NJ-745-P
Er rijden momenteel 29 Giottiline Therry T32's rond in Nederland. Deze witte Therry T32 komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 1 maand en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 juni 2022, dus sinds 3 jaren, 11 maanden en 11 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Giottiline Therry T32 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (BGMT) nog 12 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2010 en augustus 2011. De nieuwwaarde ligt tussen de € 36.673 en € 42.808, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 38.075 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Giottiline Therry T32 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 11 maart 2017. Het voertuig was toen 5 jaren, 10 maanden en 23 dagen oud.
Bekijk ook alle Giottiline Therry T32 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Giottiline Therry T32 | 2011
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Giottiline |
| Handelsbenaming | Therry T32 |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 152 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 10.244 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Continue vermogen | 96 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AE0481N |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 april 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 1 maand en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 juni 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 11 maanden en 11 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 11 maart 2017. Het voertuig was toen 5 jaren, 10 maanden en 23 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 31 mei 2027. Het voertuig moet over 1 jaar en 5 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.720 kg |
| Massa rijklaar | 2.820 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 480 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.300 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,80 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,98 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type GLF2 | |
| Variant BGMT | |
| Uitvoering 0321B | |
| Typegoedkeuringsnummer e50*2001/116*0011*08 | |
| Plaats chassisnummer r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| NJ-745-P | 31-03-2026 | 10:04 | periodieke controle | 31-05-2027 | Nee |
| NJ-745-P | 22-05-2025 | 12:29 | periodieke controle | 31-05-2026 | Nee |
| NJ-745-P | 8-05-2024 | 08:42 | periodieke controle | 31-05-2025 | Nee |
| NJ-745-P | 17-05-2023 | 13:52 | periodieke controle | 31-05-2024 | Nee |
| NJ-745-P | 31-05-2022 | 09:35 | periodieke controle | 31-05-2023 | Nee |
| NJ-745-P | 5-05-2021 | 10:32 | periodieke controle | 13-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
| NJ-745-P | 18-03-2020 | 08:58 | periodieke controle | 13-05-2021 | Nee |
| NJ-745-P | 13-05-2019 | 13:30 | periodieke controle | 13-05-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2021 | |||||
| 5-05-2021 | 10:32 | 145 | 5.*.12 | 1 | Accu ondeugdelijk bevestigd |
| 5-05-2021 | 10:32 | 210 | 5.*.27 | 2 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
Vergeet ook niet alle Giottiline Therry T32 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van NJ-745-P - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
NJ-745-P
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NJ-740-P | Peugeot | Expert | Kampeerwagen | Onbekend | 09-06-2008 | 18 jaar | |
| NJ-741-P | Peugeot | 206 | Hatchback | € 10.544 | 29-08-2017 | 15,5 jaar | |
| NJ-742-P | Peugeot | 2008 | Stationwagen | € 20.981 | 11-02-2017 | 12,5 jaar | |
| NJ-744-P | Volvo | V40 | MPV | € 43.839 | 16-02-2017 | 10,3 jaar | |
| NJ-745-B | Kia | Sportage | MPV | € 27.995 | 13-04-2017 | 12,8 jaar | |
| NJ-745-D | Tesla | Model X | Hatchback | € 170.450 | 03-02-2017 | 9,3 jaar | |
| NJ-745-F | BMW | 3-Serie | Stationwagen | Onbekend | 08-02-2017 | 17,2 jaar | |
| NJ-745-G | Mini | John Cooper Works | Cabriolet | € 56.214 | 08-02-2017 | 9,3 jaar | |
| NJ-745-H | Citroën | C1 | Hatchback | € 15.360 | 27-02-2017 | 9,2 jaar | |
| NJ-745-J | Hyundai | i30 | Hatchback | € 25.410 | 10-02-2017 | 9,3 jaar | |
| NJ-745-K | Nissan | Qashqai | MPV | € 29.041 | 02-03-2017 | 9,2 jaar | |
| NJ-745-N | Renault | Twingo | Hatchback | € 12.195 | 10-02-2017 | 9,3 jaar | |
| NJ-745-P | Giottiline | Therry T32 | Kampeerwagen | Onbekend | 11-03-2017 | 15,1 jaar | |
| NJ-745-R | Carthago | Malibu Van 640 LE | Kampeerwagen | € 74.000 | 14-02-2017 | 9,3 jaar | |
| NJ-745-S | Ford | Ka | MPV | € 11.900 | 17-03-2017 | 16,3 jaar | |
| NJ-745-T | Opel | Karl | Hatchback | € 10.603 | 17-02-2017 | 9,3 jaar | |
| NJ-745-V | Toyota | Aygo | Hatchback | € 12.945 | 16-02-2017 | 9,3 jaar | |
| NJ-745-X | Renault | Megane | Stationwagen | € 24.885 | 14-06-2017 | 14,5 jaar | |
| NJ-747-P | Volkswagen | Touran | Stationwagen | € 40.373 | 08-02-2017 | 12,4 jaar | |
| NJ-749-P | Volvo | V60 | Stationwagen | € 45.793 | 11-02-2017 | 11,8 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 38.075 en/of een gewicht van ± 2.720 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat 230 | € 34.500 | 711 cm | 229 cm | 2.910 kg |
| MC Louis P700 | € 39.900 | 738 cm | 235 cm | 2.890 kg |
| Knaus R11 | € 39.100 | 686 cm | 220 cm | 2.820 kg |
| Adria Matrix M 670 SC | € 38.500 | 750 cm | 234 cm | 2.930 kg |
| Knaus R06 | € 34.300 | 665 cm | 230 cm | 2.920 kg |
| Citroën Jumper | € 39.500 | 620 cm | 212 cm | 2.540 kg |
| Adria Coral S 690 SC | € 40.900 | 740 cm | 231 cm | 2.860 kg |
| MC Louis M700 | € 39.900 | 723 cm | 235 cm | 2.950 kg |
| Chausson Welcome | € 35.400 | 718 cm | 230 cm | 2.960 kg |
| Hymer B 514 SL | € 36.000 | 660 cm | 235 cm | 2.920 kg |
| Hobby T 500 Gfsc | € 36.100 | 605 cm | 212 cm | 2.740 kg |
| Chausson 718 XLB | € 41.800 | 747 cm | 231 cm | 2.950 kg |
| Dethleffs T 5841 | € 38.900 | 638 cm | 233 cm | 2.770 kg |
| Elnagh P 200 | € 39.900 | 724 cm | 235 cm | 2.960 kg |
| Hymer T 674 SL | € 35.800 | 720 cm | 235 cm | 2.980 kg |
| Mobilvetta P 600 | € 39.900 | 725 cm | 232 cm | 2.800 kg |
| Rapido 696F | € 41.200 | 748 cm | 235 cm | 2.960 kg |
| Hobby 500 | € 39.300 | 695 cm | 224 cm | 2.930 kg |
| Challenger 398 XLB | € 40.100 | 747 cm | 230 cm | 2.950 kg |
| Capron T66 | € 39.000 | 693 cm | 233 cm | 2.700 kg |
| Knaus R16 | € 39.800 | 708 cm | 230 cm | 2.900 kg |
| Dethleffs T 6501 B | € 39.600 | - | 233 cm | 2.850 kg |
| Knaus R22 | € 39.400 | 694 cm | 230 cm | 2.990 kg |
| Adria Matrix M 670 DC | € 38.900 | 750 cm | 238 cm | 2.950 kg |
| Dethleffs KW 009 | € 38.800 | 600 cm | 205 cm | 2.770 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.