JG-979-B
Er rijden momenteel 175 Mitsubishi L400's rond in Nederland. Deze blauwe L400 komt uit het jaar 2000 en is nu 25 jaren, 7 maanden en 16 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze camper rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Mitsubishi L400 2.5 Td Pv L D.c. HT kampeerwagen rijden er nog 27 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1998 en januari 2002. De nieuwwaarde van deze Mitsubishi L400 2.5 Td Pv L D.c. HT is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Mitsubishi L400 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mitsubishi L400 2.5 Td Pv L D.c. HT | 2000
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Mitsubishi |
| Handelsbenaming | L400 2.5 Td Pv L D.c. HT |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 7.422 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 64 kW (87 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2477cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 12 oktober 2000 |
| Leeftijd | 25 jaren, 7 maanden en 16 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 25 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 17 oktober 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.870 kg |
| Massa rijklaar | 1.970 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 730 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.700 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.700 kg |
| Maximum massa samenstelling | 3.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.200 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.700 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,45 m (voor) / 1,42 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen schutbord onder motorkap |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| JG-979-B | 2-09-2024 | 11:21 | periodieke controle | 17-10-2025 | Ja, bekijk hier. |
| JG-979-B | 13-09-2023 | 14:54 | periodieke controle | 17-10-2024 | Ja, bekijk hier. |
| JG-979-B | 10-10-2022 | 13:26 | periodieke controle | 17-10-2023 | Ja, bekijk hier. |
| JG-979-B | 15-09-2021 | 10:11 | periodieke controle | 17-10-2022 | Nee |
| JG-979-B | 5-10-2020 | 14:02 | periodieke controle | 17-10-2021 | Ja, bekijk hier. |
| JG-979-B | 17-10-2019 | 15:24 | periodieke controle | 17-10-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 2-09-2024 | 11:21 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2023 | |||||
| 13-09-2023 | 14:54 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
| 13-09-2023 | 14:54 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
| 13-09-2023 | 14:54 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2022 | |||||
| 10-10-2022 | 13:26 | 037 | 5.*.3 | 4 | Roestschade hoofdbalk |
2020 | |||||
| 5-10-2020 | 14:02 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2019 | |||||
| 17-10-2019 | 15:24 | 043 | 5.*.3 | 2 | Roestschade wielkast |
| 17-10-2019 | 15:24 | 037 | 5.*.3 | 3 | Roestschade hoofdbalk |
| 17-10-2019 | 15:24 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Vergeet ook niet alle Mitsubishi L400 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van JG-979-B - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
JG-979-B
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JG-970-B | Opel | Adam | Hatchback | € 18.994 | 02-03-2016 | 12,2 jaar | |
| JG-971-B | Mercedes-Benz | C-klasse | Sedan | € 38.141 | 02-03-2016 | 16,1 jaar | |
| JG-972-B | Seat | Mii | Hatchback | € 12.420 | 06-04-2016 | 13,3 jaar | |
| JG-973-B | Renault | Scenic | Hatchback | € 31.669 | 06-04-2016 | 12,7 jaar | |
| JG-974-B | Ford | B-Max | MPV | € 27.218 | 11-03-2016 | 13,2 jaar | |
| JG-975-B | Nissan | Note | MPV | € 21.640 | 20-05-2016 | 11,3 jaar | |
| JG-976-B | Seat | Ibiza | MPV | € 14.839 | 09-04-2016 | 14,9 jaar | |
| JG-977-B | Mercedes-Benz | C-klasse | Sedan | € 49.600 | 04-03-2016 | 11,7 jaar | |
| JG-978-B | Peugeot | 107 | Hatchback | Onbekend | 12-03-2016 | 19,1 jaar | |
| JG-979-B | Mitsubishi | L400 | Kampeerwagen | Onbekend | 12-10-2000 | 25,6 jaar | |
| JG-979-D | Citroën | C4 Cactus | Hatchback | € 20.760 | 11-03-2016 | 10,2 jaar | |
| JG-979-H | Peugeot | 2008 | Stationwagen | € 20.460 | 18-03-2016 | 10,2 jaar | |
| JG-979-J | Volvo | V60 | Stationwagen | € 51.160 | 16-03-2016 | 11,2 jaar | |
| JG-979-K | Opel | Corsa | MPV | € 23.207 | 17-03-2016 | 10,2 jaar | |
| JG-979-N | Nissan | Qashqai | MPV | € 27.585 | 18-03-2016 | 15 jaar | |
| JG-979-P | Volvo | V60 | Stationwagen | € 46.530 | 18-03-2016 | 10,2 jaar | |
| JG-979-R | Nissan | Qashqai | MPV | € 34.680 | 17-03-2016 | 10,2 jaar | |
| JG-979-S | Toyota | Yaris | MPV | € 20.840 | 31-03-2016 | 11,8 jaar | |
| JG-979-T | Volkswagen | Golf Sportsvan | Stationwagen | € 29.071 | 18-03-2016 | 10,2 jaar | |
| JG-979-V | Opel | Agila | Stationwagen | Onbekend | 17-03-2016 | 17,2 jaar | |
| JG-979-X | Toyota | Prius | MPV | € 35.790 | 18-03-2016 | 10,2 jaar | |
| JG-979-Z | Ford | Fiesta | Hatchback | € 19.500 | 17-03-2016 | 13,2 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met een gewicht van ± 1.870 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | 512 cm | 190 cm | 2.060 kg |
| Volkswagen Kampeerauto | - | 221 cm | 2.040 kg |
| Mercedes-Benz Vito | 500 cm | 191 cm | 2.050 kg |
| Renault Trafic | 514 cm | 194 cm | 2.050 kg |
| Opel Vivaro | 526 cm | 196 cm | 2.050 kg |
| Ford Transit | 485 cm | 214 cm | 2.050 kg |
| Peugeot Expert | 514 cm | 192 cm | 2.050 kg |
| Volkswagen Multivan | 481 cm | 190 cm | 2.050 kg |
| Volkswagen 70X0B | 466 cm | 186 cm | 2.030 kg |
| Volkswagen 253-609 | - | 184 cm | 1.780 kg |
| Citroën Jumpy | 515 cm | 192 cm | 2.040 kg |
| Volkswagen Caravelle | 528 cm | 190 cm | 1.970 kg |
| Citroën HY | - | 201 cm | 1.870 kg |
| Volkswagen 251 | - | 188 cm | 1.770 kg |
| Volkswagen 253 | - | 183 cm | 1.700 kg |
| Volkswagen 70X02A | - | 184 cm | 2.040 kg |
| Volkswagen 70X0BL | - | 184 cm | 2.050 kg |
| Citroën 1600 | - | 202 cm | 1.700 kg |
| Mercedes-Benz L 206 D | - | 190 cm | 1.870 kg |
| Mercedes-Benz Citan | - | 187 cm | 1.870 kg |
| Volkswagen 70X0A | - | 184 cm | 1.930 kg |
| Fiat Scudo | 530 cm | 195 cm | 1.980 kg |
| Mercedes-Benz MB 100 | - | 188 cm | 2.050 kg |
| Citroën H78 HY78 | - | 202 cm | 1.700 kg |
| Hyundai H 200 | - | 182 cm | 1.990 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.