TG-982-T
Er rijden momenteel 71.050 Mercedes-Benz Vito's rond in Nederland. Deze grijze Vito komt uit het jaar 1999 en is nu 26 jaren, 10 maanden en 19 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 30 augustus 2021, dus sinds 4 jaren, 8 maanden en 27 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz Vito kampeerwagen rijden er nog 1.329 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1969 en juli 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 17.614 en € 87.106, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 47.581 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz Vito is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 25 juli 2018. Het voertuig was toen 19 jaren en 18 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz Vito | 1999
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | Vito |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 105 kW (143 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2300cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 7 juli 1999 |
| Leeftijd | 26 jaren, 10 maanden en 19 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 26 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 30 augustus 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 8 maanden en 27 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 25 juli 2018. Het voertuig was toen 19 jaren en 18 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 23 maart 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 28 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.031 kg |
| Massa rijklaar | 2.131 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 569 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.700 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.700 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.600 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.480 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.330 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,60 m (voor) / 1,63 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Onlogisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 2 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| TG-982-T | 23-03-2026 | 09:45 | periodieke controle | 23-03-2027 | Ja, bekijk hier. |
| TG-982-T | 18-03-2025 | 12:36 | periodieke controle | 23-03-2026 | Ja, bekijk hier. |
| TG-982-T | 20-03-2024 | 12:19 | periodieke controle | 23-03-2025 | Ja, bekijk hier. |
| TG-982-T | 23-03-2023 | 16:12 | periodieke controle | 23-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
| TG-982-T | 17-03-2022 | 09:46 | periodieke controle | 23-03-2023 | Ja, bekijk hier. |
| TG-982-T | 29-01-2021 | 10:45 | periodieke controle | 23-03-2022 | Ja, bekijk hier. |
| TG-982-T | 23-03-2020 | 16:46 | periodieke controle | 23-03-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 23-03-2026 | 09:45 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
2025 | |||||
| 18-03-2025 | 12:36 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 18-03-2025 | 12:36 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2024 | |||||
| 20-03-2024 | 12:19 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 20-03-2024 | 12:19 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2023 | |||||
| 23-03-2023 | 16:12 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 23-03-2023 | 16:12 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 23-03-2023 | 16:12 | 077 | 5.*.9 | 1 | Brandstoflekkage |
2022 | |||||
| 17-03-2022 | 09:46 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2021 | |||||
| 29-01-2021 | 10:45 | 178 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
2020 | |||||
| 23-03-2020 | 16:46 | RA6 | RA6 | 1 | Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
| 23-03-2020 | 16:46 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Vito voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van TG-982-T - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
TG-982-T
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TG-981-T | Toyota | Auris | MPV | € 27.494 | 03-08-2018 | 10,3 jaar | |
| TG-982-B | Mazda | CX-5 | Stationwagen | € 37.094 | 25-07-2018 | 7,8 jaar | |
| TG-982-D | Citroën | C1 | Hatchback | Onbekend | 24-07-2018 | 20,3 jaar | |
| TG-982-F | Nissan | Pulsar | MPV | € 27.855 | 20-07-2018 | 9,2 jaar | |
| TG-982-G | Citroën | C4 SpaceTourer | Stationwagen | € 35.279 | 27-07-2018 | 7,8 jaar | |
| TG-982-J | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 83.245 | 25-07-2018 | 7,8 jaar | |
| TG-982-K | Mazda | MX-5 | Cabriolet | € 41.955 | 23-07-2018 | 11,9 jaar | |
| TG-982-L | Ford | Focus | Stationwagen | € 28.727 | 20-08-2018 | 7,8 jaar | |
| TG-982-N | Audi | A1 | Hatchback | € 27.598 | 04-09-2018 | 10,3 jaar | |
| TG-982-P | Dethleffs | RT 6844 | Kampeerwagen | Onbekend | 24-07-2018 | 18 jaar | |
| TG-982-R | Lamborghini | Huracan | Coupe | € 387.854 | 27-07-2018 | 10,1 jaar | |
| TG-982-S | Mazda | CX-5 | Stationwagen | € 37.094 | 31-07-2018 | 7,8 jaar | |
| TG-982-T | Mercedes-Benz | Vito | Kampeerwagen | Onbekend | 25-07-2018 | 26,9 jaar | |
| TG-982-V | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 28.351 | 03-08-2018 | 7,8 jaar | |
| TG-982-Z | Peugeot | 2008 | Stationwagen | € 28.039 | 28-08-2018 | 7,7 jaar | |
| TG-984-T | Suzuki | Vitara | Hatchback | € 23.556 | 14-09-2018 | 9,2 jaar | |
| TG-985-T | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 42.648 | 19-12-2018 | 9,1 jaar | |
| TG-987-T | Hyundai | ix20 | Hatchback | € 25.755 | 27-07-2018 | 12,7 jaar | |
| TG-989-T | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 68.295 | 27-07-2018 | 12,6 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 47.581 en/of een gewicht van ± 2.031 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | € 46.500 | 531 cm | 191 cm | 2.210 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 44.400 | 553 cm | 199 cm | 2.220 kg |
| Ford Transit | € 44.400 | 580 cm | 198 cm | 2.170 kg |
| Volkswagen Caravelle | € 49.800 | 514 cm | 190 cm | 2.200 kg |
| Volkswagen Kombi | € 49.800 | 518 cm | 194 cm | 2.070 kg |
| Volkswagen Multivan | € 50.900 | 490 cm | 190 cm | 2.190 kg |
| Citroën Jumpy | € 44.800 | 514 cm | 192 cm | 2.100 kg |
| Toyota ProAce | € 43.900 | 514 cm | 192 cm | 2.080 kg |
| Ford Transit Custom | € 44.000 | 517 cm | 203 cm | 2.200 kg |
| Renault Trafic | € 42.900 | 536 cm | 196 cm | 2.070 kg |
| Hyundai H-1 | € 45.900 | - | 192 cm | 2.190 kg |
| Peugeot Expert | € 45.700 | 510 cm | 192 cm | 2.000 kg |
| Opel Vivaro | € 46.200 | 478 cm | - | 2.080 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz VitoGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz Vito
Google op reviews van de Mercedes-Benz Vito
Mercedes-Benz Vito Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Review Mercedes-Benz Vito 4x4 (2025): natte en besneeuwde wegen maken geen indruk
Waar komt 'Vito' in de naam Mercedes-Benz Vito vandaan?
De nieuwe Mercedes-Benz Vito: 9-persoons peoplemover
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz Vito
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/vito/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.