99-BH-ND
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2003 en is nu 23 jaren, 1 maand en 16 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 30 april 2025, dus sinds 1 jaar en 27 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano 2.5dti Euro3 3.3T L2H2 kampeerwagen rijden er nog 949 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1999 en augustus 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 22.549 en € 85.060, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 47.276 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Opel Movano 2.5dti Euro3 3.3T L2H2 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano 2.5dti Euro3 3.3T L2H2 | 2003
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano 2.5dti Euro3 3.3T L2H2 |
| Breedte | 1,99 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 9.141 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 84 kW (114 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2463cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 11 april 2003 |
| Leeftijd | 23 jaren, 1 maand en 16 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 23 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 30 april 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar en 27 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 31 maart 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 4 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.140 kg |
| Massa rijklaar | 2.240 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.060 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.300 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,58 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 99-BH-ND | 31-03-2026 | 10:38 | periodieke controle | 31-03-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 99-BH-ND | 13-11-2024 | 14:33 | periodieke controle | 22-11-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 99-BH-ND | 9-11-2023 | 11:21 | periodieke controle | 22-11-2024 | Nee |
| 99-BH-ND | 17-11-2022 | 08:59 | periodieke controle | 22-11-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 99-BH-ND | 22-11-2021 | 14:40 | periodieke controle | 22-11-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 99-BH-ND | 27-08-2020 | 14:07 | periodieke controle | 28-09-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 99-BH-ND | 19-08-2019 | 14:56 | periodieke controle | 28-09-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 31-03-2026 | 10:38 | 178 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| 31-03-2026 | 10:38 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 31-03-2026 | 10:38 | 392 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
2024 | |||||
| 13-11-2024 | 14:33 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 17-11-2022 | 08:59 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 17-11-2022 | 08:59 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 17-11-2022 | 08:59 | 555 | 5.*.55 | 1 | Remlichten (alle) werken niet |
2021 | |||||
| 22-11-2021 | 14:40 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 22-11-2021 | 14:40 | 555 | 5.*.55 | 1 | Remlichten (alle) werken niet |
2020 | |||||
| 27-08-2020 | 14:07 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
| 27-08-2020 | 14:07 | 509 | 5.*.55 | 1 | Inrichting voor aanpassing dimlichtafstelling werkt niet (go |
| 27-08-2020 | 14:07 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 27-08-2020 | 14:07 | 307 | 5.*.31 | 1 | Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| 27-08-2020 | 14:07 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 27-08-2020 | 14:07 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 27-08-2020 | 14:07 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 27-08-2020 | 14:07 | 188 | 5.*.19 | 1 | Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
2019 | |||||
| 19-08-2019 | 14:56 | 509 | 5.*.55 | 1 | Inrichting voor aanpassing dimlichtafstelling werkt niet (go |
| 19-08-2019 | 14:56 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 99-BH-ND - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
99-BH-ND
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 99-BH-ND | Opel | Movano | Kampeerwagen | ? | Onbekend | 11-04-2003 | 23,1 jaar |
| 99-BH-NF | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 21-03-2003 | 23,2 jaar |
| 99-BH-NV | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 29-04-2003 | 23,1 jaar |
| 99-BH-NX | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | ? | Onbekend | 14-05-2003 | 23,1 jaar |
| 99-BJ-ND | Fiat | 230 | Kampeerwagen | ? | Onbekend | 18-07-2003 | 28,5 jaar |
| 99-BN-ND | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 09-12-2004 | 21,5 jaar |
| 99-BR-ND | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 15-11-2004 | 21,5 jaar |
| 99-BX-ND | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 24-03-2006 | 20,2 jaar |
| 99-BZ-ND | Ford | Transit | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 27-07-2006 | 19,8 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 47.276 en/of breedte van 199 cm en/of een gewicht van ± 2.140 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 46.600 | 531 cm | 191 cm | 2.290 kg |
| Volkswagen California | € 42.600 | 487 cm | 190 cm | 2.280 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 47.400 | 520 cm | 192 cm | 2.290 kg |
| Volkswagen Ventje | € 48.000 | 500 cm | 190 cm | 2.280 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 44.600 | 574 cm | 199 cm | 2.320 kg |
| Ford Transit | € 44.400 | 580 cm | 198 cm | 2.170 kg |
| Ford Transit Custom | € 44.700 | 517 cm | 203 cm | 2.260 kg |
| Volkswagen Caravelle | € 49.600 | 514 cm | 190 cm | 2.240 kg |
| Volkswagen Kombi | € 49.800 | 518 cm | 194 cm | 2.070 kg |
| Volkswagen Multivan | € 50.400 | 490 cm | 190 cm | 2.190 kg |
| Toyota ProAce | € 43.300 | 525 cm | 192 cm | 2.080 kg |
| Citroën Jumpy | € 44.800 | 514 cm | 192 cm | 2.100 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 45.900 | 528 cm | 194 cm | 2.260 kg |
| Fiat Ducato | € 46.300 | 545 cm | 209 cm | 2.350 kg |
| Renault Trafic | € 42.900 | 536 cm | 196 cm | 2.070 kg |
| Volkswagen Crafter | € 43.200 | 580 cm | 199 cm | 2.310 kg |
| Westfalia Nugget | € 44.000 | 497 cm | 203 cm | 2.350 kg |
| Hyundai H-1 | € 45.900 | - | 192 cm | 2.190 kg |
| Ford Nugget | € 51.200 | 494 cm | 196 cm | 2.280 kg |
| Peugeot Expert | € 45.700 | 510 cm | 192 cm | 2.000 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Opel MovanoGoogle op afbeeldingen van de Opel Movano
Google op reviews van de Opel Movano
Opel Movano Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Opel op water en stroom: Movano Hydrogen en Combo Electric maken debuut op IAA
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/opel/movano/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.