86-PH-BL
Er rijden momenteel 123.117 Mercedes-Benz Sprinter's rond in Nederland. Deze witte Sprinter komt uit het jaar 2004 en is nu 21 jaren, 11 maanden en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 december 2025, dus sinds 5 maanden en 8 dagen. Deze personenauto rijdt op diesel en heeft 9 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz 311 CDI MPV rijden er in dezelfde variant (CF2A) nog 13 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2000 en oktober 2006. De nieuwwaarde ligt tussen de € 45.988 en € 53.678, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 49.950 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz 311 CDI is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Sprinter voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz 311 CDI | 2004
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | 311 CDI |
| Lengte | 6,60 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 140 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 14.522 |
| Inrichting | MPV |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 80 kW (109 pk) |
| Continue vermogen | 80 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 611.981 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2148cc (2,1 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 juni 2004 |
| Leeftijd | 21 jaren, 11 maanden en 6 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 december 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 maanden en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 17 maart 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.920 kg |
| Massa rijklaar | 3.020 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 3020 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 480 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | 1.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 1.600 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | 2.240 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 2.240 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | 2.000 kg |
Wanneer je alleen het B-rijbewijs hebt, mag je met dit voertuig een geremde aanhanger, caravan of vouwwagen incl. belading tot 750 kg trekken en ook ongeremd tot 750 kg.
Met een BE-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 3.500 kg inclusief belading, maar met dit voertuig mag je een geremde aanhanger tot 2.000 kg trekken.
Met het B-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 750 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading). Of een aanhanger trekken van meer dan 750 kg als de auto en de aanhanger samen niet boven de 3.500 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading) uitkomen.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,03 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,65 m | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant CF2A | |
| Uitvoering 32D4EV29 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0127*09 | |
| Plaats chassisnummer boven r. balk tegen voorwielscherm 020 cm a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.9 l/100km (1 liter op 11,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 236 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 / EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label E | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2001/100A | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 86-PH-BL | 17-03-2025 | 14:12 | periodieke controle | 17-03-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 86-PH-BL | 23-12-2020 | 10:31 | periodieke controle | 23-12-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 86-PH-BL | 7-11-2019 | 10:10 | periodieke controle | 7-11-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 17-03-2025 | 14:12 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 17-03-2025 | 14:12 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
2020 | |||||
| 23-12-2020 | 10:31 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 23-12-2020 | 10:31 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2019 | |||||
| 7-11-2019 | 10:10 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 7-11-2019 | 10:10 | 210 | 5.*.27 | 2 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 7-11-2019 | 10:10 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 86-PH-BL | 15-01-2015 | Boordcomputer taxi | EUPHORIA SOFTWA |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Sprinter voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 86-PH-BL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
86-PH-BL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 86-PG-BL | Fiat | Panda | Hatchback | Onbekend | 25-06-2004 | 21,9 jaar | |
| 86-PH-BB | Ford | Focus C-Max | MPV | Onbekend | 23-06-2004 | 22 jaar | |
| 86-PH-BF | Opel | Agila | MPV | Onbekend | 29-06-2004 | 21,9 jaar | |
| 86-PH-BG | Opel | Agila | MPV | Onbekend | 18-06-2004 | 22 jaar | |
| 86-PH-BL | Mercedes-Benz | Sprinter | MPV | Onbekend | 25-06-2004 | 21,9 jaar | |
| 86-PH-BP | Volkswagen | Polo | Hatchback | Onbekend | 26-06-2004 | 21,9 jaar | |
| 86-PH-BR | Seat | Altea | MPV | Onbekend | 18-06-2004 | 22 jaar | |
| 86-PH-BS | Peugeot | 206 | Hatchback | Onbekend | 19-07-2004 | 21,9 jaar | |
| 86-PH-BZ | Volvo | V70 | Stationwagen | Onbekend | 18-06-2004 | 22 jaar | |
| 86-PL-BL | Citroën | C5 | Stationwagen | Onbekend | 20-08-2004 | 21,8 jaar | |
| 86-PS-BL | Seat | Leon | Hatchback | Onbekend | 23-10-2004 | 21,6 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.