G-944-JH
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze grijze Movano komt uit het jaar 2009 en is nu 17 jaren, 1 maand en 30 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 oktober 2024, dus sinds 1 jaar, 7 maanden en 15 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano-2 2.5cdti/107kw-dpf-e4 3.3T L2H2 kampeerwagen rijden er nog 949 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1999 en augustus 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 22.549 en € 85.060, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 47.276 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Opel Movano-2 2.5cdti/107kw-dpf-e4 3.3T L2H2 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano-2 2.5cdti/107kw-dpf-e4 3.3T L2H2 | 2009
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano-2 2.5cdti/107kw-dpf-e4 3.3T L2H2 |
| Breedte | 1,99 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 10.209 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2464cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 maart 2009 |
| Leeftijd | 17 jaren, 1 maand en 30 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 oktober 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 7 maanden en 15 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 20 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 25 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.080 kg |
| Massa rijklaar | 2.180 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.120 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.300 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,58 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| G-944-JH | 14-04-2026 | 15:01 | periodieke controle | 20-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| G-944-JH | 24-03-2025 | 11:51 | periodieke controle | 20-04-2026 | Nee |
| G-944-JH | 28-03-2024 | 13:24 | periodieke controle | 20-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| G-944-JH | 5-04-2023 | 13:39 | periodieke controle | 20-04-2024 | Nee |
| G-944-JH | 12-04-2022 | 13:39 | periodieke controle | 20-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| G-944-JH | 1-03-2021 | 13:40 | periodieke controle | 20-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| G-944-JH | 20-04-2020 | 10:35 | periodieke controle | 20-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| G-944-JH | 27-03-2019 | 12:00 | periodieke controle | 19-04-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 14-04-2026 | 15:01 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
2024 | |||||
| 28-03-2024 | 13:24 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 28-03-2024 | 13:24 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
2022 | |||||
| 12-04-2022 | 13:39 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2021 | |||||
| 1-03-2021 | 13:40 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 1-03-2021 | 13:40 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
2020 | |||||
| 20-04-2020 | 10:35 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2019 | |||||
| 27-03-2019 | 12:00 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 27-03-2019 | 12:00 | 286 | 5.*.31 | 1 | Bewegingsmogelijkheden parkeerrem beperkt |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van G-944-JH - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
G-944-JH
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| G-940-JH | Seat | Ateca | Stationwagen | € 32.273 | 30-09-2019 | 8,3 jaar | |
| G-941-JH | Audi | A8 | Sedan | Onbekend | 30-09-2019 | 22,7 jaar | |
| G-942-JH | Mini | Cooper | Hatchback | Onbekend | 18-03-2020 | 19,2 jaar | |
| G-944-JB | Skoda | Fabia | Stationwagen | € 22.715 | 10-10-2019 | 6,6 jaar | |
| G-944-JD | Citroën | Berlingo | Stationwagen | € 28.394 | 04-07-2020 | 9,1 jaar | |
| G-944-JF | Hyundai | Kona | MPV | € 46.805 | 29-11-2019 | 6,5 jaar | |
| G-944-JG | Opel | Astra | Stationwagen | € 29.267 | 30-09-2019 | 6,7 jaar | |
| G-944-JH | Opel | Movano | Kampeerwagen | Onbekend | 27-03-2009 | 17,2 jaar | |
| G-944-JJ | Skoda | Octavia | Stationwagen | € 27.075 | 11-10-2019 | 6,6 jaar | |
| G-944-JK | Suzuki | SX4 | Hatchback | € 25.183 | 04-01-2020 | 11,6 jaar | |
| G-944-JL | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 22.842 | 18-10-2019 | 6,6 jaar | |
| G-944-JN | Suzuki | SX4 | Hatchback | € 28.043 | 08-10-2019 | 7 jaar | |
| G-944-JP | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 22.403 | 11-10-2019 | 6,6 jaar | |
| G-944-JR | Toyota | Corolla | Stationwagen | € 30.681 | 03-10-2019 | 6,7 jaar | |
| G-944-JS | Audi | Q2 | Stationwagen | € 50.023 | 12-10-2019 | 6,6 jaar | |
| G-944-JT | Volvo | XC90 | MPV | € 104.449 | 16-01-2020 | 8,1 jaar | |
| G-944-JV | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 22.162 | 05-11-2019 | 6,6 jaar | |
| G-944-JX | Ford | Grand C-Max | Stationwagen | € 23.199 | 21-01-2020 | 13,2 jaar | |
| G-944-JZ | Peugeot | 3008 | MPV | € 42.789 | 24-10-2019 | 6,6 jaar | |
| G-945-JH | Nissan | Primastar | Kampeerwagen | € 52.931 | 09-09-2010 | 15,7 jaar | |
| G-946-JH | Mercedes-Benz | Vito | Kampeerwagen | Onbekend | 02-08-2007 | 18,8 jaar | |
| G-947-JH | Renault | Master | Kampeerwagen | Onbekend | 28-06-2007 | 18,9 jaar | |
| G-948-JH | Mercedes-Benz | Sprinter | Kampeerwagen | € 53.825 | 06-08-2019 | 13 jaar | |
| G-949-JH | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | Onbekend | 21-09-2007 | 18,7 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 47.276 en/of breedte van 199 cm en/of een gewicht van ± 2.080 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 46.600 | 531 cm | 191 cm | 2.290 kg |
| Volkswagen California | € 42.600 | 487 cm | 190 cm | 2.280 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 47.400 | 520 cm | 192 cm | 2.290 kg |
| Volkswagen Ventje | € 48.000 | 500 cm | 190 cm | 2.280 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 44.400 | 553 cm | 199 cm | 2.220 kg |
| Ford Transit | € 44.400 | 580 cm | 198 cm | 2.170 kg |
| Ford Transit Custom | € 44.700 | 517 cm | 203 cm | 2.260 kg |
| Volkswagen Caravelle | € 49.600 | 514 cm | 190 cm | 2.240 kg |
| Volkswagen Kombi | € 49.800 | 518 cm | 194 cm | 2.070 kg |
| Volkswagen Multivan | € 50.400 | 490 cm | 190 cm | 2.190 kg |
| Toyota ProAce | € 43.300 | 525 cm | 192 cm | 2.080 kg |
| Citroën Jumpy | € 44.800 | 514 cm | 192 cm | 2.100 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 45.900 | 528 cm | 194 cm | 2.260 kg |
| Renault Trafic | € 42.900 | 536 cm | 196 cm | 2.070 kg |
| Hyundai H-1 | € 45.900 | - | 192 cm | 2.190 kg |
| Ford Nugget | € 51.200 | 494 cm | 196 cm | 2.280 kg |
| Peugeot Expert | € 45.700 | 510 cm | 192 cm | 2.000 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Opel MovanoGoogle op afbeeldingen van de Opel Movano
Google op reviews van de Opel Movano
Opel Movano Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Opel op water en stroom: Movano Hydrogen en Combo Electric maken debuut op IAA
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/opel/movano/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.