33-XDN-3
Er rijden momenteel 34 Dethleffs T 6810's rond in Nederland. Deze grijze T 6810 komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 september 2015, dus sinds 10 jaren, 8 maanden en 15 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Dethleffs T 6810 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (FTM9FF) nog 3 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2012 en februari 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 83.907 en € 87.010, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 85.459 uitkomt. De nieuwwaarde van deze T 6810 bedraagt € 83.907 incl. BTW en BPM, deze Dethleffs T 6810 is daardoor € 1.552 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Dethleffs T 6810 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Dethleffs T 6810 | 2012
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Dethleffs |
| Handelsbenaming | T 6810 |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 83.907 |
| Bruto BPM | € 12.001 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 130 kW (177 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2999cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 mei 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 september 2015 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 jaren, 8 maanden en 15 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 14 augustus 2026. Het voertuig moet over 2 maanden en 20 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.910 kg |
| Massa rijklaar | 3.010 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.240 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 4.250 kg |
| Technische max massa voertuig | 4.250 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.400 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.400 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,89 m (voor) / 2,00 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant FTM9FF | |
| Uitvoering N0PP100ADAC105 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0416*10 | |
| Plaats chassisnummer r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008I | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 33-XDN-3 | 31-07-2025 | 08:53 | periodieke controle | 14-08-2026 | Nee |
| 33-XDN-3 | 14-06-2024 | 09:20 | periodieke controle | 14-08-2025 | Nee |
| 33-XDN-3 | 4-08-2023 | 11:05 | periodieke controle | 14-08-2024 | Nee |
| 33-XDN-3 | 8-07-2022 | 08:48 | periodieke controle | 14-08-2023 | Nee |
| 33-XDN-3 | 12-07-2021 | 15:40 | periodieke controle | 14-08-2022 | Nee |
| 33-XDN-3 | 22-07-2020 | 09:24 | periodieke controle | 14-08-2021 | Nee |
| 33-XDN-3 | 11-07-2019 | 10:23 | periodieke controle | 14-08-2020 | Nee |
Vergeet ook niet alle Dethleffs T 6810 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 33-XDN-3 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
33-XDN-3
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 33-XDB-3 | Mini | Mini | Stationwagen | € 31.543 | 16-05-2012 | 14 jaar | |
| 33-XDG-3 | Suzuki | Splash | Stationwagen | € 10.199 | 22-05-2012 | 14 jaar | |
| 33-XDH-3 | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 15.730 | 25-05-2012 | 14 jaar | |
| 33-XDJ-3 | Renault | Megane | Stationwagen | € 31.655 | 31-05-2012 | 14 jaar | |
| 33-XDK-3 | Toyota | Yaris | MPV | € 14.195 | 09-06-2012 | 14 jaar | |
| 33-XDN-1 | Citroën | C1 | Hatchback | € 10.285 | 24-05-2012 | 14 jaar | |
| 33-XDN-3 | Dethleffs | T 6810 | Kampeerwagen | € 83.907 | 23-05-2012 | 14 jaar | |
| 33-XDN-4 | Volvo | V70 | Stationwagen | € 45.411 | 22-05-2012 | 14 jaar | |
| 33-XDN-5 | BMW | 3-Serie | Sedan | € 48.905 | 24-05-2012 | 14 jaar | |
| 33-XDN-7 | Ford | Fiesta | Hatchback | € 19.290 | 23-05-2012 | 14 jaar | |
| 33-XDN-9 | Toyota | Auris | MPV | € 22.740 | 24-05-2012 | 14 jaar | |
| 33-XDP-3 | Kia | Rio | MPV | € 17.585 | 24-05-2012 | 14 jaar | |
| 33-XDS-3 | Toyota | Yaris | MPV | € 13.900 | 01-06-2012 | 14 jaar | |
| 33-XDT-3 | Renault | Twingo | Hatchback | € 9.885 | 31-05-2012 | 14 jaar | |
| 33-XDV-3 | Hyundai | ix35 | MPV | € 26.340 | 24-05-2012 | 14 jaar | |
| 33-XDX-3 | Chevrolet | Spark | Hatchback | € 11.495 | 29-05-2012 | 14 jaar | |
| 33-XDZ-3 | Ford | Fiesta | Hatchback | € 16.195 | 29-05-2012 | 14,8 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 85.459 en/of een gewicht van ± 2.910 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Hymer B580MC | € 85.500 | 700 cm | 228 cm | 2.840 kg |
| Knaus R09 | € 88.100 | 704 cm | 220 cm | 2.940 kg |
| Adria Twin 640 SLB | € 81.900 | 636 cm | 205 cm | 2.830 kg |
| Pössl Summit 640 | € 84.400 | 636 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Hymer T 588 SL | € 81.700 | 729 cm | 235 cm | 2.930 kg |
| Hymer MLT 580 | € 82.300 | 694 cm | 222 cm | 2.850 kg |
| Knaus R06 | € 87.900 | 690 cm | 220 cm | 2.850 kg |
| Pössl Summit 600 | € 87.500 | 600 cm | 205 cm | 2.700 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 89.700 | 604 cm | 202 cm | 3.080 kg |
| Knaus R19 | € 85.400 | 607 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Adria Matrix 670 SL | € 86.900 | 747 cm | 238 cm | 2.950 kg |
| Adria Coral 600 SL | € 84.800 | 699 cm | 238 cm | 2.800 kg |
| Knaus R07 | € 83.700 | 595 cm | 205 cm | 2.770 kg |
| Knaus R05 | € 80.400 | 704 cm | 232 cm | 2.730 kg |
| Mercedes-Benz EQV | € 87.800 | 515 cm | 193 cm | 2.830 kg |
| Hymer B 588 | € 92.000 | 729 cm | 235 cm | 3.080 kg |
| Weinsberg R53 | € 78.800 | 698 cm | 230 cm | 2.850 kg |
| Carthago C-compactline I 143 | € 92.100 | 695 cm | 219 cm | 2.870 kg |
| Capron T338 | € 88.700 | 695 cm | 232 cm | 2.760 kg |
| Carthago Malibu Van 640 LE | € 77.900 | 636 cm | 210 cm | 2.850 kg |
| Hymer MLT 570 | € 83.700 | 673 cm | 222 cm | 2.820 kg |
| Hymer Free S 600 | € 90.600 | 593 cm | 202 cm | 2.660 kg |
| Carthago C-tourer T 143 LE | € 83.700 | 706 cm | 234 cm | 2.960 kg |
| Capron T447 | € 87.200 | 743 cm | 233 cm | 2.850 kg |
| Hymer B690MC | € 87.000 | 740 cm | 228 cm | 3.020 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.