AH-07-29
OLDTIMER
Er rijden momenteel 499 Mercedes-Benz Unimog's rond in Nederland. Deze groene Unimog komt uit het jaar 1967 en is nu 59 jaren en 24 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 april 2026, dus sinds 1 maand en 14 dagen. Deze personenauto rijdt op lpg & benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Mercedes-Benz Unimog 5/404.1 MPV rijden er nog 28 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1955 en augustus 1977. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz Unimog 5/404.1 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 31 januari 2000. Het voertuig was toen 32 jaren, 8 maanden en 29 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Unimog voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz Unimog 5/404.1 | 1967
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | Unimog 5/404.1 |
| Kleur | GROEN |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | MPV |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 60 kW (82 pk) |
| Brandstof | LPG & Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 2200cc (2,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 5 mei 1967 |
| Leeftijd | 59 jaren en 24 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 59 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 april 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 maand en 14 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 31 januari 2000. Het voertuig was toen 32 jaren, 8 maanden en 29 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 3.272 kg |
| Massa rijklaar | 3.372 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 3372 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 128 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,88 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,64 m (voor) / 1,63 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balk v. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2020 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| AH-07-29 | 22-06-2001 | LPG Installatie | Onbekend | Gasinstallatie tank inhoud 90 liter | G2 |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Unimog voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van AH-07-29 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
AH-07-29
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AH-04-29 | Volkswagen | Kever | Sedan | Onbekend | 28-01-2000 | 59 jaar | |
| AH-05-29 | Volvo | 144S De Luxe | Sedan | Onbekend | 10-01-2000 | 54,2 jaar | |
| AH-07-20 | Citroën | DS | Niet geregistreerd | Onbekend | 23-07-1987 | 53,9 jaar | |
| AH-07-23 | Mercedes-Benz | E-klasse | Sedan | Onbekend | 01-02-2000 | 53,3 jaar | |
| AH-07-25 | Volvo | P221 | Stationwagen | Onbekend | 16-03-2000 | 59 jaar | |
| AH-07-29 | Mercedes-Benz | Unimog | MPV | Onbekend | 31-01-2000 | 59,1 jaar | |
| AH-09-29 | Chevrolet | Corvette | Coupe | Onbekend | 02-05-2000 | 53,9 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met een gewicht van ± 3.272 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| MAN TGE | 604 cm | 219 cm | 3.200 kg |
| DAF YA 126 | - | 206 cm | 3.260 kg |
| BMW X5 | 492 cm | 200 cm | 3.180 kg |
| Volkswagen Crafter | 599 cm | 207 cm | 3.180 kg |
| Hummer H2 | 490 cm | 210 cm | 3.140 kg |
| Opel Movano | 600 cm | 222 cm | 3.270 kg |
| DAF YA126 | - | 205 cm | 3.270 kg |
| Citroën Jumper | 594 cm | 205 cm | 3.040 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.