06-GRT-3
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze grijze Movano komt uit het jaar 2008 en is nu 17 jaren, 11 maanden en 14 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 april 2021, dus sinds 5 jaren, 1 maand en 17 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 7 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano-2 2.5cdti/88kw-dpf--e4 3.5T L3H2 kampeerwagen rijden er nog 949 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1999 en augustus 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 22.549 en € 85.060, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 47.276 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Opel Movano-2 2.5cdti/88kw-dpf--e4 3.5T L3H2 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano-2 2.5cdti/88kw-dpf--e4 3.5T L3H2 | 2008
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano-2 2.5cdti/88kw-dpf--e4 3.5T L3H2 |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 17.948 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 88 kW (120 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2464cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 12 juni 2008 |
| Leeftijd | 17 jaren, 11 maanden en 14 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 9 april 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 1 maand en 17 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 21 september 2026. Het voertuig moet over 3 maanden en 29 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.448 kg |
| Massa rijklaar | 2.548 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 952 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,08 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 06-GRT-3 | 18-08-2025 | 15:07 | periodieke controle | 21-09-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 06-GRT-3 | 17-09-2024 | 16:23 | periodieke controle | 21-09-2025 | Nee |
| 06-GRT-3 | 19-09-2023 | 12:11 | periodieke controle | 21-09-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 06-GRT-3 | 21-09-2022 | 11:57 | periodieke controle | 21-09-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 06-GRT-3 | 9-09-2022 | 09:59 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 06-GRT-3 | 13-09-2021 | 13:55 | periodieke controle | 16-09-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 06-GRT-3 | 11-09-2020 | 09:06 | periodieke controle | 16-09-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 06-GRT-3 | 6-09-2019 | 13:42 | periodieke controle | 16-09-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 18-08-2025 | 15:07 | 673 | 5.*.71 | 1 | Claxon werkt niet/ontbreekt |
2023 | |||||
| 19-09-2023 | 12:11 | 524 | 5.*.56 | 1 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| 19-09-2023 | 12:11 | 585 | 5.*.51 | 1 | Stadslicht ontbreekt |
2022 | |||||
| 21-09-2022 | 11:57 | 355 | 5.*.39 | 1 | Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| 21-09-2022 | 11:57 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 21-09-2022 | 11:57 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 21-09-2022 | 11:57 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 9-09-2022 | 09:59 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 9-09-2022 | 09:59 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 9-09-2022 | 09:59 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 9-09-2022 | 09:59 | 355 | 5.*.39 | 1 | Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
2021 | |||||
| 13-09-2021 | 13:55 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2020 | |||||
| 11-09-2020 | 09:06 | 312 | 5.*.31 | 1 | Remschijf ernstig gecorrodeerd |
| 11-09-2020 | 09:06 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
2019 | |||||
| 6-09-2019 | 13:42 | 573 | 5.*.55 | 1 | Waarschuwingsknipperlichten werken niet (goed) |
| 6-09-2019 | 13:42 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 6-09-2019 | 13:42 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 06-GRT-3 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
06-GRT-3
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06-GRD-3 | Alfa Romeo | 147 | Hatchback | € 22.688 | 14-08-2008 | 17,8 jaar | |
| 06-GRF-3 | Opel | Corsa | MPV | € 18.418 | 15-08-2008 | 17,8 jaar | |
| 06-GRK-3 | Oldsmobile | Custom Cruiser | Stationwagen | Onbekend | 16-08-2008 | 47,9 jaar | |
| 06-GRN-3 | Audi | S4 | Stationwagen | Onbekend | 15-08-2008 | 22,7 jaar | |
| 06-GRR-3 | Peugeot | 207 | Hatchback | € 17.148 | 23-08-2008 | 17,8 jaar | |
| 06-GRT-3 | Opel | Movano | Kampeerwagen | Onbekend | 12-06-2008 | 18 jaar | |
| 06-GRT-4 | Audi | TT | Coupe | Onbekend | 22-08-2008 | 25,7 jaar | |
| 06-GRT-7 | Daihatsu | Cuore | Hatchback | € 7.956 | 08-09-2008 | 17,7 jaar | |
| 06-GRT-8 | Daihatsu | Cuore | Hatchback | € 13.145 | 30-08-2008 | 17,7 jaar | |
| 06-GRZ-3 | BMW | 3-Serie | Coupe | Onbekend | 26-08-2008 | 19,3 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 47.276 en/of een gewicht van ± 2.448 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat Ducato | € 47.400 | 600 cm | 209 cm | 2.660 kg |
| Fiat 290 | € 45.300 | 705 cm | 224 cm | 2.480 kg |
| Peugeot Boxer | € 45.600 | 582 cm | 209 cm | 2.600 kg |
| Volkswagen California | € 47.400 | 490 cm | 190 cm | 2.430 kg |
| Renault Master | € 47.700 | 606 cm | 208 cm | 2.520 kg |
| Citroën Jumper | € 46.000 | 587 cm | 205 cm | 2.550 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 48.000 | 696 cm | 199 cm | 2.640 kg |
| Ford Transit | € 51.300 | 620 cm | 207 cm | 2.680 kg |
| Toth Es Fiai Clever | € 48.600 | 618 cm | 205 cm | 2.670 kg |
| Volkswagen Crafter | € 48.100 | 674 cm | 200 cm | 2.680 kg |
| Westfalia Nugget | € 46.000 | 497 cm | 203 cm | 2.380 kg |
| Volkswagen Ventje | € 48.000 | 500 cm | 190 cm | 2.280 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 46.700 | 574 cm | 200 cm | 2.510 kg |
| Capron T135 | € 48.600 | 615 cm | 233 cm | 2.600 kg |
| Ford Transit Custom | € 44.700 | 517 cm | 203 cm | 2.260 kg |
| Pössl KW 20 | € 46.200 | 541 cm | 205 cm | 2.670 kg |
| Hymer HC 322 | € 50.400 | 600 cm | 208 cm | 2.690 kg |
| Westfalia Ford Nugget | € 46.300 | 498 cm | 203 cm | 2.430 kg |
| Capron T64 | € 46.200 | 690 cm | 233 cm | 2.630 kg |
| Volkswagen Transporter | € 47.600 | 529 cm | 190 cm | 2.290 kg |
| Capron T58 | € 45.700 | 610 cm | 233 cm | 2.580 kg |
| Capron T348 | € 47.300 | 687 cm | 233 cm | 2.630 kg |
| Pössl Roadcar 540 | € 43.000 | 541 cm | 208 cm | 2.560 kg |
| Adria Compact SP | € 47.700 | 610 cm | 212 cm | 2.620 kg |
| Capron T63 | € 45.400 | 678 cm | 233 cm | 2.660 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Opel MovanoGoogle op afbeeldingen van de Opel Movano
Google op reviews van de Opel Movano
Opel Movano Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Opel op water en stroom: Movano Hydrogen en Combo Electric maken debuut op IAA
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/opel/movano/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.