V-48-PHX
Er rijden momenteel 4.641 Toyota Hilux's rond in Nederland. Deze Hilux komt uit het jaar 2026 en is nu 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Toyota Hilux pick-up truck rijden er in dezelfde variant (GUN125(4C)) nog 1.094 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2016 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 25.476 en € 92.446, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.738 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Hilux bedraagt € 64.151 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Toyota Hilux € 15.413 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze Toyota geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 170 km/uur. Daardoor behoort deze Toyota Hilux tot de snelste 20% bedrijfsauto's van Nederland.
Bekijk ook alle Toyota Hilux voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Toyota Hilux | 2026
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Toyota |
| Handelsbenaming | Hilux |
| Lengte | 5,33 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 1,86 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 170 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 64.151 |
| Bruto BPM | € 19.448 |
| Inrichting | pick-up truck |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 110 kW (150 pk) |
| Continue vermogen | 110 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 2GD |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2393cc (2,4 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 mei 2026 |
| Leeftijd | 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 9 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 9 mei 2029. Het voertuig moet over 2 jaren, 11 maanden en 26 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.060 kg |
| Massa rijklaar | 2.160 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 990 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.150 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.150 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.200 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.450 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.450 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.920 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.920 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,09 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,54 m (voor) / 1,55 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type AN1P(EU,N) | |
| Variant GUN125(4C) | |
| Uitvoering GUN125L-CNTHXW(7YBVAN22) | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2007/46*1471*15 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 9.7 l/100km (1 liter op 10,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 254 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 71 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 EB | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2023/443EB | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Vergeet ook niet alle Toyota Hilux voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-48-PHX - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-48-PHX
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-40-PHX | Mercedes-Benz | Ecitan | Gesloten opbouw | € 49.813 | 10-04-2026 | 1,3 jaar |
| V-41-PHX | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 58.939 | 10-04-2026 | Nieuw |
| V-42-PHX | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 58.939 | 10-04-2026 | Nieuw |
| V-43-PHX | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 58.939 | 10-04-2026 | Nieuw |
| V-44-PHX | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 58.939 | 10-04-2026 | Nieuw |
| V-45-PHX | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 58.939 | 10-04-2026 | Nieuw |
| V-46-PHX | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 61.940 | 28-04-2026 | Nieuw |
| V-47-PHX | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 37.443 | 30-04-2026 | Nieuw |
| V-48-PHB | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 53.198 | 01-04-2026 | 1,6 jaar |
| V-48-PHF | Mercedes-Benz | eVito | Gesloten opbouw | € 66.708 | 02-04-2026 | 0,9 jaar |
| V-48-PHG | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 49.231 | 03-04-2026 | 6,3 jaar |
| V-48-PHH | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 62.260 | 03-04-2026 | 6,2 jaar |
| V-48-PHJ | Mercedes-Benz | L 608 D | Gesloten opbouw | Onbekend | 07-04-2026 | 42,1 jaar |
| V-48-PHK | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 58.533 | 07-04-2026 | 4,4 jaar |
| V-48-PHL | Mercedes-Benz | Sprinter | Niet nader aangeduid | € 63.355 | 08-04-2026 | 6,4 jaar |
| V-48-PHN | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 53.373 | 08-04-2026 | 1,5 jaar |
| V-48-PHP | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 38.449 | 12-05-2026 | Nieuw |
| V-48-PHR | Renault | Express | Gesloten opbouw | € 28.607 | 09-04-2026 | 3,3 jaar |
| V-48-PHS | Opel | Combo-e | Gesloten opbouw | € 35.410 | 15-04-2026 | Nieuw |
| V-48-PHT | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 54.134 | 10-04-2026 | 6,3 jaar |
| V-48-PHV | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 45.462 | 10-04-2026 | 6,2 jaar |
| V-48-PHX | Toyota | Hilux | Pick-up truck | € 64.151 | 09-05-2026 | Nieuw |
| V-48-PHZ | Ford | Ranger | Pick-up truck | Onbekend | 13-04-2026 | 48,1 jaar |
| V-49-PHX | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 7.721 | 11-04-2026 | 6,6 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.738 en/of een afmeting van 533 x 186 cm en/of een gewicht van ± 2.060 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Trafic | € 48.400 | 542 cm | 196 cm | 2.040 kg |
| Nissan Navara | € 48.700 | 531 cm | 185 cm | 2.050 kg |
| Isuzu D-Max | € 45.600 | 532 cm | 186 cm | 1.940 kg |
| Mitsubishi L200 | € 46.100 | 527 cm | 182 cm | 1.900 kg |
| Volkswagen Transporter | € 51.500 | 540 cm | 190 cm | 2.120 kg |
| Fiat Fullback | € 46.300 | 528 cm | 181 cm | 1.860 kg |
| Fiat Talento | € 45.700 | 537 cm | 196 cm | 2.040 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 46.600 | 537 cm | 190 cm | 1.970 kg |
| Citroën Jumpy | € 49.000 | 523 cm | 192 cm | 1.960 kg |
| Fiat Scudo | € 50.100 | 529 cm | 195 cm | 2.220 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 12 mei 2026.