76-VGL-5
Er rijden momenteel 24 Fiat Eg-DF002's rond in Nederland. Deze Eg-DF002 komt uit het jaar 2005 en is nu 21 jaren, 1 maand en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 december 2007, dus sinds 18 jaren, 5 maanden en 11 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Fiat Eg/df002 kampeerwagen rijden er nog 24 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2002 en mei 2007. De nieuwwaarde van deze Fiat Eg/df002 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 14 december 2007. Het voertuig was toen 2 jaren, 7 maanden en 24 dagen oud.
Bekijk ook alle Fiat Eg-DF002 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Fiat Eg/df002 | 2005
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Fiat |
| Handelsbenaming | Eg/df002 |
| Breedte | 2,26 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 10.226 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 94 kW (128 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2800cc (2,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 april 2005 |
| Leeftijd | 21 jaren, 1 maand en 4 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 14 december 2007 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 jaren, 5 maanden en 11 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 14 december 2007. Het voertuig was toen 2 jaren, 7 maanden en 24 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 3 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 9 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.580 kg |
| Massa rijklaar | 2.680 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 815 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.495 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.495 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.200 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,52 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,73 m (voor) / 1,86 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. voorwielscherm by voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 76-VGL-5 | 9-03-2026 | 09:11 | periodieke controle | 3-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 76-VGL-5 | 27-03-2025 | 12:13 | periodieke controle | 3-05-2026 | Nee |
| 76-VGL-5 | 3-05-2024 | 11:39 | periodieke controle | 3-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 76-VGL-5 | 1-05-2023 | 11:31 | periodieke controle | 1-05-2024 | Nee |
| 76-VGL-5 | 17-04-2023 | 09:17 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 76-VGL-5 | 3-03-2022 | 14:17 | periodieke controle | 24-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 76-VGL-5 | 1-04-2021 | 10:44 | periodieke controle | 24-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 76-VGL-5 | 10-03-2020 | 10:40 | periodieke controle | 24-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 76-VGL-5 | 1-04-2019 | 15:59 | periodieke controle | 24-04-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 9-03-2026 | 09:11 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2024 | |||||
| 3-05-2024 | 11:39 | 035 | 5.*.3 | 2 | Roestschade dorpel |
2023 | |||||
| 17-04-2023 | 09:17 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 17-04-2023 | 09:17 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 17-04-2023 | 09:17 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 17-04-2023 | 09:17 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 17-04-2023 | 09:17 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
2022 | |||||
| 3-03-2022 | 14:17 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 3-03-2022 | 14:17 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2021 | |||||
| 1-04-2021 | 10:44 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 1-04-2021 | 10:44 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2020 | |||||
| 10-03-2020 | 10:40 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 10-03-2020 | 10:40 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 10-03-2020 | 10:40 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
2019 | |||||
| 1-04-2019 | 15:59 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 1-04-2019 | 15:59 | 314 | 5.*.31 | 1 | Rem- of parkeerremkabel / buitenkabel ondeugdelijk |
| 1-04-2019 | 15:59 | 576 | 5.*.53 | 2 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 1-04-2019 | 15:59 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
Vergeet ook niet alle Fiat Eg-DF002 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 76-VGL-5 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
76-VGL-5
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 76-VGG-5 | Fiat | Scudo | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 24-04-2007 | 19,1 jaar |
| 76-VGK-5 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | ? | € 20.097 | 11-06-2007 | 19 jaar |
| 76-VGL-4 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 07-05-2007 | 19,1 jaar |
| 76-VGL-5 | Fiat | Eg-DF002 | Kampeerwagen | ? | Onbekend | 14-12-2007 | 21,1 jaar |
| 76-VGL-7 | Fiat | Adria | Kampeerwagen | ? | Onbekend | 02-05-2007 | 20,1 jaar |
| 76-VGS-5 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 04-06-2007 | 19 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met breedte van 226 cm een gewicht van ± 2.580 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Weinsberg R57 | 676 cm | 221 cm | 2.680 kg |
| Knaus R11 | 695 cm | 220 cm | 2.810 kg |
| Knaus R16 | 709 cm | 232 cm | 2.830 kg |
| Peugeot 280 L | - | 222 cm | 2.430 kg |
| Adria Compact DL | 699 cm | 220 cm | 2.710 kg |
| Peugeot 290 | 668 cm | 230 cm | 2.510 kg |
| Bürstner Teilintegriert | 662 cm | 229 cm | 2.800 kg |
| Weinsberg R58 | 715 cm | 231 cm | 2.740 kg |
| Bürstner BT6905 | 699 cm | 230 cm | 2.810 kg |
| Capron T337 | 693 cm | 233 cm | 2.720 kg |
| Capron T66 | 693 cm | 233 cm | 2.710 kg |
| Capron T68 | 743 cm | 233 cm | 2.840 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | 647 cm | 224 cm | 2.780 kg |
| Hymer B580MC | 700 cm | 228 cm | 2.840 kg |
| Capron T447 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Capron T67 | 739 cm | 233 cm | 2.730 kg |
| Capron T448 | 740 cm | 233 cm | 2.810 kg |
| Dethleffs Trend T 7057 | 741 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Capron T58 | 623 cm | 233 cm | 2.610 kg |
| Capron T135 | 623 cm | 233 cm | 2.640 kg |
| Bürstner BUT620 | 660 cm | 220 cm | 2.840 kg |
| Knaus R05 | 704 cm | 232 cm | 2.740 kg |
| Capron T338 | 696 cm | 232 cm | 2.760 kg |
| Bürstner BT6202 | 660 cm | 220 cm | 2.660 kg |
| LMC V646 | 685 cm | 222 cm | 2.720 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.