S-529-XL
Er rijden momenteel 3.404 Nissan Primastar's rond in Nederland. Deze witte Primastar komt uit het jaar 2012 en is nu 13 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 22 april 2023, dus sinds 3 jaren, 1 maand en 3 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Nissan Primastar kampeerwagen rijden er nog 123 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2003 en november 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 30.672 en € 56.436, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 37.124 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Primastar bedraagt € 35.161 incl. BTW en BPM, deze Nissan Primastar is daardoor € 1.963 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Nissan Primastar voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Nissan Primastar | 2012
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Nissan |
| Handelsbenaming | Primastar |
| Lengte | 4,78 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 35.161 |
| Bruto BPM | € 8.664 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 66 kW (90 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1995cc (2,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 29 juni 2012 |
| Leeftijd | 13 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 22 april 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 1 maand en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 1 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 7 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.251 kg |
| Massa rijklaar | 2.351 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 589 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.940 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.940 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.940 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.580 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.580 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,62 m (voor) / 1,63 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.2 l/100km (1 liter op 10,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.1 l/100km (1 liter op 14,1km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.9 l/100km (1 liter op 12,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 207 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 E | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*566/2011E | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| S-529-XL | 1-04-2026 | 11:40 | periodieke controle | 1-04-2027 | Nee |
| S-529-XL | 31-03-2026 | 09:09 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| S-529-XL | 18-03-2025 | 09:16 | periodieke controle | 31-03-2026 | Nee |
| S-529-XL | 28-03-2024 | 11:30 | periodieke controle | 31-03-2025 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 31-03-2026 | 09:09 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
| 31-03-2026 | 09:09 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
2024 | |||||
| 28-03-2024 | 11:30 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle Nissan Primastar voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van S-529-XL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
S-529-XL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| S-520-XL | Citroën | Jumper | Kampeerwagen | € 51.927 | 20-01-2015 | 11,4 jaar | |
| S-521-XL | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | € 42.581 | 05-08-2014 | 11,8 jaar | |
| S-522-XL | Nissan | Interstar | Kampeerwagen | € 62.674 | 13-11-2010 | 15,5 jaar | |
| S-523-XL | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | € 92.378 | 08-02-2013 | 13,3 jaar | |
| S-524-XL | Citroën | Jumper | Kampeerwagen | € 49.311 | 28-07-2022 | 8,4 jaar | |
| S-525-XL | Fiat | Ducato | Kampeerwagen | € 53.621 | 21-03-2017 | 9,2 jaar | |
| S-526-XL | Iveco | 35S12B43A39 | Kampeerwagen | Onbekend | 18-09-2007 | 18,7 jaar | |
| S-527-XL | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | € 56.690 | 02-03-2023 | 3,2 jaar | |
| S-528-XL | Volkswagen | Crafter | Kampeerwagen | € 44.211 | 08-02-2011 | 15,3 jaar | |
| S-529-XB | BMW | 3-Serie | Stationwagen | € 57.112 | 04-05-2023 | 3,1 jaar | |
| S-529-XD | Nissan | Ariya | MPV | € 54.799 | 26-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-529-XF | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 47.038 | 25-04-2023 | 5,4 jaar | |
| S-529-XG | Audi | Q4 e-tron | Stationwagen | € 60.709 | 12-05-2023 | 3 jaar | |
| S-529-XH | Kia | EV6 | MPV | € 69.060 | 04-05-2023 | 3,1 jaar | |
| S-529-XJ | Peugeot | 208 | Hatchback | € 30.500 | 27-06-2023 | 4,5 jaar | |
| S-529-XK | Kia | Niro | Stationwagen | € 47.145 | 19-05-2023 | 3 jaar | |
| S-529-XL | Nissan | Primastar | Kampeerwagen | € 35.161 | 29-06-2012 | 13,9 jaar | |
| S-529-XN | Kia | Optima | Niet geregistreerd | Onbekend | 24-04-2023 | 8 jaar | |
| S-529-XP | Citroën | E-C4 X | Sedan | € 38.754 | 28-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-529-XR | Fiat | 500 | Hatchback | € 42.430 | 28-04-2023 | 3,1 jaar | |
| S-529-XS | Toyota | RAV 4 | Stationwagen | € 46.169 | 16-10-2023 | 7,2 jaar | |
| S-529-XT | BMW | i4 | Sedan | € 85.864 | 04-05-2023 | 3,1 jaar | |
| S-529-XV | Hyundai | Ioniq 6 | Sedan | € 55.195 | 20-03-2024 | 2,2 jaar | |
| S-529-XX | Audi | A4 | Stationwagen | € 50.852 | 07-06-2023 | 7,2 jaar | |
| S-529-XZ | BMW | iX | Stationwagen | € 105.424 | 29-04-2023 | 3,1 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 37.124 en/of een afmeting van 478 x 190 cm en/of een gewicht van ± 2.251 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Transit | € 36.600 | 478 cm | 196 cm | 2.110 kg |
| Renault Trafic | € 39.600 | 485 cm | 190 cm | 2.040 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.