75-MF-PF
Er rijden momenteel 345 Zundapp Famel KS Super's rond in Nederland. Deze KS Super komt uit het jaar 1987 en is nu 38 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 14 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Zundapp Famel KS Super rijden er nog 4 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1985 en juni 1987. De nieuwwaarde van deze Zundapp Famel KS Super is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 21 september 2006. Het voertuig was toen 19 jaren, 2 maanden en 22 dagen oud.
Bekijk ook alle Zundapp Famel KS Super voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Zundapp Famel KS Super | 1987
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Zundapp Famel |
| Handelsbenaming | KS Super |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 4 kW (5.4 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 70cc |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1987 |
| Leeftijd | 38 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 38 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 14 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 21 september 2006. Het voertuig was toen 19 jaren, 2 maanden en 22 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 83 kg |
| Massa rijklaar | 90 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,22 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer t.p.v. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Zundapp Famel KS Super voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 75-MF-PF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
75-MF-PF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 75-MB-PF | Harley-Davidson | Softail | € 21.695 | 06-06-2012 | 14 jaar |
| 75-MD-PF | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 24-09-2013 | 17,2 jaar |
| 75-MF-PD | Yamaha | MT 07 | € 7.198 | 11-03-2015 | 11,2 jaar |
| 75-MF-PF | Zundapp Famel | KS Super | Onbekend | 21-09-2006 | 38,9 jaar |
| 75-MF-PH | Yamaha | MT 07 | € 6.999 | 12-03-2015 | 11,2 jaar |
| 75-MF-PJ | Ducati | Monster 1200 | € 18.190 | 11-04-2015 | 11,1 jaar |
| 75-MF-PK | MV Agusta | Brutale 800 | € 15.290 | 20-03-2015 | 11,2 jaar |
| 75-MF-PL | Kawasaki | Versys 650 | € 8.799 | 20-03-2015 | 11,2 jaar |
| 75-MF-PN | Harley-Davidson | Fld Switchback | Onbekend | 22-08-2019 | 13,8 jaar |
| 75-MF-PP | Suzuki | GSR 750 | € 8.999 | 21-03-2015 | 11,2 jaar |
| 75-MF-PR | Harley-Davidson | 1200 Custom | € 14.135 | 21-03-2015 | 11,2 jaar |
| 75-MF-PS | Piaggio | M34 | Onbekend | 27-04-2015 | 21,1 jaar |
| 75-MF-PT | Peugeot | Django | € 3.599 | 20-03-2015 | 11,2 jaar |
| 75-MF-PV | Yamaha | MT 07 | € 7.198 | 20-03-2015 | 11,2 jaar |
| 75-MF-PX | Suzuki | DL 1000 | € 12.499 | 26-03-2015 | 11,2 jaar |
| 75-MF-PZ | Kymco | Downtown | € 4.949 | 23-03-2015 | 11,2 jaar |
| 75-MG-PF | MV Agusta | Brutale 675 | Onbekend | 28-05-2016 | 13,6 jaar |
| 75-MH-PF | Harley-Davidson | Breakout | € 25.540 | 11-05-2017 | 9 jaar |
| 75-MJ-PF | BMW | R 1200 | € 24.785 | 08-05-2018 | 8,1 jaar |
| 75-MK-PF | Yamaha | YP400RA | € 7.899 | 16-04-2019 | 7,1 jaar |
| 75-ML-PF | Harley-Davidson | Ultra Limited | € 37.200 | 13-03-2020 | 6,2 jaar |
| 75-MP-PF | Yamaha | FJR 1300 | € 18.498 | 21-12-2021 | 11,1 jaar |
| 75-MR-PF | Honda | CBR1000RA | € 22.497 | 29-07-2022 | 9,2 jaar |
| 75-MS-PF | BMW | R NineT | € 19.415 | 13-04-2023 | 3,1 jaar |
| 75-MT-PF | Honda | CRF1100D | € 19.050 | 20-01-2024 | 2,3 jaar |
| 75-MV-PF | Yamaha | MTN850 | € 10.298 | 02-08-2024 | 6,2 jaar |
| 75-MZ-PF | Benelli | TRK 502 | € 8.298 | 17-01-2026 | 4,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 83 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Zündapp 517 | - | - | 90 kg |
| Kreidler Florett | - | - | 90 kg |
| Kreidler RS | - | - | 80 kg |
| Zündapp KS 50 | - | - | 90 kg |
| Honda MB-8 | - | - | 90 kg |
| Piaggio ZIP | 171 cm | 68 cm | 90 kg |
| Vespa GL-x | - | - | 90 kg |
| Zündapp KS 100 | - | - | 90 kg |
| Montesa Cota | - | - | 90 kg |
| Honda Lead | - | - | 90 kg |
| Zündapp KS50WK | - | - | 80 kg |
| D.k.w. RT 125 | 199 cm | 68 cm | 80 kg |
| Vespa 125 | - | - | 90 kg |
| Kreidler K53-402 | - | - | 80 kg |
| Honda MT 80 | - | - | 90 kg |
| Suzuki RV 90 | - | - | 90 kg |
| Honda ST 70 | - | - | 80 kg |
| Stark K | 234 cm | 88 cm | 90 kg |
| Kreidler K54-511 | - | - | 90 kg |
| Zündapp 529-05 | - | - | 90 kg |
| Honda CB 100 | - | - | 90 kg |
| Zündapp 518-01 | - | - | 90 kg |
| Kreidler K54 | - | - | 80 kg |
| Honda MT 8 | - | - | 90 kg |
| Honda C90 | - | - | 80 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.