JL-927-L
Er rijden momenteel 6.038 Fiat Scudo's rond in Nederland. Deze gele Scudo komt uit het jaar 1998 en is nu 28 jaren en 2 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 februari 2026, dus sinds 3 maanden en 9 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Fiat Scudo 1.9 D kampeerwagen rijden er nog 210 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1996 en september 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 29.497 en € 59.801, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 36.876 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Fiat Scudo 1.9 D is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Fiat Scudo voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Fiat Scudo 1.9 D | 1998
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Fiat |
| Handelsbenaming | Scudo 1.9 D |
| Kleur | GEEL |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 51 kW (69 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1905cc (1,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 maart 1998 |
| Leeftijd | 28 jaren en 2 maanden |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 28 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 16 februari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 maanden en 9 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 22 juli 2026. Het voertuig moet over 1 maand en 28 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.670 kg |
| Massa rijklaar | 1.770 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 420 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.190 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.190 kg |
| Maximum massa samenstelling | 3.290 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.225 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.230 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,82 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,54 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. op randprofiel onder motorkap |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Onlogisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 2 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| JL-927-L | 16-06-2025 | 13:37 | periodieke controle | 22-07-2026 | Ja, bekijk hier. |
| JL-927-L | 22-07-2024 | 16:21 | periodieke controle | 22-07-2025 | Ja, bekijk hier. |
| JL-927-L | 11-10-2023 | 16:38 | periodieke controle | 11-10-2024 | Nee |
| JL-927-L | 30-09-2021 | 14:02 | periodieke controle | 29-10-2022 | Ja, bekijk hier. |
| JL-927-L | 29-10-2020 | 10:41 | periodieke controle | 29-10-2021 | Ja, bekijk hier. |
| JL-927-L | 23-10-2019 | 13:29 | periodieke controle | 23-10-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 16-06-2025 | 13:37 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 16-06-2025 | 13:37 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 16-06-2025 | 13:37 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2024 | |||||
| 22-07-2024 | 16:21 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
2021 | |||||
| 30-09-2021 | 14:02 | AC3 | AC3 | 1 | Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
2020 | |||||
| 29-10-2020 | 10:41 | AC3 | AC3 | 1 | Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| 29-10-2020 | 10:41 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Vergeet ook niet alle Fiat Scudo voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van JL-927-L - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
JL-927-L
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JL-920-L | Volkswagen | Touran | MPV | € 42.345 | 28-04-2016 | 10,3 jaar | |
| JL-921-L | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 31.192 | 21-04-2016 | 11,3 jaar | |
| JL-922-L | Suzuki | Swift | Hatchback | Onbekend | 29-04-2016 | 19,9 jaar | |
| JL-923-L | BMW | 3-Serie | Sedan | Onbekend | 26-04-2016 | 20,3 jaar | |
| JL-924-L | Opel | Astra | Hatchback | € 26.030 | 28-04-2016 | 17,2 jaar | |
| JL-926-L | Audi | A3 | Hatchback | € 52.277 | 29-04-2016 | 10,4 jaar | |
| JL-927-B | Toyota | Yaris | MPV | € 18.090 | 22-04-2016 | 10,1 jaar | |
| JL-927-F | Alfa Romeo | MiTo | MPV | € 22.460 | 20-04-2016 | 10,1 jaar | |
| JL-927-G | Opel | Astra | Stationwagen | € 28.329 | 24-09-2016 | 11,7 jaar | |
| JL-927-H | Mazda | 6 | Stationwagen | € 45.515 | 28-04-2016 | 10,1 jaar | |
| JL-927-J | Toyota | Yaris | MPV | € 24.185 | 20-04-2016 | 10,1 jaar | |
| JL-927-K | Peugeot | 208 | Hatchback | € 16.590 | 25-04-2016 | 10,1 jaar | |
| JL-927-L | Fiat | Scudo | Kampeerwagen | Onbekend | 25-03-1998 | 28,2 jaar | |
| JL-927-N | Peugeot | 208 | Hatchback | € 18.790 | 26-04-2016 | 10,1 jaar | |
| JL-927-P | Opel | Corsa | Hatchback | Onbekend | 19-08-2016 | 16,5 jaar | |
| JL-927-S | Mini | John Cooper Works | Cabriolet | € 57.433 | 19-05-2016 | 10 jaar | |
| JL-927-T | Karmann Mobil | Davis 620 | Kampeerwagen | Onbekend | 23-05-2016 | 11 jaar | |
| JL-927-V | Volkswagen | Passat | Sedan | € 54.358 | 06-05-2016 | 10,1 jaar | |
| JL-927-Z | Mitsubishi | Colt | Hatchback | € 12.484 | 07-06-2016 | 15,6 jaar | |
| JL-928-L | Dacia | Lodgy | Stationwagen | € 19.375 | 02-11-2016 | 10,6 jaar | |
| JL-929-L | Hymer | MLT 580 | Kampeerwagen | Onbekend | 29-04-2016 | 11,1 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 36.876 en/of een gewicht van ± 1.670 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Peugeot Expert | € 37.300 | 490 cm | 192 cm | 1.810 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.