11-BT-TZ
Er rijden momenteel 16.792 Peugeot Boxer's rond in Nederland. Deze Boxer komt uit het jaar 2005 en is nu 20 jaren, 10 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 maart 2024, dus sinds 2 jaren, 2 maanden en 12 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Peugeot Boxer 290CS 2.2hdi kampeerwagen rijden er nog 3.182 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1994 en januari 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 15.143 en € 90.046, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 45.094 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Boxer 290CS 2.2hdi bedraagt € 22.015 incl. BTW en BPM, deze Peugeot Boxer 290CS 2.2hdi is daardoor € 23.079 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Peugeot Boxer voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Peugeot Boxer 290CS 2.2hdi | 2005
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Peugeot |
| Handelsbenaming | Boxer 290CS 2.2hdi |
| Breedte | 2,02 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 22.015 |
| Bruto BPM | € 6.829 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 74 kW (101 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2179cc (2,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2005 |
| Leeftijd | 20 jaren, 10 maanden en 27 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 maart 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 2 maanden en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 4 augustus 2026. Het voertuig moet over 2 maanden en 8 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.160 kg |
| Massa rijklaar | 2.260 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 640 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.900 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.900 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.600 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.600 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,85 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,72 m (voor) / 1,72 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. voorwielscherm by voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 11-BT-TZ | 4-08-2025 | 14:24 | periodieke controle | 4-08-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 11-BT-TZ | 22-07-2024 | 14:24 | periodieke controle | 22-07-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 11-BT-TZ | 27-06-2024 | 13:34 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 11-BT-TZ | 9-06-2023 | 14:40 | periodieke controle | 30-06-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 11-BT-TZ | 22-06-2022 | 13:26 | periodieke controle | 30-06-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 11-BT-TZ | 9-06-2021 | 11:20 | periodieke controle | 30-06-2022 | Nee |
| 11-BT-TZ | 23-06-2020 | 09:05 | periodieke controle | 30-06-2021 | Nee |
| 11-BT-TZ | 12-06-2019 | 11:58 | periodieke controle | 30-06-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 4-08-2025 | 14:24 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
2024 | |||||
| 22-07-2024 | 14:24 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 22-07-2024 | 14:24 | AC3 | AC3 | 1 | Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| 27-06-2024 | 13:34 | 035 | 5.*.3 | 1 | Roestschade dorpel |
| 27-06-2024 | 13:34 | 038 | 5.*.3 | 1 | Roestschade hulpbalk |
| 27-06-2024 | 13:34 | 039 | 5.*.3 | 1 | Roestschade plaatdeel |
| 27-06-2024 | 13:34 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| 27-06-2024 | 13:34 | 226 | 5.*.28 | 1 | Onderdeel veersysteem ondeugdelijk (bevestigd) |
| 27-06-2024 | 13:34 | 239 | 5.*.28 | 1 | Schokdemper ondeugdelijk bevestigd |
| 27-06-2024 | 13:34 | 310 | 5.*.31 | 1 | Remslang schuurt langs enig deel |
| 27-06-2024 | 13:34 | 355 | 5.*.39 | 1 | Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| 27-06-2024 | 13:34 | 916 | 5.*.31 | 1 | Remleiding door corrosie aangetast |
| 27-06-2024 | 13:34 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 27-06-2024 | 13:34 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2023 | |||||
| 9-06-2023 | 14:40 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 9-06-2023 | 14:40 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2022 | |||||
| 22-06-2022 | 13:26 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 22-06-2022 | 13:26 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Peugeot Boxer voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 11-BT-TZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
11-BT-TZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11-BH-TZ | Fiat | 230 | Kampeerwagen | ? | Onbekend | 01-05-2003 | 23,3 jaar |
| 11-BN-TZ | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 04-06-2004 | 22 jaar |
| 11-BP-TZ | Fiat | 230 | Kampeerwagen | ? | Onbekend | 16-09-2004 | 28,6 jaar |
| 11-BT-TS | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 29-06-2005 | 20,9 jaar |
| 11-BT-TZ | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | ? | € 22.015 | 30-06-2005 | 20,9 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 45.094 en/of breedte van 202 cm en/of een gewicht van ± 2.160 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen California | € 41.800 | - | 194 cm | 2.100 kg |
| Ford Transit Custom | € 44.100 | 517 cm | 203 cm | 2.260 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 47.000 | 519 cm | 192 cm | 2.290 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 44.000 | 574 cm | 199 cm | 2.320 kg |
| Opel Movano | € 45.000 | 583 cm | 207 cm | 2.360 kg |
| Ford Transit | € 43.700 | 580 cm | 200 cm | 2.290 kg |
| Renault Trafic | € 42.000 | 536 cm | 196 cm | 2.100 kg |
| Renault Master | € 45.600 | 575 cm | 207 cm | 2.370 kg |
| Westfalia Nugget | € 45.500 | 497 cm | 203 cm | 2.370 kg |
| Toyota ProAce | € 42.500 | 525 cm | 192 cm | 2.080 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 45.900 | 528 cm | 194 cm | 2.260 kg |
| Fiat Ducato | € 46.300 | 545 cm | 209 cm | 2.350 kg |
| Citroën Jumper | € 41.400 | 544 cm | 209 cm | 2.320 kg |
| Volkswagen Crafter | € 43.200 | 580 cm | 199 cm | 2.310 kg |
| Citroën Jumpy | € 43.000 | 512 cm | 192 cm | 2.100 kg |
| Opel Vivaro | € 41.800 | 528 cm | 196 cm | 2.060 kg |
| Ford Transit-Nugget | € 41.200 | - | 197 cm | 2.310 kg |
| Hyundai H-1 | € 45.900 | - | 192 cm | 2.190 kg |
| Westfalia Ford Nugget | € 41.200 | 497 cm | 203 cm | 2.380 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.