80-BJ-HN
Er rijden momenteel 569 Peugeot 290's rond in Nederland. Deze 290 komt uit het jaar 1992 en is nu 34 jaren, 1 maand en 16 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 mei 2024, dus sinds 2 jaren en 16 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Peugeot 290 kampeerwagen rijden er nog 549 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 1987 en maart 1999. De nieuwwaarde van deze Peugeot 290 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 13 juni 2003. Het voertuig was toen 11 jaren, 1 maand en 30 dagen oud.
Bekijk ook alle Peugeot 290 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Peugeot 290 | 1992
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Peugeot |
| Handelsbenaming | 290 |
| Breedte | 2,18 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 7.748 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 70 kW (95 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 13 april 1992 |
| Leeftijd | 34 jaren, 1 maand en 16 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 34 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 mei 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren en 16 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 13 juni 2003. Het voertuig was toen 11 jaren, 1 maand en 30 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 2 juni 2028. Het voertuig moet over 2 jaren en 5 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.490 kg |
| Massa rijklaar | 2.590 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 510 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.100 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.100 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.600 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.700 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.700 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,68 m (voor) / 1,89 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op bodemplaat by r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 80-BJ-HN | 30-04-2026 | 10:21 | periodieke controle | 2-06-2028 | Ja, bekijk hier. |
| 80-BJ-HN | 15-04-2024 | 13:46 | periodieke controle | 2-06-2026 | Nee |
| 80-BJ-HN | 2-06-2022 | 14:03 | periodieke controle | 2-06-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 80-BJ-HN | 17-05-2021 | 15:29 | periodieke controle | 26-05-2022 | Nee |
| 80-BJ-HN | 26-05-2020 | 10:57 | periodieke controle | 26-05-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 80-BJ-HN | 22-05-2019 | 09:09 | periodieke controle | 24-05-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 30-04-2026 | 10:21 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 30-04-2026 | 10:21 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 30-04-2026 | 10:21 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| 30-04-2026 | 10:21 | 188 | 5.*.19 | 1 | Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| 30-04-2026 | 10:21 | 178 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
2022 | |||||
| 2-06-2022 | 14:03 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
2020 | |||||
| 26-05-2020 | 10:57 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2019 | |||||
| 22-05-2019 | 09:09 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle Peugeot 290 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 80-BJ-HN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
80-BJ-HN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 80-BD-HN | Volkswagen | LT35 | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 03-05-2002 | 24,1 jaar |
| 80-BJ-HH | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 13-06-2003 | 23 jaar |
| 80-BJ-HJ | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 19-06-2003 | 23 jaar |
| 80-BJ-HN | Peugeot | 290 | Kampeerwagen | ? | Onbekend | 13-06-2003 | 34,1 jaar |
| 80-BT-HN | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 31-05-2005 | 21 jaar |
| 80-BX-HN | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | ? | € 19.258 | 03-03-2006 | 20,3 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met breedte van 218 cm een gewicht van ± 2.490 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Fiat 290 | 705 cm | 226 cm | 2.560 kg |
| Fiat 280 | - | 222 cm | 2.400 kg |
| Fiat Ducato | 600 cm | 227 cm | 2.640 kg |
| Weinsberg R57 | 676 cm | 221 cm | 2.680 kg |
| Knaus R11 | 695 cm | 220 cm | 2.720 kg |
| Adria Compact DL | 699 cm | 220 cm | 2.710 kg |
| Adria Compact SL | 681 cm | 219 cm | 2.740 kg |
| Carthago Malibu Van 640 LE | 636 cm | 210 cm | 2.730 kg |
| Bürstner BT6202 | 660 cm | 220 cm | 2.660 kg |
| Capron V337 | 665 cm | 215 cm | 2.620 kg |
| LMC V646 | 685 cm | 222 cm | 2.720 kg |
| Hymer Ext 588 | 695 cm | 222 cm | 2.710 kg |
| Hymer HC 322 | 600 cm | 208 cm | 2.690 kg |
| Capron V66 | 665 cm | 214 cm | 2.520 kg |
| Fiat Eg-df 002 | - | 225 cm | 2.710 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | 635 cm | 224 cm | 2.730 kg |
| Ford Transit | - | 225 cm | 2.630 kg |
| Fiat Eg-df 001 | 824 cm | 225 cm | 2.700 kg |
| Hymer EXT 474 | 658 cm | 221 cm | 2.670 kg |
| Fiat 230 | - | 226 cm | 2.680 kg |
| Citroën 290 | - | 223 cm | 2.440 kg |
| Mercedes-Benz T1 | 636 cm | 216 cm | 2.640 kg |
| Adria Compact SP | 610 cm | 212 cm | 2.640 kg |
| Citroën Jumper | 620 cm | 212 cm | 2.490 kg |
| Citroën 280 L | - | 222 cm | 2.360 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.