K-729-BB
Er rijden momenteel 3.404 Nissan Primastar's rond in Nederland. Deze grijze Primastar komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 juni 2022, dus sinds 3 jaren, 11 maanden en 16 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 6 zitplaatsen.
Van deze Nissan Primastar kampeerwagen rijden er nog 123 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2003 en november 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 30.672 en € 56.436, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 37.124 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Primastar bedraagt € 34.903 incl. BTW en BPM, deze Nissan Primastar is daardoor € 2.221 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Nissan Primastar voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Nissan Primastar | 2011
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Nissan |
| Handelsbenaming | Primastar |
| Lengte | 4,78 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 34.903 |
| Bruto BPM | € 11.825 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 84 kW (114 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1995cc (2,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 mei 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 9 juni 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 11 maanden en 16 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 11 juni 2026. Het voertuig moet over 17 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.842 kg |
| Massa rijklaar | 1.942 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 848 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.790 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.790 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.790 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.450 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.450 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.550 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.550 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,62 m (voor) / 1,63 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 8.6 l/100km (1 liter op 11,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.8 l/100km (1 liter op 14,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.4 l/100km (1 liter op 13,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 195 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| K-729-BB | 11-06-2025 | 14:57 | periodieke controle | 11-06-2026 | Nee |
| K-729-BB | 11-06-2024 | 14:25 | periodieke controle | 11-06-2025 | Ja, bekijk hier. |
| K-729-BB | 9-06-2023 | 12:06 | periodieke controle | 9-06-2024 | Ja, bekijk hier. |
| K-729-BB | 7-06-2022 | 14:32 | periodieke controle | 7-06-2023 | Ja, bekijk hier. |
| K-729-BB | 14-10-2021 | 11:39 | periodieke controle | 20-10-2022 | Nee |
| K-729-BB | 20-10-2020 | 12:00 | periodieke controle | 20-10-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 11-06-2024 | 14:25 | 259 | 5.*.29 | 2 | Stuurkogel te veel speling |
| 11-06-2024 | 14:25 | 203 | 5.*.27 | 4 | Band beschadigd |
2023 | |||||
| 9-06-2023 | 12:06 | 573 | 5.*.55 | 1 | Waarschuwingsknipperlichten werken niet (goed) |
2022 | |||||
| 7-06-2022 | 14:32 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2020 | |||||
| 20-10-2020 | 12:00 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Nissan Primastar voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van K-729-BB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
K-729-BB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K-721-BB | Peugeot | 107 | Hatchback | € 11.781 | 11-11-2020 | 14,8 jaar | |
| K-722-BB | Yamaha | 700 R | Niet geregistreerd | ? | € 11.391 | 17-02-2021 | 5,6 jaar |
| K-723-BB | Dodge | Dodge | Kampeerwagen | Onbekend | 11-11-2020 | 28,9 jaar | |
| K-724-BB | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | € 26.362 | 13-11-2019 | 9,7 jaar | |
| K-725-BB | Peugeot | Expert | Kampeerwagen | € 49.548 | 30-11-2017 | 8,5 jaar | |
| K-726-BB | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | € 41.153 | 18-06-2020 | 12,3 jaar | |
| K-727-BB | Land Rover | Defender | Kampeerwagen | Onbekend | 26-03-2002 | 39,9 jaar | |
| K-728-BB | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | Onbekend | 29-10-2009 | 16,6 jaar | |
| K-729-BB | Nissan | Primastar | Kampeerwagen | € 34.903 | 25-05-2011 | 15 jaar | |
| K-729-BD | Toyota | Aygo | Hatchback | € 14.910 | 23-11-2020 | 5,5 jaar | |
| K-729-BF | Mitsubishi | Space Star | Hatchback | € 14.819 | 20-11-2020 | 5,5 jaar | |
| K-729-BG | Mercedes-Benz | GLE | Stationwagen | € 106.935 | 04-03-2021 | 6,3 jaar | |
| K-729-BH | Seat | Mii | Hatchback | € 25.000 | 19-11-2020 | 5,5 jaar | |
| K-729-BJ | Kia | Carens | Stationwagen | € 30.477 | 13-11-2020 | 9,2 jaar | |
| K-729-BK | Ford | Grand C-Max | Stationwagen | € 26.745 | 11-12-2020 | 14,4 jaar | |
| K-729-BL | BMW | 5-Serie | Stationwagen | € 81.518 | 20-11-2020 | 5,5 jaar | |
| K-729-BN | Suzuki | Ignis | Hatchback | € 20.629 | 20-11-2020 | 5,5 jaar | |
| K-729-BP | Toyota | Yaris | Hatchback | € 27.645 | 10-12-2020 | 5,5 jaar | |
| K-729-BR | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 34.123 | 21-11-2020 | 5,5 jaar | |
| K-729-BS | Tesla | Model 3 | Sedan | € 48.080 | 11-12-2020 | 5,5 jaar | |
| K-729-BT | Tesla | Model 3 | Sedan | € 49.680 | 11-12-2020 | 5,5 jaar | |
| K-729-BX | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 34.347 | 26-11-2020 | 5,5 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 37.124 en/of een afmeting van 478 x 190 cm en/of een gewicht van ± 1.842 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Opel Vivaro | € 34.500 | 478 cm | 190 cm | 2.020 kg |
| Citroën Jumpy | € 34.100 | 484 cm | 190 cm | 1.850 kg |
| Volkswagen Transporter | € 35.700 | 485 cm | 190 cm | 1.960 kg |
| Fiat Scudo | € 38.400 | 481 cm | 188 cm | 1.870 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.