | Pick-up truck | € 88.778 | 13-06-2025 | 3,4 jaar |
| V-18-LVB | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 80.086 | 23-09-2025 | 6 jaar |
| V-18-LVD | Citroën | Jumper | Speciale groep | € 36.852 | 13-06-2025 | 11,9 jaar |
| V-18-LVF | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 67.529 | 16-06-2025 | 5,1 jaar |
| V-18-LVG | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 41.315 | 23-06-2025 | 1,2 jaar |
| V-18-LVH | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 67.615 | 06-10-2025 | 0,9 jaar |
| V-18-LVJ | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 64.372 | 11-07-2025 | 1,1 jaar |
| V-18-LVK | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 57.881 | 09-10-2025 | 1,8 jaar |
| V-18-LVL | Abt E-line | Abt E-transporter 6.1 | Gesloten opbouw | € 24.829 | 14-07-2025 | 4,6 jaar |
| V-18-LVN | RAM | RAM1500 | Pick-up truck | € 144.073 | 07-07-2025 | 1,7 jaar |
| V-18-LVP | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 25.774 | 05-07-2025 | 6,3 jaar |
| V-18-LVR | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 41.859 | 30-06-2025 | 1,2 jaar |
| V-18-LVS | Mercedes-Benz | Ecitan | Gesloten opbouw | € 50.211 | 03-07-2025 | 1,2 jaar |
| V-18-LVT | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 51.858 | 14-08-2025 | 6,7 jaar |
| V-18-LVV | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 44.431 | 25-07-2025 | 5,2 jaar |
| V-18-LVX | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 77.609 | 22-08-2025 | 1 jaar |
| V-18-LVZ | Mercedes-Benz | eVito | Gesloten opbouw | € 71.979 | 02-07-2025 | 1,2 jaar |
| V-19-LVD | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 67.616 | 13-06-2025 | 7,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 42.802 en/of een afmeting van 496 x 205 cm en/of een gewicht van ± 1.975 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Opel Movano | € 40.400 | 505 cm | 206 cm | 2.130 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 30 augustus 2026.