ZM-97-65
OLDTIMER
Er rijden momenteel 26 MZ ES 250-1's rond in Nederland. Deze ES 250-1 komt uit het jaar 1962 en is nu 64 jaren, 1 maand en 8 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 april 2023, dus sinds 3 jaren, 1 maand en 13 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze MZ ES 250/1 rijden er nog 26 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1959 en juni 1970. De nieuwwaarde van deze MZ ES 250/1 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 7 juni 2000. Het voertuig was toen 38 jaren, 1 maand en 21 dagen oud.
Bekijk ook alle MZ ES 250-1 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MZ ES 250/1 | 1962
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | MZ |
| Handelsbenaming | ES 250/1 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 12 kW (16 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 250cc (0,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 april 1962 |
| Leeftijd | 64 jaren, 1 maand en 8 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 64 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 april 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 1 maand en 13 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 7 juni 2000. Het voertuig was toen 38 jaren, 1 maand en 21 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 230 kg |
| Massa rijklaar | 237 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,38 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer l. v. op motor steun |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle MZ ES 250-1 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van ZM-97-65 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
ZM-97-65
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| ZM-90-65 | Harley-Davidson | WLA | Onbekend | 27-05-1999 | 84 jaar |
| ZM-91-65 | BMW | R 50 | Onbekend | 30-06-1999 | 54,1 jaar |
| ZM-92-65 | Triumph | T 120 R | Onbekend | 03-08-1999 | 55,9 jaar |
| ZM-94-65 | BSA | M 20 | Onbekend | 08-12-1999 | 76,6 jaar |
| ZM-95-65 | Zündapp | 518-20 | Onbekend | 06-03-2000 | 55,4 jaar |
| ZM-96-65 | BSA | M 20 | Onbekend | 01-05-2000 | 86 jaar |
| ZM-97-62 | Chang-jiang | CJ 750 | Onbekend | 08-06-2000 | 68,9 jaar |
| ZM-97-63 | Pannonia | DE Luxe 250 | Onbekend | 06-06-2000 | 67,9 jaar |
| ZM-97-64 | BSA | Model A | Onbekend | 06-06-2000 | n.n.b. |
| ZM-97-65 | MZ | ES 250-1 | Onbekend | 07-06-2000 | 64,1 jaar |
| ZM-97-66 | Zündapp | KS 125 | Onbekend | 14-06-2000 | 59 jaar |
| ZM-97-67 | Harley-Davidson | WLA | Onbekend | 21-06-2000 | 84 jaar |
| ZM-97-69 | Triumph | T25T | Onbekend | 08-06-2000 | 55,3 jaar |
| ZM-98-65 | Ariel | VH | Onbekend | 31-07-2000 | 87,3 jaar |
| ZM-99-65 | BSA | C11G | Onbekend | 16-10-2000 | 72 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 230 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 226 cm | 100 cm | 250 kg |
| BMW R 1100 | 221 cm | 77 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z 750 | 209 cm | 80 cm | 220 kg |
| BMW R 1150 | 226 cm | 94 cm | 250 kg |
| BMW R 1250 | 221 cm | 90 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z 1000 | 209 cm | 79 cm | 250 kg |
| Yamaha XJ 900 | - | - | 250 kg |
| Suzuki DL 1000 | 230 cm | 93 cm | 230 kg |
| Yamaha FZS 600 | - | - | 210 kg |
| Honda VFR750 F | - | - | 220 kg |
| Kawasaki Versys 650 | 219 cm | 91 cm | 240 kg |
| Yamaha XV 750 | - | - | 240 kg |
| BMW R 100 | - | - | 230 kg |
| Kawasaki Versys 1000 | 227 cm | 94 cm | 250 kg |
| Suzuki VS 1400 | - | - | 250 kg |
| BMW S 1000 | 225 cm | 94 cm | 220 kg |
| Honda NC750XD | 223 cm | 85 cm | 220 kg |
| BMW K 100 | 225 cm | 91 cm | 250 kg |
| Yamaha MTT890 | 218 cm | 90 cm | 230 kg |
| Honda NC750XA | 223 cm | 85 cm | 210 kg |
| Suzuki DL 650 | 228 cm | 88 cm | 210 kg |
| KTM 1290 Super Adventure | 235 cm | 98 cm | 240 kg |
| Honda ADV750 | 225 cm | 94 cm | 230 kg |
| Honda VT1100C | - | - | 220 kg |
| Kawasaki Vulcan S | 231 cm | 88 cm | 220 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.