F-956-PB
Er rijden momenteel 51 Zerobikes Mango's rond in Nederland. Deze Mango komt uit het jaar 2013 en is nu 13 jaren en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze scooter / brommer rijdt op elektriciteit, 100% Elektrisch, ook wel Full Electric genoemd en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Zerobikes Mango rijden er in dezelfde variant (2:25KM/H) nog 9 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2012 en mei 2019. De nieuwwaarde van deze Zerobikes Mango is helaas onbekend.
Dit voertuig van Zerobikes haalt een maximumsnelheid van 25 km/uur.
Bekijk ook alle Zerobikes Mango voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Zerobikes Mango | 2013
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Zerobikes |
| Handelsbenaming | Mango |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 25 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 mei 2013 |
| Leeftijd | 13 jaren en 4 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 22 mei 2013 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 jaren en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 140 kg |
| Massa rijklaar | 140 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 150 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 290 kg |
| Technische max massa voertuig | 290 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,39 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type ZERO-E06 | |
| Variant 2:25KM/H | |
| Uitvoering N/A | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2002/24*1075*00 | |
| Plaats chassisnummer r. frame onder balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie 0 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Zerobikes Mango voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van F-956-PB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
F-956-PB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| F-952-PB | Piaggio | 19-06-2013 | 12,9 jaar | |
| F-953-PB | Piaggio | 19-06-2013 | 12,9 jaar | |
| F-954-PB | Piaggio | 15-06-2013 | 13 jaar | |
| F-956-PB | Zerobikes | Mango | 22-05-2013 | 13 jaar |
| F-956-PD | SYM | XS50QT | 16-08-2017 | 8,8 jaar |
| F-956-PF | Gilera | Eco Citta | 21-05-2013 | 34,9 jaar |
| F-956-PG | IVA | Venti 50 | 31-05-2013 | 13 jaar |
| F-956-PJ | SYM | XS50QT | 07-06-2013 | 13 jaar |
| F-956-PK | Kymco | Dink | 14-06-2013 | 13 jaar |
| F-956-PL | Piaggio | Vespa | 23-05-2014 | 12 jaar |
| F-956-PP | Piaggio | ZIP | 30-01-2014 | 12,3 jaar |
| F-956-PR | AGM | VX 50 | 28-06-2013 | 12,9 jaar |
| F-956-PS | Kymco | Agility 50 | 02-07-2013 | 12,9 jaar |
| F-956-PT | Derbi | AB | 08-07-2013 | 12,9 jaar |
| F-957-PB | Ligier | JS50 DCI | 16-06-2014 | 12 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 140 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Evader EV100MEtro | - | - | 130 kg |
| E-Max VT-120LD | 205 cm | 72 cm | 140 kg |
| Wha Trading BV MTL-eb-042 | - | - | 140 kg |
| Kymco New Grand Dink | 211 cm | 77 cm | 130 kg |
| MTL MTL-eb-023 | - | - | 130 kg |
| Govecs GO! S1.2 | - | - | 140 kg |
| EVT EVT-168 | - | - | 140 kg |
| Yiying YY7QTd-25 | - | - | 140 kg |
| Kymco L2 | - | - | 140 kg |
| Move ECO Cargo 500 | 273 cm | 107 cm | 140 kg |
| Kreidler MSG | - | - | 130 kg |
| Access Streak | - | - | 130 kg |
| Qwic Emoto Street City | - | - | 150 kg |
| Access Hammel | - | - | 130 kg |
| Motorhispania DR01 | - | - | 130 kg |
| E-Ton Viper St. 50 | - | - | 140 kg |
| Cyrus Bromcarrier | - | - | 150 kg |
| AGM N10 | - | - | 130 kg |
| Emco Novum | - | - | 130 kg |
| Standard Motor Corp. SMC | - | - | 140 kg |
| E-Ton Draco | - | - | 130 kg |
| Fosti Retro | - | - | 130 kg |
| Vmoto VT-120LD | 205 cm | 72 cm | 140 kg |
| Aprilia RS4 50 | - | - | 140 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.