1-KVN-99
Er rijden momenteel 253 Fiat Hymer's rond in Nederland. Deze witte Hymer komt uit het jaar 2000 en is nu 26 jaren en 1 maand oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 29 november 2024, dus sinds 1 jaar, 5 maanden en 27 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Fiat Hymer B 644 kampeerwagen rijden er nog 252 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 1985 en april 2007. De nieuwwaarde van deze Fiat Hymer B 644 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 16 oktober 2013. Het voertuig was toen 13 jaren, 5 maanden en 22 dagen oud.
Bekijk ook alle Fiat Hymer voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Fiat Hymer B 644 | 2000
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Fiat |
| Handelsbenaming | Hymer B 644 |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 8.194 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 90 kW (122 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2800cc (2,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 april 2000 |
| Leeftijd | 26 jaren en 1 maand |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 26 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 29 november 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 5 maanden en 27 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 16 oktober 2013. Het voertuig was toen 13 jaren, 5 maanden en 22 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 16 september 2026. Het voertuig moet over 3 maanden en 24 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 3.026 kg |
| Massa rijklaar | 3.126 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 374 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 4.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.300 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 230 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 1-KVN-99 | 16-09-2025 | 15:34 | periodieke controle | 16-09-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 1-KVN-99 | 9-09-2024 | 16:33 | periodieke controle | 9-09-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 1-KVN-99 | 21-07-2023 | 13:37 | periodieke controle | 31-08-2024 | Nee |
| 1-KVN-99 | 12-07-2022 | 09:38 | periodieke controle | 31-08-2023 | Nee |
| 1-KVN-99 | 31-08-2021 | 11:30 | periodieke controle | 31-08-2022 | Nee |
| 1-KVN-99 | 7-10-2020 | 09:21 | periodieke controle | 1-11-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 1-KVN-99 | 18-09-2019 | 09:12 | periodieke controle | 1-11-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 16-09-2025 | 15:34 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
2024 | |||||
| 9-09-2024 | 16:33 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 9-09-2024 | 16:33 | 572 | 5.*.55 | 1 | Zijrichtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
2020 | |||||
| 7-10-2020 | 09:21 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Fiat Hymer voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 1-KVN-99 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
1-KVN-99
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1-KVB-99 | Toyota | Auris | MPV | € 29.420 | 29-07-2013 | 12,8 jaar | |
| 1-KVD-99 | Toyota | Yaris | MPV | € 13.821 | 31-01-2014 | 14,2 jaar | |
| 1-KVF-99 | Toyota | Auris | MPV | € 26.185 | 22-07-2013 | 12,9 jaar | |
| 1-KVG-99 | Mini | Mini | Stationwagen | € 57.196 | 29-07-2013 | 12,8 jaar | |
| 1-KVJ-99 | Suzuki | Swift | Hatchback | € 15.499 | 26-07-2013 | 12,8 jaar | |
| 1-KVN-90 | Fiat | Challenger 191 | Kampeerwagen | Onbekend | 26-07-2013 | 25 jaar | |
| 1-KVN-91 | Mercedes-Benz | C-klasse | Sedan | Onbekend | 22-07-2013 | 24 jaar | |
| 1-KVN-94 | Sea | P200 | Kampeerwagen | Onbekend | 30-07-2013 | 18,5 jaar | |
| 1-KVN-96 | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | € 28.933 | 01-08-2013 | 14,1 jaar | |
| 1-KVN-97 | Mercedes-Benz | B-klasse | Stationwagen | € 41.920 | 03-08-2013 | 13,8 jaar | |
| 1-KVN-98 | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 15.553 | 22-07-2013 | 15,1 jaar | |
| 1-KVN-99 | Fiat | Hymer | Kampeerwagen | Onbekend | 16-10-2013 | 26,1 jaar | |
| 1-KVP-99 | Toyota | Aygo | Hatchback | € 9.845 | 01-08-2013 | 12,8 jaar | |
| 1-KVR-99 | Fiat | 500L | MPV | € 24.845 | 31-07-2013 | 12,8 jaar | |
| 1-KVV-99 | Dacia | Sandero | Hatchback | € 15.229 | 31-07-2013 | 12,8 jaar | |
| 1-KVX-99 | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 38.382 | 27-07-2013 | 12,8 jaar | |
| 1-KVZ-99 | Citroën | DS3 | Hatchback | € 21.400 | 30-07-2013 | 12,8 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met een gewicht van ± 3.026 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | 735 cm | 230 cm | 3.290 kg |
| Adria TIK | 724 cm | 229 cm | 3.120 kg |
| Knaus R16 | 709 cm | 232 cm | 2.910 kg |
| Knaus R07 | 605 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Pössl KW 18 | 636 cm | 205 cm | 2.910 kg |
| Adria Twin 640 SLB | 640 cm | 212 cm | 2.840 kg |
| Mercedes-Benz T2 | 708 cm | 233 cm | 3.280 kg |
| Pössl KW 9 | 600 cm | 205 cm | 2.780 kg |
| Knaus R06 | 690 cm | 230 cm | 2.960 kg |
| Adria Coral S 670 SL | 750 cm | 234 cm | 2.920 kg |
| Knaus R22 | 722 cm | 234 cm | 3.000 kg |
| Adria Matrix M 670 SL | 738 cm | 237 cm | 2.920 kg |
| Hymer B580MC | 700 cm | 228 cm | 2.840 kg |
| Hymer B600MC | 720 cm | 228 cm | 2.940 kg |
| Hymer Grand Canyon | 697 cm | 207 cm | 3.130 kg |
| Hymer B680MC | 740 cm | 228 cm | 2.970 kg |
| Carthago Malibu Van 640 LE | 636 cm | 210 cm | 2.850 kg |
| Bürstner BT6905 | 699 cm | 230 cm | 2.810 kg |
| Adria Twin 640 SGX | 636 cm | 212 cm | 2.900 kg |
| Benimar Tessoro | 744 cm | 232 cm | 3.020 kg |
| Adria Matrix M 670 SC | 750 cm | 238 cm | 2.950 kg |
| Rapido S6 | 749 cm | 235 cm | 3.000 kg |
| Capron T68 | 743 cm | 233 cm | 2.840 kg |
| Volkswagen Crafter | 670 cm | 204 cm | 3.090 kg |
| Hymer B 674 SL | 741 cm | 235 cm | 3.280 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.