MV-LG-66
OLDTIMER
Er rijden momenteel 2 Maico MD 50's rond in Nederland. Deze MD 50 komt uit het jaar 1976 en is nu 50 jaren, 1 maand en 30 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 mei 2009, dus sinds 17 jaren en 18 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Maico MD-50 rijden er nog 2 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1972 en maart 1976. De nieuwwaarde van deze Maico MD-50 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 7 mei 2009. Het voertuig was toen 33 jaren, 1 maand en 11 dagen oud.
Bekijk ook alle Maico MD 50 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Maico MD-50 | 1976
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Maico |
| Handelsbenaming | MD-50 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 5 kW (6.8 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 49cc |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 maart 1976 |
| Leeftijd | 50 jaren, 1 maand en 30 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 50 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 7 mei 2009 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 jaren en 18 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 7 mei 2009. Het voertuig was toen 33 jaren, 1 maand en 11 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 80 kg |
| Massa rijklaar | 87 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,26 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer balhoofd r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 69 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Maico MD 50 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MV-LG-66 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MV-LG-66
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MV-LB-66 | Yamaha | RP05 | Onbekend | 29-05-2009 | 20,9 jaar |
| MV-LG-60 | Moto Guzzi | LY | Onbekend | 16-05-2009 | 17 jaar |
| MV-LG-61 | Moto Guzzi | LP | Onbekend | 15-05-2009 | 17 jaar |
| MV-LG-62 | BMW | K 1200 | Onbekend | 07-05-2009 | 26 jaar |
| MV-LG-63 | Ducati | 996 | Onbekend | 07-05-2009 | 25,7 jaar |
| MV-LG-64 | Ducati | Streetfighter | Onbekend | 16-05-2009 | 17 jaar |
| MV-LG-65 | Piaggio | M08 | Onbekend | 07-05-2009 | 26,9 jaar |
| MV-LG-66 | Maico | MD 50 | Onbekend | 07-05-2009 | 50,2 jaar |
| MV-LG-67 | Honda | CBF600SA | Onbekend | 12-05-2009 | 17 jaar |
| MV-LG-68 | Honda | CBF1000A | Onbekend | 28-05-2009 | 17 jaar |
| MV-LG-69 | Honda | PES150 | Onbekend | 08-05-2009 | 17,1 jaar |
| MV-LH-66 | Suzuki | GSF 650 | Onbekend | 12-05-2009 | 17 jaar |
| MV-LJ-66 | Triumph | Thruxton | Onbekend | 15-05-2009 | 17 jaar |
| MV-LL-66 | Honda | VFR800A | Onbekend | 19-05-2009 | 17 jaar |
| MV-LR-66 | Suzuki | SFV 650 | Onbekend | 20-05-2009 | 17 jaar |
| MV-LS-66 | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 19-05-2009 | 18,6 jaar |
| MV-LV-66 | Kawasaki | Ninja ZX-10R | Onbekend | 26-06-2009 | 20,1 jaar |
| MV-LX-66 | Triumph | Bonneville T100 | Onbekend | 06-06-2009 | 17 jaar |
| MV-LZ-66 | Honda | XL1000VA | Onbekend | 23-05-2009 | 20,5 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 80 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Zündapp 517 | - | - | 90 kg |
| Kreidler Florett | - | - | 80 kg |
| Kreidler RS | - | - | 80 kg |
| Zündapp KS 50 | - | - | 90 kg |
| Kreidler Floret RS | - | - | 70 kg |
| Honda Lead | - | - | 90 kg |
| Honda MB-8 | - | - | 90 kg |
| Vespa GL-x | - | - | 90 kg |
| Zündapp KS 100 | - | - | 90 kg |
| D.k.w. RT 50 | - | - | 70 kg |
| Zündapp KS50WK | - | - | 80 kg |
| D.k.w. RT 125 | 199 cm | 68 cm | 80 kg |
| Skyteam 05 | 155 cm | 62 cm | 70 kg |
| Kreidler K53-402 | - | - | 80 kg |
| Suzuki RV 90 | - | - | 90 kg |
| Honda ST 70 | - | - | 80 kg |
| Montesa Cota | - | - | 90 kg |
| Kreidler K54-511 | - | - | 90 kg |
| Kreidler K54 | - | - | 80 kg |
| Zündapp 518-01 | - | - | 90 kg |
| Piaggio ZIP | - | - | 90 kg |
| Honda MT 8 | - | - | 90 kg |
| Honda C90 | - | - | 80 kg |
| Skyteam 03 | 156 cm | 73 cm | 70 kg |
| Kreidler K54-54 | - | - | 80 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.