JH-664-G
Er rijden momenteel 162 Dethleffs Magic Edition Bm T 001's rond in Nederland. Deze zwarte Magic Edition Bm T 001 komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 1 maand en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 april 2016, dus sinds 10 jaren, 1 maand en 12 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Dethleffs Magic Edition Bm T 001 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (FTM2FE) nog 9 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2009 en mei 2011. De nieuwwaarde ligt tussen de € 46.146 en € 76.690, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 66.142 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Dethleffs Magic Edition Bm T 001 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 23 maart 2016. Het voertuig was toen 5 jaren, 10 maanden en 28 dagen oud.
Bekijk ook alle Dethleffs Magic Edition Bm T 001 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Dethleffs Magic Edition Bm T 001 | 2010
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Dethleffs |
| Handelsbenaming | Magic Edition Bm T 001 |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 145 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 10.709 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 116 kW (158 pk) |
| Continue vermogen | 116 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1CE0481D |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2999cc (3,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 april 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 1 maand en 1 dag |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 april 2016 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 jaren, 1 maand en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 23 maart 2016. Het voertuig was toen 5 jaren, 10 maanden en 28 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 28 juni 2026. Het voertuig moet over 1 maand en 2 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.960 kg |
| Massa rijklaar | 3.060 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 435 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.495 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.495 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.495 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,89 m (voor) / 2,00 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type EG/DF 003 | |
| Variant FTM2FE | |
| Uitvoering M4GI0G04DT9048 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0416*04 | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 87 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 87 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| JH-664-G | 17-06-2025 | 10:04 | periodieke controle | 28-06-2026 | Nee |
| JH-664-G | 18-06-2024 | 16:09 | periodieke controle | 28-06-2025 | Nee |
| JH-664-G | 28-06-2023 | 08:54 | periodieke controle | 28-06-2024 | Nee |
| JH-664-G | 14-06-2022 | 12:43 | periodieke controle | 22-06-2023 | Nee |
| JH-664-G | 22-06-2021 | 16:26 | periodieke controle | 22-06-2022 | Nee |
| JH-664-G | 5-06-2020 | 14:38 | periodieke controle | 5-06-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2020 | |||||
| 5-06-2020 | 14:38 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
Vergeet ook niet alle Dethleffs Magic Edition Bm T 001 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van JH-664-G - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
JH-664-G
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JH-660-G | Ford | Focus | Sedan | Onbekend | 17-03-2016 | 19,4 jaar | |
| JH-661-G | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 10.320 | 01-07-2016 | 14,4 jaar | |
| JH-662-G | Suzuki | Swift | Hatchback | Onbekend | 24-03-2016 | 18,4 jaar | |
| JH-663-G | Ford | Focus | Stationwagen | € 27.379 | 24-03-2016 | 11,2 jaar | |
| JH-664-B | Ford | Fiesta | Hatchback | € 20.120 | 23-03-2016 | 10,2 jaar | |
| JH-664-F | Opel | Mokka | MPV | € 29.052 | 01-06-2016 | 11,2 jaar | |
| JH-664-G | Dethleffs | Magic Edition Bm T 001 | Kampeerwagen | Onbekend | 23-03-2016 | 16,1 jaar | |
| JH-664-H | Suzuki | Vitara | Hatchback | € 20.598 | 25-03-2016 | 10,2 jaar | |
| JH-664-J | Opel | Corsa | MPV | Onbekend | 24-03-2016 | 17 jaar | |
| JH-664-K | Peugeot | 108 | Hatchback | € 13.590 | 29-03-2016 | 10,2 jaar | |
| JH-664-L | Mini | Cooper | Stationwagen | € 35.882 | 25-03-2016 | 10,2 jaar | |
| JH-664-N | Ford | Mondeo | Stationwagen | € 37.625 | 31-03-2016 | 10,2 jaar | |
| JH-664-P | BMW | 2-Serie | Stationwagen | € 49.812 | 25-03-2016 | 10,2 jaar | |
| JH-664-R | Nissan | Note | MPV | € 18.231 | 30-03-2016 | 10,2 jaar | |
| JH-664-S | Opel | Meriva | MPV | € 25.674 | 31-03-2016 | 10,2 jaar | |
| JH-664-T | Volvo | V40 | MPV | € 43.213 | 11-06-2016 | 12,5 jaar | |
| JH-664-V | Citroën | C4 Cactus | Hatchback | € 22.260 | 31-03-2016 | 10,2 jaar | |
| JH-664-Z | Bürstner | BT7292 | Kampeerwagen | € 82.480 | 01-04-2016 | 10,2 jaar | |
| JH-667-G | Volkswagen | Golf Sportsvan | Stationwagen | € 35.634 | 22-06-2016 | 11,2 jaar | |
| JH-668-G | Nissan | Micra | MPV | € 12.901 | 17-03-2016 | 14,7 jaar | |
| JH-669-G | Mercedes-Benz | GLA | Stationwagen | € 59.341 | 17-03-2016 | 12 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 66.142 en/of een gewicht van ± 2.960 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Knaus R16 | € 62.300 | 709 cm | 232 cm | 2.830 kg |
| Knaus R11 | € 62.800 | 695 cm | 220 cm | 2.720 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 62.700 | 716 cm | 210 cm | 3.050 kg |
| Weinsberg R57 | € 66.000 | 675 cm | 220 cm | 2.680 kg |
| Volkswagen Crafter | € 64.800 | 670 cm | 204 cm | 3.090 kg |
| Adria Twin 640 SLB | € 64.500 | 636 cm | 205 cm | 2.840 kg |
| Bürstner BT6905 | € 67.300 | 699 cm | 230 cm | 2.810 kg |
| Bürstner BT7263 | € 62.600 | 715 cm | 230 cm | 2.860 kg |
| Adria Matrix M 670 SL | € 64.700 | 738 cm | 237 cm | 2.890 kg |
| Capron Cve 640 | € 67.600 | 636 cm | 207 cm | 2.770 kg |
| Adria TIK | € 66.200 | 697 cm | 229 cm | 3.110 kg |
| Hymer Ext 588 | € 60.500 | 695 cm | 221 cm | 2.710 kg |
| Adria Compact SL | € 63.900 | 662 cm | 213 cm | 2.740 kg |
| Capron T338 | € 64.800 | 696 cm | 232 cm | 2.710 kg |
| Knaus R05 | € 70.900 | 703 cm | 232 cm | 2.740 kg |
| Knaus R19 | € 67.700 | 612 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Pössl KW 18 | € 62.000 | 636 cm | 205 cm | 2.890 kg |
| Hymer B 674 SL | € 62.900 | 734 cm | 235 cm | 3.190 kg |
| Hymer Yellowstone | € 67.400 | 636 cm | 207 cm | 2.920 kg |
| Adria Twin 640 SGX | € 69.400 | 636 cm | 205 cm | 2.860 kg |
| Chausson 777 | € 60.200 | 720 cm | 231 cm | 3.020 kg |
| Hymer Grand Canyon | € 69.400 | 600 cm | 206 cm | 2.790 kg |
| Hymer EX 578 | € 63.200 | 675 cm | 221 cm | 2.760 kg |
| Hymer T 678 CL | € 62.600 | 749 cm | 235 cm | 2.960 kg |
| Hymer MLT 580 | € 69.400 | 698 cm | 223 cm | 2.850 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.