76-BX-TK
Er rijden momenteel 224 Fiat Eg-df 002's rond in Nederland. Deze Eg-df 002 komt uit het jaar 2004 en is nu 22 jaren, 1 maand en 21 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 juni 2006, dus sinds 19 jaren, 11 maanden en 9 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Fiat Eg/df 002 kampeerwagen rijden er nog 224 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2002 en december 2007. De nieuwwaarde van deze Fiat Eg/df 002 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 24 april 2006. Het voertuig was toen 2 jaren en 19 dagen oud.
Bekijk ook alle Fiat Eg-df 002 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Fiat Eg/df 002 | 2004
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Fiat |
| Handelsbenaming | Eg/df 002 |
| Breedte | 2,30 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 10.010 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 81 kW (110 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2286cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 5 april 2004 |
| Leeftijd | 22 jaren, 1 maand en 21 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 17 juni 2006 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 jaren, 11 maanden en 9 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 24 april 2006. Het voertuig was toen 2 jaren en 19 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 6 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 11 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.600 kg |
| Massa rijklaar | 2.700 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 700 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.400 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.400 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,75 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. voorwielscherm by voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 76-BX-TK | 16-04-2026 | 14:30 | periodieke controle | 6-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 76-BX-TK | 17-04-2025 | 14:12 | periodieke controle | 6-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 76-BX-TK | 22-04-2024 | 10:34 | periodieke controle | 6-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 76-BX-TK | 17-04-2023 | 15:17 | periodieke controle | 6-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 76-BX-TK | 25-04-2022 | 12:24 | periodieke controle | 6-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 76-BX-TK | 14-04-2021 | 11:14 | periodieke controle | 6-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 76-BX-TK | 16-04-2020 | 12:06 | periodieke controle | 6-05-2021 | Nee |
| 76-BX-TK | 8-04-2019 | 16:06 | periodieke controle | 6-05-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 16-04-2026 | 14:30 | 475 | 5.*.55 | 2 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2025 | |||||
| 17-04-2025 | 14:12 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 17-04-2025 | 14:12 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
2024 | |||||
| 22-04-2024 | 10:34 | 588 | 5.*.51 | 1 | (Zij-)markeringslicht niet volgens voorschriften |
2023 | |||||
| 17-04-2023 | 15:17 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
2022 | |||||
| 25-04-2022 | 12:24 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| 25-04-2022 | 12:24 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
2021 | |||||
| 14-04-2021 | 11:14 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 14-04-2021 | 11:14 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
Vergeet ook niet alle Fiat Eg-df 002 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 76-BX-TK - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
76-BX-TK
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 76-BX-TD | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | ? | € 27.711 | 25-04-2006 | 20,1 jaar |
| 76-BX-TH | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 27-04-2006 | 20,1 jaar |
| 76-BX-TJ | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 26-04-2006 | 20,1 jaar |
| 76-BX-TK | Fiat | Eg-df 002 | Kampeerwagen | ? | Onbekend | 24-04-2006 | 22,2 jaar |
| 76-BX-TN | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | ? | € 26.670 | 27-04-2006 | 20,1 jaar |
| 76-BX-TP | Ssangyong | Rexton | Gesloten opbouw | ? | € 48.249 | 01-05-2006 | 20,1 jaar |
| 76-BX-TV | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 05-05-2006 | 21,2 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met breedte van 230 cm een gewicht van ± 2.600 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Weinsberg R57 | 676 cm | 221 cm | 2.680 kg |
| Knaus R16 | 709 cm | 232 cm | 2.830 kg |
| Knaus R11 | 695 cm | 220 cm | 2.800 kg |
| Peugeot 280 L | - | 222 cm | 2.430 kg |
| Peugeot 290 | 668 cm | 230 cm | 2.510 kg |
| Bürstner Teilintegriert | 662 cm | 229 cm | 2.800 kg |
| Hymer B580MC | 700 cm | 228 cm | 2.840 kg |
| Weinsberg R58 | 715 cm | 231 cm | 2.740 kg |
| Bürstner BT6905 | 699 cm | 230 cm | 2.810 kg |
| Adria Compact DL | 699 cm | 220 cm | 2.710 kg |
| Capron T337 | 693 cm | 233 cm | 2.720 kg |
| Capron T66 | 693 cm | 233 cm | 2.710 kg |
| Capron T68 | 743 cm | 233 cm | 2.840 kg |
| Adria TIK | 724 cm | 223 cm | 2.840 kg |
| Capron T447 | 743 cm | 233 cm | 2.850 kg |
| Dethleffs Trend T 7057 | 741 cm | 233 cm | 2.850 kg |
| Capron T67 | 739 cm | 233 cm | 2.730 kg |
| Capron T448 | 740 cm | 233 cm | 2.810 kg |
| Bürstner BT7263 | 715 cm | 230 cm | 2.860 kg |
| Knaus R05 | 704 cm | 232 cm | 2.850 kg |
| Capron T58 | 623 cm | 233 cm | 2.610 kg |
| Capron T135 | 623 cm | 233 cm | 2.640 kg |
| Bürstner BUT620 | 660 cm | 220 cm | 2.840 kg |
| Hymer MLT 580 | 698 cm | 223 cm | 2.850 kg |
| Capron T338 | 696 cm | 232 cm | 2.760 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.