AM-89-53
OLDTIMER
Er rijden momenteel 270 Opel Blitz's rond in Nederland. Deze rode Blitz komt uit het jaar 1968 en is nu 58 jaren en 8 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 september 2023, dus sinds 2 jaren, 7 maanden en 27 dagen. Deze camper rijdt op lpg & benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Opel Blitz 300-6 kampeerwagen rijden er nog 35 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1954 en juni 1980. De nieuwwaarde van deze Opel Blitz 300-6 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 8 oktober 2009. Het voertuig was toen 41 jaren, 4 maanden en 23 dagen oud.
Bekijk ook alle Opel Blitz voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Blitz 300-6 | 1968
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Blitz 300-6 |
| Kleur | ROOD |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 59 kW (80 pk) |
| Brandstof | LPG & Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 2461cc (2,5 liter motor) |
| Type gasinstallatie | G2 gasinstallatie |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 mei 1968 |
| Leeftijd | 58 jaren en 8 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 58 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 september 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 7 maanden en 27 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 8 oktober 2009. Het voertuig was toen 41 jaren, 4 maanden en 23 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.154 kg |
| Massa rijklaar | 2.254 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.246 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 4.350 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.400 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.380 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.380 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 3.080 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 3.080 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,02 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,70 m (voor) / 1,55 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. dwarsbalk v. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2020 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| AM-89-53 | 21-12-2020 | 10:23 | periodieke controle | 21-12-2022 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2020 | |||||
| 21-12-2020 | 10:23 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| AM-89-53 | 16-03-2010 | LPG Installatie | Onbekend | Gasinstallatie tank inhoud 80 liter | G2 |
Vergeet ook niet alle Opel Blitz voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van AM-89-53 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
AM-89-53
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AM-80-53 | Volkswagen | Speedster | Cabriolet | Onbekend | 08-06-2009 | 54,9 jaar | |
| AM-81-53 | Citroën | 11 B | Sedan | Onbekend | 17-06-2009 | 72,1 jaar | |
| AM-85-53 | Mercury | Cougar | Cabriolet | Onbekend | 05-08-2009 | 56,9 jaar | |
| AM-86-53 | A.m.c. | Ambassador Convertible | Cabriolet | Onbekend | 19-08-2009 | 58,9 jaar | |
| AM-87-53 | Mercedes-Benz | E-klasse | Cabriolet | Onbekend | 11-03-2010 | 73,9 jaar | |
| AM-88-53 | Volkswagen | Buggy | Cabriolet | Onbekend | 22-09-2009 | 57,1 jaar | |
| AM-89-50 | Willys | Peter | Cabriolet | Onbekend | 08-10-2009 | 71 jaar | |
| AM-89-51 | Alfa Romeo | Junior | Coupe | Onbekend | 08-10-2009 | 55,9 jaar | |
| AM-89-53 | Opel | Blitz | Kampeerwagen | Onbekend | 08-10-2009 | 58,1 jaar | |
| AM-89-55 | Volvo | P 1800 S | Coupe | Onbekend | 09-10-2009 | 58,3 jaar | |
| AM-89-56 | Peugeot | 404 | Sedan | Onbekend | 09-10-2009 | 61,3 jaar | |
| AM-89-59 | Ford | Mustang | Hatchback | Onbekend | 09-10-2009 | 60,3 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met een gewicht van ± 2.154 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | 531 cm | 211 cm | 2.320 kg |
| Volkswagen California | 519 cm | 194 cm | 2.360 kg |
| Volkswagen Multivan | 509 cm | 190 cm | 2.340 kg |
| Mercedes-Benz Viano | 527 cm | 191 cm | 2.270 kg |
| Volkswagen Kombi | 518 cm | 194 cm | 2.300 kg |
| Mercedes-Benz Vito | 531 cm | 193 cm | 2.300 kg |
| Renault Trafic | 536 cm | 196 cm | 2.250 kg |
| Volkswagen Kampeerauto | - | - | 2.250 kg |
| Fiat Ducato | 545 cm | 223 cm | 2.370 kg |
| Ford Transit | 580 cm | 223 cm | 2.290 kg |
| Ford Transit-Nugget | 497 cm | 197 cm | 2.310 kg |
| Fiat 280 | - | 225 cm | 2.370 kg |
| Renault Master | 575 cm | 206 cm | 2.360 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | 600 cm | 206 cm | 2.350 kg |
| Mercedes-Benz T1 | 520 cm | 203 cm | 2.310 kg |
| Ford Transit Custom | 517 cm | 203 cm | 2.320 kg |
| Volkswagen Caravelle | 528 cm | 192 cm | 2.240 kg |
| Ford Transit-tourneo | 574 cm | 199 cm | 2.320 kg |
| Volkswagen Ventje | 510 cm | 190 cm | 2.280 kg |
| Fiat 290 | - | 225 cm | 2.360 kg |
| Ford Transit-euroline-nugget | 483 cm | 197 cm | 2.260 kg |
| Mercedes-Benz Marco Polo | 514 cm | 193 cm | 2.370 kg |
| Volkswagen 70X0B | 466 cm | 186 cm | 2.030 kg |
| Peugeot Boxer | 544 cm | 209 cm | 2.370 kg |
| Peugeot Kampeerauto | - | - | 2.360 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.