H-371-ZF
Er rijden momenteel 16.792 Peugeot Boxer's rond in Nederland. Deze witte Boxer komt uit het jaar 2014 en is nu 12 jaren en 8 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze camper rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Peugeot Boxer kampeerwagen rijden er nog 3.182 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1994 en januari 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 15.143 en € 90.046, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 45.094 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Boxer bedraagt € 45.755 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Peugeot Boxer € 661 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Peugeot Boxer voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Peugeot Boxer | 2014
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Peugeot |
| Handelsbenaming | Boxer |
| Lengte | 6,00 m |
| Breedte | 2,05 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 45.755 |
| Bruto BPM | € 11.296 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2198cc (2,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 mei 2014 |
| Leeftijd | 12 jaren en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 22 april 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.660 kg |
| Massa rijklaar | 2.760 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 740 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,79 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Y | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. voorwielscherm |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 10.7 l/100km (1 liter op 9,3km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 10.7 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.5 l/100km (1 liter op 13,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.7 l/100km (1 liter op 11,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 229 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*630/2012M | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| H-371-ZF | 22-04-2024 | 13:04 | periodieke controle | 22-04-2025 | Nee |
| H-371-ZF | 12-12-2022 | 12:55 | periodieke controle | 12-12-2023 | Nee |
| H-371-ZF | 11-03-2022 | 13:30 | periodieke controle | 2-04-2023 | Nee |
| H-371-ZF | 2-04-2021 | 08:52 | periodieke controle | 2-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| H-371-ZF | 9-03-2020 | 12:00 | periodieke controle | 12-03-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2021 | |||||
| 2-04-2021 | 08:52 | 224 | 5.*.28 | 1 | Veer gebroken of gescheurd |
Vergeet ook niet alle Peugeot Boxer voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van H-371-ZF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
H-371-ZF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| H-371-ZB | Renault | Twingo | Hatchback | € 14.095 | 25-06-2020 | 5,9 jaar | |
| H-371-ZD | Kia | Niro | Stationwagen | € 30.550 | 23-06-2020 | 5,9 jaar | |
| H-371-ZF | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | € 45.755 | 19-05-2014 | 12 jaar | |
| H-371-ZG | Renault | Captur | Hatchback | € 23.921 | 18-09-2020 | 6,8 jaar | |
| H-371-ZH | Peugeot | 208 | Hatchback | € 19.100 | 15-07-2020 | 5,9 jaar | |
| H-371-ZJ | Ford | Kuga | MPV | € 42.147 | 25-06-2020 | 5,9 jaar | |
| H-371-ZK | Kia | Picanto | MPV | € 13.647 | 01-07-2020 | 5,9 jaar | |
| H-371-ZL | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 57.360 | 31-07-2020 | 13,2 jaar | |
| H-371-ZN | Peugeot | 208 | Hatchback | € 24.149 | 26-06-2020 | 5,9 jaar | |
| H-371-ZR | Nissan | Qashqai | MPV | € 41.626 | 30-06-2020 | 5,9 jaar | |
| H-371-ZT | Seat | Ateca | Stationwagen | € 39.759 | 21-08-2020 | 5,8 jaar | |
| H-371-ZV | Peugeot | 208 | Hatchback | € 23.800 | 29-08-2020 | 5,7 jaar | |
| H-371-ZX | Toyota | Corolla | Stationwagen | € 37.700 | 01-07-2020 | 5,9 jaar | |
| H-371-ZZ | Mini | Cooper | Stationwagen | € 39.384 | 06-07-2020 | 5,9 jaar | |
| H-372-ZF | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | € 56.514 | 01-05-2019 | 11,4 jaar | |
| H-373-ZF | Opel | Movano | Kampeerwagen | Onbekend | 05-03-2004 | 22,2 jaar | |
| H-374-ZF | Daihatsu | Feroza | Stationwagen | Onbekend | 07-05-1993 | 33,1 jaar | |
| H-375-ZF | Renault | Master | Kampeerwagen | Onbekend | 22-03-2016 | 18,9 jaar | |
| H-376-ZF | Iveco | 35C13 | Kampeerwagen | € 54.762 | 20-08-2018 | 12 jaar | |
| H-377-ZF | Mercedes-Benz | Sprinter | Kampeerwagen | Onbekend | 30-05-2000 | 26 jaar | |
| H-378-ZF | Iveco | 35-10.1 | Kampeerwagen | Onbekend | 24-05-1995 | 31 jaar | |
| H-379-ZF | Ford | Transit | Kampeerwagen | € 36.235 | 13-05-2011 | 15 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 45.094 en/of een afmeting van 600 x 205 cm en/of een gewicht van ± 2.660 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Pössl KW 9 | € 46.700 | 600 cm | 205 cm | 2.780 kg |
| Dethleffs KW 009 | € 44.700 | 600 cm | 205 cm | 2.770 kg |
| Roller Team Livingstone 2 | € 43.800 | 600 cm | 205 cm | 2.820 kg |
| Renault Master | € 47.500 | 606 cm | 207 cm | 2.520 kg |
| Toth Es Fiai Clever | € 47.300 | 598 cm | 205 cm | 2.630 kg |
| Fiat Ducato | € 45.900 | 600 cm | 209 cm | 2.650 kg |
| Adria Twin 600 SPT | € 46.400 | 600 cm | 205 cm | 2.740 kg |
| Knaus R07 | € 44.900 | 599 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Karmann Mobil Davis 590 | € 45.200 | 602 cm | 205 cm | 2.790 kg |
| Adria Compact SP | € 45.300 | 610 cm | 212 cm | 2.620 kg |
| Pössl 2Win | € 45.100 | 600 cm | 205 cm | 2.740 kg |
| Adria Twin 600 SP | € 44.200 | 600 cm | 205 cm | 2.740 kg |
| Pössl Globescout | € 42.400 | 600 cm | 205 cm | 2.770 kg |
| Rapido VAN | € 44.900 | 610 cm | 205 cm | 2.880 kg |
| Adria Twin SP | € 45.700 | 600 cm | 205 cm | 2.750 kg |
| Pössl Summit 600 | € 48.600 | 600 cm | 205 cm | 2.750 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 49.100 | 607 cm | 195 cm | 2.610 kg |
| Pilote V600G | € 46.900 | 600 cm | 205 cm | 2.780 kg |
| Hymer HC 322 | € 48.900 | 600 cm | 208 cm | 2.690 kg |
| Knaus R62 | € 49.400 | 610 cm | 205 cm | 2.770 kg |
| Capron CVE600 | € 49.000 | 600 cm | 209 cm | 2.610 kg |
| Pössl KW 25 | € 46.300 | 600 cm | 205 cm | 2.750 kg |
| Pössl KW 30 | € 48.600 | 600 cm | 205 cm | 2.710 kg |
| Hymer HV 512 | € 48.300 | 602 cm | 214 cm | 2.510 kg |
| Dethleffs Globevan 01 | € 46.900 | 596 cm | 215 cm | 2.590 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.